Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Igen! Hatalmas volt. :yes: Jövő héten szezonzáró epizód.

 

Mindig is tudtam, hogy T-Bag lesz a főnök a Sonában. :roll:

 

Izgalmas volt a mai/tegnapi Prison Break is.Az évad egyik legjobb része.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy volt a mai House. :roll:

De baromi fura volt Szabó Sipos hangja Selmeczi után. Mondjuk gondoltam, hogy Szabó Sipos lesz a hangja, én is őt választottam volna, annyira adta magát a választás, de még bele kell rázódnia. Selmeczi is olyan volt, mint Szakácsi, a hangja tökéletesen passzolt a karakterhez (ráadásul Selmeczi hangja nagyon hasonlított Robert Sean Leonard-éra).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan némi fáziskéséssel, de azért végre a végére értem a Jericho első évadának. :)

Asszem a feelingjét nem is érheti csorba, egy új látásmód elé tárja a poszt apokaliptikus történetet. A kisemberek nézőpontjából filmezett sztori nálam most a No. 1 helyen áll. :)

 

Még egyszer csessze meg a TV2, hogy a vége előtt félbehagyta. :D

 

Ugyanakkor innentől marad a töltögetés. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Háááát... nem tudom, hogy a mai világban megtudja-e állni a helyét, hiszen az alapkoncepciója a Knight Ridernek iciripicirit röhejes csak. Én már az ilyen Száguldó Viperátol is trimmelek (hát még a Knight Rider Teamtől), és az eredeti Knight Rider is csak azért nem okoz lendületből agyérgörcsöt, mert mégis csak gyerekkorom kedvence volt, ami enyhítő körülmény :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na Ody, megvolt a Lost 4x03?

Maga a szigeten történtek nem voltak annyira érdekesek, no de a vége.. :D

Jaja! Most néztem meg! Szerintem nagyon jó volt! A Sayid cucc is érdekes volt, de a vége!!! Az állam a földön csattogott. :)

A felirat végén megköszöntek Donátnak valamit! Gratula Donát! :) Miben segítettél nekik?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a mostani "Szárá Konor Krómnikkelsz" rész a legérdekesebb az eddigiek közül. Ebbe már a háború alatt játszódó dolgokat is belevették és az én megítélésem szerint egész jól működött.

A Kemeron-bádog pedig nagyon sumákol. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, k*rva jó volt az eheti SCC. :)

 

Amikor a jövőben azt mondja Cameron Reese-nek az emberek álltal átprogramozott terminátor támadás után, hogy "Néha meghibásodnak. Senki se tudja miért" , nah akkor felállt a ször a hátamon. Na meg ez az alkatrészgyűjtögetés a részéről se semmi. Nagyon ott van most a sorozat a topon. :) De érdekes volt az az összenézés Reese és a programozó között is. Ekkor vált világossa illetve nyert igazából értelmet a múltbéli önmaga meggyilkoása.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, k*rva jó volt az eheti SCC. :)

Csak osztani tudom a véleményt. Nagyon jól megcsavarták a sztorit, ráadásul sokat láthattunk abból, ahogy én eredetileg megcsináltam volna ezt a sorozatot. És mennyi apró utalás. T-600-sok gumibőrrel, utalás a T1-es eseményekre... nagyon jó volt. Várom a folytatást. Kezd talpra állni a sorozat. És lesz 2. évad is, a Fox már berendelte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én SzKK-s véleményemet nem osztotta senki :)

Ez volt a vicces rész :)

 

Nekem a jövős utalások közül a kódlézerezős rész jött be a legjobban a többi közül meg az ahogy Derék a tesóját keresi miután Dzsoni visszaküldte a múltba.

Az a filmen kívüli utalás is nagyon jó hogy a törökös gyerek Billy Wishernek nevezi magát ami a T 1-2 társírójának nevéből ered.

Amúgy Kemeroné is bejövős, ha nem csaj lenne akkor lehetne akár Jim Cameron is. :D Utánanézegetek már valamikor hogy van-e még hasonló.

Az nagyon érdekes hogy a csaj elrakja a prockót és érdekel hogy meggajdul-e mint a jövőbeli termi. Talán az ő memójában maradt egy olyan rejtett utasítás hogy segítenie kell Szkájni megteremtését és azért kell neki mivel az egy nagyon fontos elem hozzá. Az is érdekes volt ahogy az előzőben bámulta miután kivette a rabtermi fejéből.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a mostani "Szárá Konor Krómnikkelsz" rész a legérdekesebb az eddigiek közül. Ebbe már a háború alatt játszódó dolgokat is belevették és az én megítélésem szerint egész jól működött.

A Kemeron-bádog pedig nagyon sumákol. :)

Ez a rész végre már nekem is tetszett. Eddig nagyon ellene voltam, de minden egyes résszel, egyre jobb. Bár még így is vannak fenntartásaim, azért nézem erősen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SGA Midway!

Áááá ezért a részért érdemes votl megnézni 3-4 fillert. Eszméletlen jó volt! Először is Tealc és Ronon párharca, aztán meg vállt vállnak vetve harcolnak. Nagyon látványos, és akciódús rész volt. Azért ha összetesznek két ekkora karaktert, abból nem sok rossz származhat. Azért a Midwayt sajnálom. De csak nem Todd köpte be őket. Vagyis nem úgy... Hozhatnak még be pár régi SG1es karaktert. Danielt megnézném pár részben. Alig várom a Kindredet!
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, szerintem is nagyon jó rész volt, hát még milyen lesz a Kindred I-II és a Last Man (remélhetőleg még ennél is jobb).

A Midway Station-t én is sajnáltam, nagy ötlet volt, kár volt ilyen gyorsan kivégezni. Remélem Dr. Kavanagh-t kivágják a Csillagkapu Programból örökre, és még ki is fizettetik vele az állomást. Viszont, a híd még áll, szóval akár új állomást is építhetnek, csak lássák el írisszel a kapukat.

Danielt megnéznéd pár részben? Hm... hát vigyázz mit kívánsz, mert a végén...

 

SGA Midway!
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.