Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Kiment a fejemből... de attól még nem csapok föl Heroes-rajongónak  :)

Nem maradtál le semmiről, mert a tévében csütörtökön jön a következő rész, mi a 18. részről beszéltünk, ami nem a magyaron ment :D

 

Hrrr... van már felirat, most várhatok du-ig, míg hazaérek :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

NA ilyet se mondtam még, de a mai PB rész után nálam kezd érni lassacskán a cancel. :) Kezdem megunni...

Szerintem eddig jopbb a második évad, mint az első. A mai részt még nem láttam, de nem lehet akkora színvonal esés. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocs, nem olvastam Ody.

 

1. Oscar-díj átadás (ABC) - 40.17 millió néző

2. American Idol (szerda) (FOX) - 30.46 millió néző

3. American Idol (kedd) (FOX) - 29.53 millió néző

4. Grace klinika (ABC) - 27.39 millió néző

5. American Idol (csütörtök) (FOX) - 24.44 millió néző

6. Helyszínelők (CBS) - 21.78 millió néző

7. Miami helyszínelők (CBS) - 19.23 millió néző

8. Áll az alku (hétfő) (NBC) - 17.62 millió néző

9. Two and a Half Men (CBS) - 16.56 millió néző

10. NCIS - Tengerészeti helyszínelők (CBS) - 15.41 millió néző

11. Shark (CBS) - 14.19 millió néző

12. Hősök (NBC) - 14.06 millió néző

13. Rules of Engagement (CBS) - 13.86 millió néző

14. Gyilkos elmék (CBS) - 13.70 millió néző

15. New York-i helyszínelők (CBS) - 13.67 millió néző

16. Survivor: Fiji (CBS) - 13.47 millió néző

17. 24 (FOX) - 13.05 milió néző

18. Lost (ABC) - 12.95 millió néző

19. Law & Order: SVU (ABC) - 11.93 millió néző

20. The Unit (CBS) - 11.70 milió néző

 

Az Oscar egy "kicsit" ütött..

Hiába nincs akkora nézettsége például a Heroes-nak vagy a Lost-nak, nem a nézettség számít.Főleg Amerikában nem, ahol a legnépszerűbb sorozat a Grace klinika.. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

NA ilyet se mondtam még, de a mai PB rész után nálam kezd érni lassacskán a cancel. :) Kezdem megunni...

A producer azt nyilatkozta hogy nem csak 3 évadot akarnak, hanem ezt a kettőt követi még NÉGY, azaz összesen HAT évadra terveznek...

 

 

Az más kérdés hogy az életben nem fog addig menni/Cancel/.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem eddig jopbb a második évad, mint az első. A mai részt még nem láttam, de nem lehet akkora színvonal esés. :)

Nem színvonal esés van, hanem a történet jutott le egy olyan pontra, hogy reakcióm: Na köszi, rétestésztát most már nem kívánok, telítve vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1 : Szerintem a Grace klinika kurva jó sorozat :yeah: Én legalábbis alig várom a jövő hetet, hogy folytassák a Vészhelyzettel együtt.

 

Amúgy azt a sok helyszínelős filmet meg én inkább kihagyom. Nekem túl soknak tűnik már, hogy annyi van belőlük :|

 

De mostmár leginkább Harmadik Műszakot néznék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes 1*18 :|

Na szóval, mi is volt. Szegény Bennet, jól lebukott, vajon mi fog történni vele? Szerintem most már túl sok nem, elvégre lassan, de biztosan finiselünk. Jól át akart járni a főnökei eszén, de nem jött össze. A fene ebbe az új hp-ba :yeah: Egyébként jó kis képessége van, emberek alakját felveszi. Szegény Simone, ő tényleg meghalt. Ebben a részben történt szinte valamennyi esemény arra enged(ne) következtetni, hog a robbanás be fog következni. Ugye Hiroék a lerombolt NY-ba teleportálnak, Isaac is lefesti magát hullaként, stb. És itt most álljunk meg. Ez esetben Peter életben marad, de akkor Sylar is, vagy pedig itt valami nem oké. Valószínűleg Sylar elmenekül majd Peter elől. És ugye Isaac volt, akit fel akart hívni, szóval lehet, hogy őt megnyúvassza végül. Ellenben Peter fix, hogy nem hal meg, de valami fontos történik majd vele ebben az összecsapásban (mert végül is csak nem fog felrobbanni?). Pl. szerez egy sebhelyet (annak ellenére, hogy meg tudja magát gyógyítani) :D Tudjuk, hogy lesz neki. Hirotól. Aki szépen megszerezte a kardot Ando segítségével. Jó, hogy visszajött. Nathant meg most megkedveltem, eddig igen kétséges emberke volt a szememben. Hu, az meg még jobb, hogy Nikki nem tűnt mégsem el, hanem néha vissza-visszatér. Claire meg, hát mit mondjak. Az öreglány már akkor gyanús lett nekem, mikor Nathan arról beszélt, hogy talizni akar Claire-rel. Tuti, hogy valahol magasan van az akármilyen hierarchiában, ha egyszer a haitis csákóval kapcsolatban van, és szerintem ő volt az, aki miatt nem törölte Claire memóriáját, hiszen előzőleg a haitis mondja Bennetnek, hogy valaki magasabbnak tartozik elszámolással a törléssel kapcsolatban. Végül csak összeérnek a szálak. Mohinder meg ügyes volt, de nem eléggé. Mert jobban szemmel kellett volna tartania Sylart amellett, hogy be volt gazolva a tudomány miatt. Viszont a hangvilla zseniális húzás volt, imádom :D Csak ki ne nyírják mint a 3. kedvencem.

Na, egyelőre ennyi :| Talán kicsit sokat gyártom az elméleteket, de sebaj.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Coce! Mit hittél, hogy ezzel a résszel véget ér a PB? :|

Gondolom 22 részes lesz, szóval nem hittem. :D De szerintem nincs egy plussz évad ebben a szálban. Főleg amit hallottam, hogy a harmadik évad miről fog szólni... És látom, hogy a maradék három részben ez az információ lesz megerősítve, amint most alakítják a szálakat. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És már megint 2 hét szünet a PB-ben.. :)

A mostani résznek csak a felét láttam, de én bizakodó vagyok.Ha tényleg arról fog szólni a 3. évad amiről a spoiler-ek szólnak, akkor azt mondom hogy nagyon erőltetik már a dolgot.

Bővebben s3:

Rossz lenne ha arról szólna a sorozat, hogy ki-be igáznak a börtönön belülre és kívülre...
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.