Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nem rossz, de találtam benne egy két hibát. Ugyanakkor ez messze az eddigi legjobb teória, amit olvastam.

Igen, az évszámokkal sincs néha tisztában az illető.

 

De még csak a 4. évadban járunk, 1-2 rész és talán teljesen újra kell értelmezni a Lostot.És azt se felejtsük el hogy az évadzáróban felfednek egy nagyobb titkot is.

 

A következő rész is elég durva lesz:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jericho 0207

 

Asszem a sorozat rendesen feltette az i-re a pontot ezzel az epizóddal. A kisvárosi hétköznapoktól eljutottunk a polgárháborúig. És emellett olyan életszaga van az egésznek, hogy nem is csodálom, hogy az amerikai közönség berosált a nézésétől. Sajnálnám ha most véget vetnének neki, szerintem még egy rövid évad benne maradt a sztoriba, ámbár így se okoz csalódást. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam valahogy hiánycikk a lelkesedés. :) Valahogy nem csigáz fel annyira a folytatás a harmadik évadot látva. Voltak itt menet közben jobb sorik is. :) De azért persze kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a Földön. :)

Detto...

 

Felirat idő szerint attól függ, Cicmax elvállalja-e ezt az évadot is? Ha igen, akkor akár már vasárnapra is lehet. Ha nem... nos, akkor leves van a légyben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Detto...

 

Felirat idő szerint attól függ, Cicmax elvállalja-e ezt az évadot is? Ha igen, akkor akár már vasárnapra is lehet. Ha nem... nos, akkor leves van a légyben.

Hát mást most úgysem nagyon kell fordítania. Se SG1, se SGA...a többiről nem tok...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom, hogy mi volt a sorozatkészítők ötlete, de érzésem szerint ebben a kezdésben több volt a parasztvakítás mint az értelmes cselekményszövés. A film elején lévő csata viszont elsőosztályú volt. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A BSG-be érdemes belekezdeni?Kell találnom valami nézhető sorozatot, mert a sztrájk miatt előrecsúszott a nyári uborkaszezon.

Hát a BSG egy érdekes sori! Az első évad jó, a második jobb, a 3. iszonyat gyenge...és soxor értelmetlen...főleg a vége. A 4 pedig jó rövid lesz... ;)

De én imádom. Nagyon hangulatos. Már alig várom, hogy újra felcsendüljön a főcímdal! ^^

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 4 pedig jó rövid lesz... ;)

Ugyanolyan "rövid" lesz, mint az első évad, ha jól sejtem (vagy megkapta a 20 részt, nem t'om, de az első évadnál nem lesz rövidebb). Amúgy tényleg jó sorozat, és még a gyengus 3. évad is jobb, mint sok más sorozat legjobb része. Csak BSG szinten lett gyenge.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.