Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jó kis múltja van a dekorálós csajnak. :)
Dex meg még nagy kakiban lehet majd a kamera miatt de biztos kieszel valamit.


A Dexter nagyon psychoooooooo.... :clap:
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

A vége az angyon nagy volt a kamerával. Mondjuk én már vártam, hogy mutassák, mert az FBI mókus épp erről dumált. :clap: De láttam végre Dexet idegesnek lenni....és azt is, hogy nem szereti azt, amivé lett. Remek rész volt.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az tényleg hatalmas volt ahogy Dex kiakadva magyarázta csajnak hogy alig bírja magát visszatartani.
Debi meg már totál paranoiás. :clap:
A végén már alig bírtam kivárni hogy végre mutassák már az oszlopon a kamerát.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bepróbálkozom a Californicationnal! Nézi valaki ezt a sorozatot? Állítólag kicseszett jó, és az a Showtime prezentálja, akik a Dextert is csinálják. :lol:

Néztem az első 3 részt és tényleg nagyon durva. Kemény poénok, és jó sok meztelen nő. :) mi kell még? :)

Csak azért hagytam abba mert majd egyben megnézem, és szinkronosan. Hamarosan úgyis adják magyaron. Kaliforgia. ^^

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

There is a storm comin, Dr. Suresh

Iszonyat nagy rész volt! Végre valami. Több szálat is elvágtak, ami szerintem jó. Felfedték Adam kilétét amit ugye páran már úgyis tudtunk, de nagyon állat volt. A jövő, a múlt és a jelen összekapcsolása. Hiro átcseszte Adamet, ő meg kiírja a világ 90%át. Tuti Petert akarjha majd felhasználni arra, hogy elterjesszék a vírust. Peter most elég bizonytalan idegi állapotban szóval nem lesz nehéz. És hát az is bizonyos h Adam ölte meg Hiro apját. Nagyon durva. Sursh meg beköpe Benettett. Hát nem éppen áll jól a szénája, de csak nem fog tényleg meghalni. Mert minden nagyon úgy történik, ahogy Isaac lefestette. A Hiros rész is nagyon állat volt. És ez a "még mindig van jó benne" egész tetszik. Bár klisés mint állat, be fogja Hiro látni, hogy Adamben nem sok jó maradt. :D Iszonya nyírások lesznek még itt. :clap:

Az évad eddigi legjobb része!!!

 

A másik meg amit olvastam Junkien, és teljesen igaz erre a sorozatra:

Heroes: szintén kötelező program. Még azok is nézik akik minden rész után beírják a 2/10-et teljesen bepipult fejjel, nemhogy azok akiknek bejön.

:P Tényleg így van. Nem csoda h jelenleg a legtöbbet letöltött sorozat.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Király volt a mai Heroes :clap:

Lentiekhez még annyit, hogy Matt se volt semmi :D Na most lehet totózni, hogy ki fog meghalni, mert hamarosan itt halál lesz, méghozzá régiek közül. Jó lenne, ha Peter mindenre emlékezne végre, mert akkor legalább normálisan eldönthetné, hova áll. És akkor tulajdonképpen Claire se kellene, elvégre ő is öngyógyító. Vagy az övé, mivel átvette, nem olyan "hatásos"? Hmm... kérdés kérdés hátán, de ezt szerettem mindig ebben a soriban :P
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg nagyon állat volt.

A következő rész pont a robbanás utáni helyzetet mutatja be, az még jobb lesz.

Mondjuk eléggé SW koppintás a Hiro-Kensei harc, az a "van még benned jó" meg amikor emlegeti Kensei a csajt akkor úgy bepipul Hiro mint Luke a második Halálcsillagon.Szerintem Nikki fog meghalni, őt úgy is elkapta a vírus és nem sok sztorija maradt hátra.

 

PB-t meg majd holnapra tartogatom, bár ahogy olvasom elég felemás értékelése van.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ááááá szerintem nagyon jó volt!

Nem volt várható, hogy kijutnak most, de így is izgalmas volt. Volt benne pár hülyeség, mint pl. a felhő eltakarja a napot, de ez belefér. Ez a Whistler meg tudtam, hogy egy köcsög :clap: De legalább Scofield látta a csajjal!!! Remélem összeáll a Padréval meg a többiekkel, és kijutnak onnan. Itt valaki nagyon megfogja szívni... Bellick meg nagyon megváltozott! Azzal a hülyével is, akit megkéselt a nigger, csak jót akart tenni.

 

Én csalódtam a PB-ben. :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a szinkronos PBre írom, hogy mennyire durva volt a mai rész. :clap:

Csak az a baj h az előzetesben lelőnek minden poént. Többet tuti nem nézem a végén.

Nem tudom hogy tudják ezt még így csavarni.

Amúgy ha Sarah meghal, tuti nem nézem tovább a sorit. Azt nem tehetik... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PB

 

Nem tudom...miért tette volna? Mondjuk a négernek sem volt indítéka, de! A patron megtalálta a szivarvéget a kukában, és ezért nyírta azt a szerencsétlent, aki meg a négertől kapta azt a szivart! Én csak ezért gondolom, hogy a néger volt, és így rossz csávót nyírtak ki...

 

PB

Nem Mahone késelte meg?
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PB S3

 

Bocsi, én a másik megölt csávóra értettem, aki McFadennek találta Whistlert anno. :clap: A másik esetben teljes mértékben egyetértek, a Sammy-t kellett volna kinyirni, az a nagy áruló. Csak belegondolni ilyen Prison Break Infinities szálon, mi lett volna ha Scofield a Sammy gyűrűjét beleejti a vértócsába?! :D Sammy lehet nem lett volna, ők nekik nem kellett volna tökölniük a cellában az ágy alatt, és meg tudtak volna szökni... :P
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PB

Én is arról a csávóról beszélek, hisz az ő gyilkosát keresték nem? Mást nem öltek meg.

 

PB S3

 

Bocsi, én a másik megölt csávóra értettem, aki McFadennek találta Whistlert anno. :clap: A másik esetben teljes mértékben egyetértek, a Sammy-t kellett volna kinyirni, az a nagy áruló. Csak belegondolni ilyen Prison Break Infinities szálon, mi lett volna ha Scofield a Sammy gyűrűjét beleejti a vértócsába?! :D Sammy lehet nem lett volna, ők nekik nem kellett volna tökölniük a cellában az ágy alatt, és meg tudtak volna szökni... :P
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a copfost, akit Lechero szúrt le, az is meghalt. Az amerikait meg szerintem 100 hogy Mahone tette el láb alól, abból az okból, hogy még a sírásót, jelen esetben Sucrét még mozgósítsák egyszer, de erről szó is volt.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megértem az írókat hogy sztrájkolnak, de azért fuckoff:

 

"Prison Break: Ahelyett, hogy a sorozat 4 hónap szünetre vonulna a december 4-i epizód után, a jövő hét hétfői 3×08 után pihen le, hogy január 14-én jöjjenek az új részek a 13. részig. Helyette addig hétfőn House-ismétlések lesznek.

 

24: A 7. évad premierjét bizonytalan időre elhalasztották, hogy a rajongók megszakítás nélkül nézhessék. Tehát, ha sztrájk, akkor nem indul januárban - ki tudja, lehet, hogy egy év kimarad, lehet, hogy jövőre dupla évad lesz, passz. Helyette addig jön a The Sarah Connor Chronicles.

 

Lost: 8 rész készült el és az ABC kész ezt a 8 epizódot leadni, vagyis ez esetben 2008/09-ben 24 részes lenne az 5. évad. Carlton Cuse kifejtette, hogy ennek baromira nem örülnének, hiszen a 8. rész végén lévő cliffhanger szerinte csak frusztrációt okozna, lévén az évad első fele felépíti a szezont, a második fele pedig a következményeket mutatja be.

 

Heroes: Már volt róla szó, hogy bár belekezdtek a 12-13. rész forgatásába, az NBC sztrájk esetére leforgattatott egy alternatív 2×11 befejezést, mely évadzáró részként funkcionálna, vagyis nem 24 részes lenne az évad és Origins-spinoff sem lenne."

sorozatjunke.hu

 

És valószínűleg pár filmpremier is elfog tolódni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.