Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Kurva jó rész volt!!!

 

SPOILER

Az elején kicsit langyosan indult. Kezdetben az a benyomásom volt, hogy levezetése lesz a múlt heti sugarasnak, meg a boxnak. Hát nem. A rész végéhez közelítve egyre jobban durvultak az események. Kara és Lee kapcsolata megint előtérben, attől tartottam, de egész jól sült el, bár szerintem Starbuck férje meg fog halni, Dee-től meg elvállik Lee, így megoldják az egészet - illetve a fenét oldják meg, mert akkor milyen párkapcsolatot húznának a sori végéig? De ez a rész marhára nem volt lényeges a nagy egész szempontjából. Rátaláltak egy újabb nyomra a Föld megleléséhez, de a cylonok is bekopogtak. D'ana és Baltar külön vállt Capricától, úgyhogy szerintem Caprica itt be fog kavarni. Már szinte a küszöbön van Baltar rejtélyének megoldása is (szvsz cylon). Apropó, Baltar, nagyon tetszett az alakítása a színésznek, ahogy majdnem bőgni kezdett, mikor el kellett hagynia a BSG-t. Meg végig, látszott rajta, hogy legszívesebben ott maradna. De persze ebben az esetben tényleg kivágnák a zsilipen aztán jöhet a buli. Sőt, még a cylonoknak is megköszönnék. Az is tetszett, mikor Adama és Tigh fontolóra vette a cylonok ajánlatát, hogy átadják Baltart is. Az viszont nem tetszett, hogy Boomer már totálisan ellentétje önmagának, tiszta ellenségességet éreztem benne. Pedig erre a pálfordulásra nem sok oka van, hiszen alapból ő indított el afféle reformot, ami mondjuk nem sokat ért, de mégis. És sokáig ragaszkodott a Galacticához, szóval ennek valamilyen szinten vissza kellett volna jönnie.

Ami viszont nagyon-nagyon tetszett, az megint személyes kedvencem, Adama mutatványa. Amikor Roslin színt vallott neki, kb azt vártam, hogy jól lehordja, hogy hegyibeszéd lesz meg ilyenek. De nem. Adama felállt és egyenesen Helo-hoz és Sharonhoz ment. És szerintem abban sem fogja őket gátolni, hogy visszaszerezzék, míg Roslint nagyon meg fogja ezért csapkodni. Azt is bírtam, ahogy kiderül, nem blöffölt. Vagy ha mégis, akkor a végletekig elmegy, de szerintem a szándékai valósak. Legalábbis azok az atomrakéták igencsak magabiztosan álltak célra.

Arra is kíváncsi leszek, mit talál Tyrol. Vajon megtudják, merre van a Föld, vagy a levegőbe repül az egész? Remélem Tyrol nem huny el, az azért durva lenne, főleg mert kedvelem. Na és persze ott a szupernova is. Tuti berobban a köv. részre :)

A rész legnagyobb baja viszont az volt, hogy már megint folyt. köv. és az csak január 21-én lesz :lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most kaptam a hírlevelet h januárban folytatódik a Rome!!! Jejeje. Bár nem fogom leszedni, mert eddig is sziknronosan néztem, ezután is úgy fogom. Szóval nekem majd még várnom kell vele.

Ody a Dexterről majd mondd el h tetszett.

Oldie, Te meg szedd le a Heroes első pár részét. Nekem a PB mellett, most a a favorit. Ngyon állat, dehát a Szökést tényleg nem tudja lepipálni. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 2. 3. résznél kicsit megül majd, de utánna hátravágódsz a székben! És olyan dumák vannak benne, hogy más sorozaton nem nevettem így fel hangosan! Na jó, 1-en, de az komédia sorozat: Office.

A második is tetszett. Dexter laboratóriuma. :lol: A néger rendőr máris a kedvencem. A sorozatgyilkosra is van tippem. A hugica. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhhh beindult a BSG! :)

 

Mekkora idióták ezek a cylonok! Azt hiszik, hogy erőszakkal meglehet oldani bármit is? :) A teherautós deportálás meg nagyon náci feeling volt. Sharon még mindig rulezzzz. :lol:
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg a Prison Break második évadjának első részét.

 

Nagyon durva!

 

SPOILER

Azt azért nem hittem volna, hogy Veronicát megölik... :)

 

 

Donár

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody BSG SPOILER

Azért nehogy azt mond, hogy az emberek nem voltak benne nyakig, hogy csak rossz irányba fajultak a dolgok Új Capricán.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.