Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Most jön a java. A szökés csak a bevezetés volt. Az alapkonfliktus nem oldódott meg a ezzel.

Hát ha most két-három évadig csak menekülni fognak bízz isten felhagyok a nézzésével. Le fog ülni a sztori és unalmassá válik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha most két-három évadig csak menekülni fognak bízz isten felhagyok a nézzésével. Le fog ülni a sztori és unalmassá válik.

Meg lesz a cél, ne aggódj. El se hinnéd mik vannak már most... Ha akarod, majd írok egy méretes spoilert.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, unalmas lenne ha a 3. évadban is menekülnének.Ha nem akkor meg pláne.De még ha ellent mondok is magamnak, kell a 3. évad.Nem lenne jó ha 10 résszel lezárnák a sorozatot.

Szerintem annyival simán lelehetne zárni, ha akarnák. Szerintem le is zárják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, unalmas lenne ha a 3. évadban is menekülnének.Ha nem akkor meg pláne.De még ha ellent mondok is magamnak, kell a 3. évad.Nem lenne jó ha 10 résszel lezárnák a sorozatot.

Hát ez a mostani tizenvalahány is elég lett volna. A francnak kell annyit bonyolítani....Legyen vége a második évaddal oszt kész. Letudtunk egy fasza sorozatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Géptelenségi időmben húgom barátja megdobott a Heroes első néhány részével. Egész jó kis sori ez, csak a japcsit hagyta volna ki valaki.

Melyiket???

Hirot???

Remélem inkább Andora gondolsz, mert Hiro iszonyat nagy arc sztem. Mondjuk nem tudom hol tartasz, de sztem egy jobb. Főleg már a karddal. Nagyon durva lesz. :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Géptelenségi időmben húgom barátja megdobott a Heroes első néhány részével. Egész jó kis sori ez, csak a japcsit hagyta volna ki valaki.

Áááááá..ő az egyik leg figura :? Marha népszerű a kis fickó, néhány rész alatt megszerettem :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, totális Prison Break függő lettem. Márcsak két résszel vagyok lemaradva (13-14), de ez valami eszeveszetten izgalmas... annyi fordulat van, hogy néha már el sem tudom hinni... Nagyon-nagyon jó!

 

Donát

Akkor a 24 tetszene. :?

Eddig nem tetszett a 24, csak egy évadot láttam belőle régebben.De most Marathon-t csinálok, 5 évadot be kell pótolnom.

 

PB a második helyen áll a ranglistámon, nagyon jó sorozat.A promo-t tekintve a következő rész se lesz semmi(2x15)...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 24 is itt van nálam, az első évad első négy része, de arra most végképp nincs időm.

 

 

Viszont! Megnéztem a PB 13-t, és ez valami... huhh... bassza meg...

 

Kellerman! Ez hihetetlen! :o Ebben is csapdát szimatolok! :?

Donát

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, ma én is sort tudtam keríteni a BSG 3x12-re. Ahogy az első rész, a folytatás is nagyon jó volt. Bár a héten a Stargate Atlantis uralta nálam a legjobb sori rész díjat, de csak mert meghalt az egyik szereplő :rock: Nade, BSG:

Továbbra se tetszik ez a Lee-Dee-Starbuck-Sam négyes probléma. Addig bonyolítják, míg végül valami elcsépelt dologgal tudják csak megoldani, mondjuk a fölös felek leölésével. Ezen kívül azonban minden tetszett. Adama admirális továbbra is a best of, fiát félretéve szétbombázta volna a bolygót. De persze nem tette, mert egy nehéz raptor miatt ez azért baromi nagy ár lett volna. Roslin meg bekerült a "de jó lenne kib*szni az űrbe" kategóriába. Ő keverte meg Agathonéknál a szart, és még van pofája neki leugatni Helot? Hát menjen ahova gondolom. Azt hiszem, elvesztett három szavazatot (Heloét, Athenáét és az enyémet, de talán az admirális is csatlakozik hozzánk, ez a mutatvány neki sem tetszett). No, aztán ennyit D'Annáról, a legdögösebb cylon modellt jól kivonták a forgalomból. Na de, mit látott? Ki az az öt, és kivel beszélt? Szerintem biztos nem Baltar volt, túl egyszerű lenne. Régen az egyik Leoben mondta, hogy Adama is cylon. Lehet igazat szólt? Az nagy durranás lenne. Vagy teljesen más a cylon, akire eddig nem is gondoltunk? És végül itt van Kara. Neki mi lesz a szerepe ebben a kirakósban? Na meg ez egyszer már lefutott mérkőzés, ahogy a cylon hitt mondja? Vagy a régiek a jövőbe láttak? Kérdések tömkelege. Ami viszont biztos, nem lennék Baltar helyében, mikor felébred. Szerintem Caprica nagyobb biztonságban van most a BSG-n, mint ő. Ja, Boomer meg dögöljön meg, de annyiszor, hogy megunják az örökös feltámasztását. Kicsit megzakkant.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

Boomerről én is hasonlókat gondolok. Szerintem D'anna valaki olyannal beszélt, aki szerepel a filmben (mondjuk ez evidens), és valami köze volt hozzá, és valamilyen negatív dologgal kapcsolatban. Kicsit hülyén hangzik, de nekem ez ugrott be egyből. Végig kéne nézni az összes részt, amiben a nő játszott, és figyelni, hogy kikkel került kapcsolatba. Vagy a fene tudja. Ja, és ha Kara cylon?
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

Kara cylon mivolta bennem is felmerült. Elvégre neki nincsenek szülei, legalábbis baromira nem ismertek. Csak nem rémlik, hogy D'anna valaha is találkozott vele... remélem nem sokáig marad titokban, hogy kivel találkozott.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

Kara lehet akár a másik négy közül is, nem feltétlenül az, akivel D'anna beszélt.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

De öt további cylon van, tehát érdemesebb jobban kibővíteni a kört. Mondjuk Kara, Adama, Roslin, Tigh.... Egy ilyen névsor láttán lenne ám ribillió. :rock:
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

Tigh, a félszemű alkesz cylon... vaj miért száműzték? :rock:

Adamat én azért zárnám ki, mert neki van fia, illetve hát két fia volt. Namost, eleddig az első embe-cylon hibridnek Herat tartják. Persze a száműzöttek attól még csinálhattak hibrideket.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

HÁt nem volt rossz rész, de annyira nem is jött be. Viszont Sylar végre szabad! JEJEJE. Remélem lesz is valami kis akció. Mondjuk azt azért nem akarom hogy Benett meghaljon.

Peter körül meg kezdenek nagyon kavarogni az események. Mit akarhat Tőle a láthatatlan ember. ÉS hogy jön majd a látomáshoz.

Arra is kíváncsi leszek hogy Jessica v Nikki fog eltűnni. Jobban örülnék ha Nikki maradna, és meglenne az ereje, de izgalmasabb lenne ha Jessica maradna.

Ugye nem Hiro apja Linderman?

JA és marhára tetszett hogy Claire anyja a tűzgyújtó. :rock: Ez nagyon állat lesz. LEhet h Ő okozta a robbanást, amiben azt hitte h meghalt Claire.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:


"Namost, eleddig az első embe-cylon hibridnek Herat tartják."
Hát én nem töltögetek, de a spoilereket olvasgatom... ki mondta, hogy az anyja ember? Mrmint a két gyereknek...
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.