Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A következő Heroes (17) után öt hét szünet jön :peace:

Na majd helyette megnézem a Dexter többi részét, kicsit lassan haladok, mert mindig elfelejtem, hogy az egész a gépen van. Most négy résznél járok.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody:

Igen, már tegnap este megnéztem, csak nem volt időm feljönni. Nagyon ott volt a szeren. Csak Kellerman elvesztését sajnáltam. Hülye Sarah!

 

 

Donát

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát: SPOILER JÓ EMBER!!

 

Heroes

Frankó volt. Átkozottul rühellem ezt a sylart! Re,élem kinéz egy jó kis harc majd Peterrel. Olyasmi, mint az Emperor vs. Yoda. :peace:
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Sylart én is, de attól még van benne valami zseniális. Hmm.. egy Peter-Sylar-féle csatát én is megnéznék :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit elragadtattam magam. De ezt már írtam MSNen is. :)

 

Heroes

Sylarnak nem lenne esélye. Csak akkor ha elkapná Clairet. Viszont akk lehet hogy Ő győzne, viszont addig Peter az esélyes. Nem tom mi bajotok van Sylarrel. ÉN bírom. :)

 

Bocsi bocsi bocsi! De amit írtam, nem az aminek látszott. BOCSIIII mégegyszer.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Lehet, hogy még Claire képességével sem győzne. Egyébként meg egy szemét dög, aki úgy tesz szert képességekre, hogy azért másokat megöl. Az egy sajátja is különlegessé teszi, nem tudom, minek neki annyi képesség egyáltalán.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Nem lehet tudni, hogy tényleg volt e képessége. És tényleg mániákus. :)

Most néztem meg a BSG 3.évadának a Pegasus című részét. Nagyon állat. Talán az eddigi egyik legjobb volt. Nagyon belejöttem és tetszik. :D:) Baltar RLZ! :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, örülök, hogy tetszik a BSG :) És Baltar tényleg rulz :D Á, nélküle nem is lenne ugyanaz a sorozat. A másik, aki nélkülözhetetlen, az Adama :) A többiekért annyira nem sírnék :D

 

Heroes

Biztos volt Sylarnak képessége, különben Mohinder apja minek kereste fel anno?
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg a BSG 3.évadának a Pegasus című részét.

Szerintem a legjobb BSG rész. A második része már annyira nem tetszett, de az első a Best of. A vége nagyon odavert. A zene baromi jó, ahogy Adama kiereszti a Vipereket és Raptorokat a tengerészgyalogosokkal, az szintén állat, amikor felszólítja az admirálist, hogy adja át a foglyokat, überelhetetlen, és végül bejelentik, hogy a Galactica célba vette a Pegazust... az a feszült pillanat... talán csak egyetlen rész tud a közelébe érni. 3x04 Exodus II.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Biztos volt valami, csak még nem derült ki, hogy mi lenne az.

 

Karrde: Tényeg nagyon tetszik a BSG, remélem hamarosan beérlek titeket. :)

 

Dzséjt: Tényleg eszméletlen jó a zene. Mikor végeztem a résszel, egyből le is szedtem az első és második évad zenéjét. Kétségtelenül a Pegasus című szám a legszebb. Bár még nem hallgattam meg elégszer.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma már került felirat BSG 15-höz, hazaérve gyorsan meg is néztem:

Bármennyire is nem ment előre a fő sztorivonal, és ez is töltelékrésznek számít, ha szigorúan nézzük, mégis nagyon tetszett több okból is. Feltűnt egy rakat szereplő, még ha csak két mondat erejéig is, nem csak kb. két-három emberre összpontosított. Marha régen láthattuk a pilóta eligazítót, és a repdesőket így összegyűlni bármely okból. Valahogy visszajött a régebbi részek hangulata (előző évadoké), és ez nekem tetszett. Na és az Öregről szólt részben a film, régen szerepelt ilyen sokat egy rész alatt. Valahogy minden rész jobb, ha jobban előtérben van :) Ehem, most akkor ő csak elképzelte, hogy dumál az asszonnyal, vagy neki is ott van a fejében a nő? :) Vagy most mi van? Nem volt egyértelmű. De jó kis "párt" alkotnak Laurával :D Bírom őket így együtt.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, sokak szerint az eddigi legrosszabb rész.Én erősen ellen vagy e véleménynek, szerintem csak simán átlagos rész volt.Csak az a baj sokaknál hogy megszokták az olyan részeket mint a "Live Together, Die Alone", vagy az előző pár részt és csalódtak.Meg az is hozzájárult hogy a rész promójába azt mondtak hogy fény derül a Lost 3 legnagyobb titkára...Meglepő, hogy Jack flashback lévén nem sírta el magát egyszer sem, most inkább végigröhögte az epizódot.
A következő részt elnézve sokan fognak megint csalódni, véleményem szerint csak a 2 hét múlva lévő részben lesznek benne Jack-ék.Az a rész azonban nagyon jónak ígérkezik(Sayid flashback), állítólag fény derül a kapcsolatra a Dharma és az Others-ök között.


Megnéztem a Lost legújabb részét is. Nem sokat haladtak. :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kb detto ugyan ez a véleményem a részről:

 

Csak hát ugye engem a tltelékrészek egyáltalán nem zavarnak, pláne, ha ilyen remek karakterközpontúak. Az meg kifejezetten bónusz, hogy az egész lényegében Adamaról szólt. A sok mellékszereplő feltűnése is jó volt, na meg, hogy újra kapott a Főnök és a neje is szerepet.

Ez az űrséta űrruha nélkül meg talán itt volt a leghitelesebben ábrázolva. Ilyesmit már számtalan sci-fiben láttam - Stargate, Farscape, Halálhajó, stb -, de most először közelítették meg azt, aminek valóban történnie kéne. Hipotermia, keszon betegség, fagyás... bár még ez sem az igazi, mert kb azonnal szilánkosra kellett volna fagyniuk és széjjel pukkadniuk, mint egy lufi, dehát ez már a fantasy része a sci-finek. Legalább nem úgy ment, mint sok hasonlóban, hogy az űrséta után kicsit vacognak.

És még egy kis poén is beficcent, ez nem túl jellemző azért a sorira:

- Apád küldte - Dee

- Ketyeg? - Lee

 

A feliratot meg érdemes figyelni, mert CicMax nem volt biztos egy-két mondatban, és az angol sub - ha majd kijön, mert azok még el sem készültek - alapján csinál egy javítást.

 

Ma már került felirat BSG 15-höz, hazaérve gyorsan meg is néztem
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem mondanám rossznak, csak átlagosnak. Pörgésben mindenképpen a Prison Break viszi a prímet. Egy uncsi része se volt a második szezonnak.

Pörgésben?24 egyeduralkodó ebben a műfajban.

"I'm a federal agent Jack Bauer.This..is the longest day of my life."

 

Lost

 

Mondok pár részt a második évadból:

S.O.S. : Rose és Bernard flashback, teljesen unalmas sztori.

And found :Sun 42 percen át keresi a gyűrűjét...

Fire+Water: Charlie nem tud egy helyben maradni, és Claire és Aaron zaklatásába kezd..Brr..

Szóval minden évadban vannak gyenge részek, ettől erősebbnek tűnnek a jobb részek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"I'm a federal agent Jack Bauer.This..is the longest day of my life."

"The following takes place between 11:00 P.M. and 12:00 A.M.

Events occur in real time."

:)

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.