Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Homeland

Uh. Aztán újra Uh.

Hát én úgy voltam vele

Hogy ezt a sorozatot alapból nem kellett volna 2 évadosra vagy többre tervezni és akkor szuper lett volna. Erre elb-sszák ezzel, legalábbis számomra hogy Carrieből egy ilyen idegbeteget csinálnak, és Saul, aki egész végig bízott minden szavában még mikor félőrült volt akkor is, pont az utolsó kérését nem teljesíti. Áhhh. Számomra egy vicc a vége, amivel csak még több réteget akarnak róla lerántani, pedig annyira jó volt a közepéig a sori, de annyira. :(

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Oldie Te ugye szavazol a TCW listára?

ON

Újra kéne néznem az egészet és sajna annyira nem is fogott meg az egész.

 

 

Hát én úgy voltam vele

Hogy ezt a sorozatot alapból nem kellett volna 2 évadosra vagy többre tervezni és akkor szuper lett volna. Erre elb-sszák ezzel, legalábbis számomra hogy Carrieből egy ilyen idegbeteget csinálnak, és Saul, aki egész végig bízott minden szavában még mikor félőrült volt akkor is, pont az utolsó kérését nem teljesíti. Áhhh. Számomra egy vicc a vége, amivel csak még több réteget akarnak róla lerántani, pedig annyira jó volt a közepéig a sori, de annyira. :(

 

Nekem semmi ilyen bajom nem volt a karakterek "fejlődésével". Carrie szerintem nagyon jól meg lett "oldva" a végére. Nem hiába mondják, hogy őrültekből lesznek a zsenik. ;) Ami Sault illeti...no igen, vannak kérdéses cselekedetei, de ettől függetlenül nagyon jó ellenpólusa Carrie viselkedésének.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe-hez még annyit, hogy azért a tudományos igen erős jelző (max. áltudományos), tekintve, hogy mennyi olyan tudományosnak mondott része van, ami fantazmagória. Ilyen szempontból jóval több benne a fantasy, mint a science.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ben, nem Oldie provokál...

 

Fringe:

Nagyon jó volt ez az új rész. Legelő nap :D .

Lincoln halála eléggé megdöbbentett, elvégre a túloldali énje volt az, akit előbb megismertünk. Szerintem az itteni Lincoln az Ottani Livvel fog összejönni. Kíváncsi vagyok a gonosz Nina és Broyles indítékaira, vagyis, hogy miért álltak Jones szolgálatába. Tűkön ülve várom a folytatást :D

 

Szerkesztve: - Lok Durd
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát bocs, ha egy SW fórumon gáz az. ha gáznak tartok egy TCW-t mellőző felhasználót. Hidd el, semmi nem irányult ellened.

Nem csak ebből a sorozatból áll a SW világa.. ;)

 

Arról meg lehetne mesélni hogy mi más gáz még.

 

Lostról volt szó lentebb. ;) Fringe könnyebb tészta, de "jó" felé halad ha nem adnak pár dologra magyarázatot. Akkor lesz olyan mint a Lost. Bedobnak valami titokzatosat aztán hagyják lógni, majd értelmét veszni.

A Lost az egy misztikus sorozat. A bűvész se kezdi el magyarázni hogy melyik OBI-ból szerezte a drótkötelét, nem kell túltárgyalni a dolgokat.

 

Épp tegnap néztem az ötödik évad nyitórészeit, valami zseniális volt. És a fenébe is, nem találtam olyan rejtélyt amit nem válaszoltak volna meg így vagy úgy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

A Lost az egy misztikus sorozat. A bűvész se kezdi el magyarázni hogy melyik OBI-ból szerezte a drótkötelét, nem kell túltárgyalni a dolgokat.

 

Épp tegnap néztem az ötödik évad nyitórészeit, valami zseniális volt. És a fenébe is, nem találtam olyan rejtélyt amit nem válaszoltak volna meg így vagy úgy.

 

Olyan szinten értek egyet veled, mint HÁZ! :);):P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Szerintem mindkettő már csak hasonmás, nem az ottaniak eredeti változatai.

 

 

Broylesnál kezdettől erre gondoltam, de Ninában nem vagyok biztos, mivel az ő túloldali énjével ezen kívül még sose találkoztunk, ellenben Broyles énjével igen, meg is halt szegény előzőleg. Hmm... mivel Ninát odaát nem láttuk sosem, talán valóban hasonmás ő is, mert talán az eredetije már régen nem él. Erről pl. az előző évadokban nem volt szó, már nem rémlik pontosan.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, végignéztem a Spartacus 2. évadát...azt kell, hogy mondjam, ehhez képest az előzmény és az első évad dajka mese volt. Remekeltek a régiek, felemelkedtek az újak. A váltás pedig szerintem remek volt, az új színész maximálisan hozta az elvártat. Crixustől minden évadban kapunk egy mosolyt, ez most is így volt. A fordulatokat jól adagolták, a finálé és megfelelő volt, a maga értékpusztulásával. A férfi férfival csókjelenet lehetett volna kevesebb is. No meg, ha egyszer végig, egy tempóban vetítenék le a filmet, szerintetek elérné a 25 perc játékidőt?

Várom a folytatást és bízom benne, hogy a lendület kitart. A cucc meg megy ki DVD-re és még egyszer meg fogom nézni, mielőtt nekiállok majd az újnak!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az akciókra. Mert az megértem, hogy belevágnak valakibe, akkor a vérfröcsögést ki kell lassítani, de néha már egy sima válldobást, vagy kapu becsukást is epikussá próbáltak ezzel tenni. Mondjuk, Spartacus jól olvas az arcjátékból, itt is mindent levágott az egyik ellenfele képéből. Az azért hatalmas jelenet volt! :)

Szerintem azért is tetszett ez az évad jobban, mert itt sokkal több és igényesebb helyszínt is megcsodálhattunk, az arénás rész pedig csodálatos volt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem akcióból össz-vissz ebben az évadban lassításokkal volt olyan negyven perc. De sose ez volt a jellemző. Főleg az első két szezonban. Jaja, az arénás jelenet mindent visz. :) Helyszínekből viszont nem erőltették meg magukat. Mondjuk eddig ennek ügyesen fedték a kárát. Mondhatni felesleges helyszín nem volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az áruló kis hadserege eléggé badass volt, főleg az egyiptomi, ha ma találkoznék egy ilyen emberrel, biztos nagy ívben elkerülném. Én arra gondolok, hogy nyílt terepből illetve, erdő, templom, bánya, pöce, aréna, hegytető, hajó, vidéki területek színesítésével azért feldobták a ludus-aréna-ház, esetleg egy másik ház, ludus-aréna palettát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az áruló kis hadserege eléggé badass volt, főleg az egyiptomi, ha ma találkoznék egy ilyen emberrel, biztos nagy ívben elkerülném. Én arra gondolok, hogy nyílt terepből illetve, erdő, templom, bánya, pöce, aréna, hegytető, hajó, vidéki területek színesítésével azért feldobták a ludus-aréna-ház, esetleg egy másik ház, ludus-aréna palettát.

Viszont innentől most már a vándorlásokon kell lennie a hangsúlynak. Bár egy mezőt vagy erdőt több helyre is felhasználhatnak. :) Ilyennel szerintem gond nem lesz. Nagyon jól megcsinálták a nagytotál CGI háttereket.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel egyetértek ismét, ezen a téren igényesek és ügyesen bánnak az effektekkel is. A nagymellű nőket azonban hiányolom, alig van a sorozatban ilyen, itt, ahol minden látszik, Xenán kívül kevés termetes darabot mutattak be. Azt is figyeltem, hogy volt olyan rész, amiben már azt hittem nem lesz hancúrparádé, de csak az utolsó 7percbe bele...töltöttek egyet! :) Glaber feltörésének örültem, végre kihúzta a kezét a biliből és kicsit összevérezte, tőle többet is vártam, mint egy marionett baba szerep.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként új színésznő játszotta Crixus nőjének szerepét? Valahogy az első évadban sokkal szebbnek tűnt. Nem néztem meg újra az első évadot, de gyanítom, hogy színészváltás történt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt én is észleltem,

a bányában megtörték, de nem csúnyulhatott meg, főleg ennyire. Az tetszett, hogy újraforgatták azt a részt, amikor Spartacus és Ilithyia közösködnek, aztán a végén leveszi a maszkot...itt már nem a régi színészt mutatják. Pedig csak egy 10másodperces emlékfoszlányról volt szó...ez azért szerintem egy igényes húzás volt. Akárcsak az említett jelenet!

:D

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.