Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Coce, van ez így :) Mostanában House is kimarad, mert én aznap látom már magyar felirattal (mindjárt nézem is az aktuális részt), aztán sose tudom, hol járnak a többiek, és nem írok róla előre :D Eh... még BSG-t se tudtuk kidumálni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már viszont nincs sok értelem, mert csak pár rész van hátra.

Sebaj, majd csak lesz hozzá magyar felirat egyszer. Azért pár jelenet angol alapján nem volt teljesen világos.

Jó rész lesz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a részt azért szeretem, mert felrobbantják a Földet, és végre látni más, abból a korból származó Csillagflottás hajót. :)

Látványban ütött valóban, node ez a magyarázat amit kitaláltak eme férgeknek, háááát.....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, a mai Enterprise tök jó volt. ;) Bejövősek ezek a kommandósok és kicsit sajnálom is, hogy a későbbi Űrszekerek történelemben nem ilyen látványos harcosok a biztonságiak. :)

A Deep Space Nine-ban van egy rész, amiben a MACO utódjai szerepelnek. Sajna, a Star Trekben a gyalogos katonák nem kerültek sose előtérbe, csak a "tengerészeti biztonságiak".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi van Ody, nálad is kiverte a biztosítékot most már a szappanoperás "k*rjunk mindenkivel" feeling? ;)

 

Ha nézném a Barátok Köztet biztos élvezni tudnám ezt is. :)

Megint időhúzás ezerrel. Semmi hozadéka ezeknek a töltelék részeknek. Unom már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt az új Lost, nézésről-nézésre egyre jobban tetszik. A vége (fele) az eléggé sokkoló, ha nem is mondható el róla hogy nagy meglepetés.

És az alakítások! Terry 'O Quinn ezért az epizódért szerintem megint megkapja az Emmy-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TSCC

 

Spoiler:

Nagyon jó volt ez a rész. Végre John elég tökös volt, így már el tudom képzelni róla, hogy ő lesz az ellenállás vezére.

Én ezt sose értettem, hogy amíg nem nézz szembe a háború kemény megpróbáltatásaival John, hová legyen ő még tökös? Sokan sírtak a harmadik résznél is, hogy ő nem hiteles mint ellenállás vezére. De az ég szerelmére, még mit sem tud arról amit majd csak a háborúban tapasztal meg.

Erre majd pont jó lesz a Salvation. Na ott majd kiderül, hogy mennyire tökös. Ott ezt majd el is lehet várni tőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.