Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én most csak House dokit nézem. Amikor először adták csak bele-belenézegettem mert egy másik akármit adtak azzal egy időben egy másik adón.

Azért haladok vele. Most már tudom hogy miért sánta, hogy szereti a cicákat és hogy kisdolog előtt is kezet mos. :)

A sci-fi sorikat sose bírtam, a 24 szezonjait meg egy ismerős adta kölcsön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jesszusom én kicsit sok sorit nézek. Kezdek függő lenni. De nehéz abbahagyni.

Smallville, PB, Heroes, BSG, Rome, DeadWood, SG Atlantis, /Boondocks/

Amikkel leálltam mert sok volt már: My name is Earl, Bones, Dresden files, Jericho,

Hát most csak ennyi jutott eszembe. :) Bazz már én szégyellem magam... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, figyelni fogom :)

BSG

Az a poén nekem is tetszett. A töltelék részek engem sem zavarnak, megvan a maguk értelme, mindenképpen pozitív értelemben. Valamit erről írtam is lentebb egyszer.

 

A feliratot meg érdemes figyelni, mert CicMax nem volt biztos egy-két mondatban, és az angol sub - ha majd kijön, mert azok még el sem készültek - alapján csinál egy javítást.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SG Atlantis

SG-1 nem? Pedig a 10. évad szerintem nagyon király :D

Én most ezeket nézem: Stargate SG-1 (Atlantist már nem, mert vége a 3. évadnak, a 4. meg valszeg csak ősszel jön :) ); House MD; Battlestar Galactica.

Ha majd ezek lefutottak, akkor az ínséges időkre rákezdek a Heroesra, a 4400-ra meg a Mélység fantomjára. Illetve újra végignézem az összes Star Trek részt :)

Aztán talán már jöhet az Atlantis 4. évad, a House MD 4. évad, a BSG 4. évad (ez valszeg csak januárban lesz :D ), az SG-1 filmek, jövőre meg a 3. Stargate sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SG-1 nem? Pedig a 10. évad szerintem nagyon király :)

Azokat nagyon régen néztem és nagyon szerettem is, de valahol a 7. évadnál elvesztem. Azt sem tudom hogyan került ki a képből O'neil. :D DE mivel nem tudom hol hagytam abba, nem tudom honnan kéne folytatni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát kezd el előlről, szerintem megéri :)

O'Neill meg most az SG-1 10. évadban meg az Atlantis 3. évadban elég sűrűn felbukkant. Ráadásul már az SGA 4. évadra is felmerült a neve, meg talán a filmek egyikében is lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint látom kijött a legújabb BSG rész, de sajna még nagyon nem értelek utol titket, de ez csak azért volt mert beteg vagyok, de azért így is igyexem.

 

De hála Kanadának, már ma meg tudtam nézni a Heroes legujabb részét.

Nagyon állat rész volt. Az RTLnek ott lesz a PB, a TV2nek a Heroes. Ez így fair. Benettről végre tényleg szinte mindent megtudtunk, még azt is hogy hogy kapcsolják össze szálak a láthatatlan csávóval. Sajnáltam megint senki más nem volt benne, de azt hiszem ez most így volt jó. Elég nyomasztó volt számomra, de örülök h Claire biztonságban van, főleg a haitivel. De azért remélem Parkmannek sem lesz semmi baja. Őt is nagyon bírom. Eric Robert pedig egy állat. Kár hogy minden filmben gonosz. Vagy alig szerepel.

Az a rész mikor Claire odament Tedhez és közben égett le róla a bőr, hasonlított az X3ban mikor Logan ment oda Jeanhez. Szuper volt.

 

És akkor már csak egy rész és vége az első évadnak v mi lesz? Sima szünet? Remélem nem mert most nagyon fellendült a sori. Mármint nem a végkifejlet irányába, de akkor is egyre jobbak a részek. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És akkor már csak egy rész és vége az első évadnak v mi lesz? Sima szünet?

Azt olvastam, hogy most lesz öt hét szünet, utána folyt. köv. Az első évadnak még nincs vége.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz BSG DVD film! :oops:

Említik

Itt is említik

 

És egy interjú részlet, amiben szintén megerősítik:

In addition, the producers say that a 2-hour feature film is in discussion to be released between Seasons Three and Season Four, but that another season has not yet been ordered. If the fourth season does not go ahead, neither would the movie (likely a direct-to-DVD release).

 

Jó lenne, ha egy ilyen kiadás eljutna kis hazánkba is, és arra késztetné a kiadó(kat), hogy adják ki a sorit is DVD-n (hasonlóak a reményeim az SG sorikkal). Bár valszeg ez hiú ábránd, mert a Serenity (ami mozifilm volt) sem sarkalta őket Firefly DVD-k kiadására, illetve a Star Trek filmeket sem követte Star Trek sorozatok garmadája.

 

De persze 24 (Mo-n még le se adták azokat az évadokat, amiket kiadnak DVD-n), meg Dallas, meg Egy rém rendes család, meg Vészhelyzet, meg bánat tudja mi, az van, abból mint csepben a tenger, annyi van. Hogy sci-fi sorit adjanak ki? Azt neeeeem... még egy sci-fi filmért is majdnem, hogy könyörögni kell, ha az nem sikerfilm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megtudtam House-ról hogy ő is szereti a "The Abyss"-t. :oops:

 

House és Foreman

- Has to be a tumor then.

- A tumor sitting directly on top of the brain stem that three ER doctors, two neurologists, and a radiologist missed?

- Partridge in a pear tree missed it too.

 

Lindsay és Coffey-ék

- Let's watch each other closely for signs of HPNS.

- High pressure nervous syndrome. Muscle tremors, usually in the hands first.

- Nausea, excitability...

- Disorientation.

- And a partridge in a pear tree.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha magyarul idéznél, talán még érteném is a párhuzamot, mert így nem igazán esik le, mire gondolsz.

Az a gond hogy ez csak angolul jön párhuzamba mert a magyar szinkronban nem jön ki.

 

A tegnapiban egy álomkóros nőci volt a páciens és róla beszéltek a megszokott kis szobában a táblánál és House agydaganatra gyanakodott. Erre Foreman belekötött hogy olyan daganat amit három sürgősségis, két neurológus és egy radiológus sem vett észre.

House meg beszólt hogy egy csíz se vette észre egy csupasz körtefán, amit nagyjából pontosan fordítottak le.

 

A mélység titkában meg Lindsay felveti hogy figyeljenek egymásra a mélynyomás szindróma miatt. A tengerészek elkezdik sorolni a jelemzőit és Coffey angolul ezt a "csízt" (foglyot) veszi elő kicsit gúnyos danolászás közepette: "És egy csíz a körtefán."

A magyarban ezt nem így fordították le és nem is danolászva mondja: "Az egyebekről nem is beszélve."

 

Az angolból rémlett ez a Coffeys beszólás és beugrott amikor House hasonlóval jött elő. A feliratjából le tudtam ellenőrizni, aztán poénból felvetettem magamban hogy talán onnan vette bár ez a körtefás dolog egy "The Twelve Days of Christmas - A karácsony 12 napja" című nótából eredhet leginkább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.