Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Csak egy rész van már hátra a House-ból? Nem úgy volt, hogy több? Én konkrétan úgy tudom, hogy 4 új epizód lesz. Eszerint is még négy van:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_House_episodes

 

Vagy a finálét az utolsó négy részre értetted? :D

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom, mennyi trailert láttál, de... :D

Na jó, én sem tudok semmit, de mivel így is eléggé leépítették az eredeti team-et, hiszen Chase és Cameron annyit szerepel, hogy már azt sem értem, miért vannak még benne az outroba, és az újak miért nincsenek... szóval, már így is nagyrészt kiesett két főszereplő. Csak nem takarítanak el még valakit. Bár lesz egy igencsak formabontó rész a trailerek alapján.

 

Nem tudom, valahogy olyan érzésem van, mintha az egyik szereplő veszélyben lenne... :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem néztem trailert. :D Csak előérzet :D

 

Igen, érdekes, hogy az introt nem változtatták még meg, pedig Chase és Cameron is olyan Cuddy+Wilson szintre avanzsált, sőt, utóbbi kettő legalább mindegyik részben benne van. Csak arra tudok gondolni, hogy ez a 3+1-es felállás még mindig ideiglenes.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Hát azért remélem nem ideiglenesek. Legalábbis Thirteen (vajon kiderül valaha is, mi a neve? - és Taub ne legyenek azok, mert tök jó arcok - Thirteen ráadásul bombázó :D. Kutner távozását mondjuk nem bánnám, a helyére visszajöhetne Cameron, mert ő is bombázó, és két bombázóval már egy egész kis flottát alkothatna House csapata :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Na én meg Taubtól válnék meg inkább szívesen, és jöjjön vissza Chase :D Imádom az akcentusát! Nyugi, nincs hormon gondom, 13-as tényleg bombázó és szívesen nézem, de nekem Cameronból ennyi elég volt :D Kutner viszont tök vicces szerintem! Ja és akkor még ne feledkezzünk meg Amberről, aki simán lehet, hogy ki akarja őket túrni Wilson által!
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

"Cutthroat Bitch" strikes Back :D

Hát vagy ő lesz a 4. ex-Mrs. Wilson :D

Mondjuk, szvsz ez a felállás most pont jó. A régiek közül számomra a két legunszimpatikusabb "eltűtn" - Cameron hiába néz ki jól, akkor is idegesítő volt az esetek többségében; Chase-nek meg nem bírtam az alamusziságát -, Formen visszatért, a három új figura meg egész jó. Bár Kutner esetlensége kicsit idegesít, de a mániái miatt beleillik a csapatba.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sosem felejtem el, hogy a negyedik évad egyik részében, amikor House-t megbabonázta a szép csaj, akit felvett a CIA-tól, beszélgetett Wilsonnal, valahogy így:

H: Kezdek kételkedni magamban. Csak azért alkalmazom a nőket, mert bombázók?
W: A gyilkos szuka egész okos.
H: De ő csak egy szuka.
W: De csinos szuka.
H: A szuka attól még szuka marad.
W: Na és 13-as? Ő tehetséges.
H: Megölt egy embert... viszont Cameron okos volt...
W: Kezdek kételkedni... :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tetszett!

 

Sok konkrétum volt most benne, és ez az időutazásos cucc is egyre valószínűbb. Jó páran elhullottak. Ben családját tkp. kiírtották. :D Nekem az is furcsa volt, ahogy Widmore beszélt Ben -nel. Plusz Penelope fenyegetése....nem tudom ehhez mit szól majd Desmond. Főleg ha Sayid akarja majd kinyírni. :D

 

Ody, Rog, hogy tetszett a legújabb Lost rész?

 

A promo alapján a következő rész nem lesz valami nagy szám, sajnos.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost

Sayidnak nincs indoka megölni Penny-t, nem ártott neki semmit.Én csak abban reménykedek hogy Desmond él a jövőben, elvégre az egyik legjobb szereplőről van szó. :D

Widmore elég rossz állapotban volt az utolsó jelenetben, biztos stresszes lehetett az elmúlt 1 év.És legalább az is kiderült a részből hogy a 4x03 Sayid flashe 2005 telén játszódott,

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost

Ha Desmond még életben van, akkor nem fogja megölni, ebben biztos vagyok.Sayid már kétszer is átélte ezt.Nagyon jól tudja hogy milyen az amikor az ember elveszti élete szerelmét, tehát nem fogja ezt tenni Desmondal.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nehéz visszafognom magam, de én akkorát csalódtam a BSG -ben, hogy az valami eszméletlen. Még meggondolom, hogy arra a sorsa jutassam-e, mint a Hereos-t. Iszonyat gyenge.....nem is értem. :lol:

 

Szektás szövegelések, kínlódások a semmiért, síró tinilányok ahogy isszák Baltar minden szavát....komolyan mondom förtelmes. Ez még a haramdik évadnál is gyengébb. Így elcseszni valami jót, hihetetlen! :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

közel 400 szavazat után jött ki Junkien ez az eredmény a legjobb sorozat openingre:

 

10. Lost

9. Rescue Me

8. The 4400

6-7. Veronica Mars

6-7. Journeyman

5. Friday Night Lights

4. Prison Break

3. Weeds

2. Battlestar Galactica

 

1.Dexter

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is csak négyet nézek közülük...

CSAK.... És mennyit nézel azok közül, amik nincsenek rajta a listán? XD Én nem nézek sorozatokat, mert mindig elfelejtem, hogy mikor vannak, vagyis eltervezem mondjuk este 8kor, hogy na, ma megnézem a vészhelyzetet, de aztán elmerülök a photoshopban vagy a szerepjátékban vagy vmi másban és elfeledkezek róla... Amit a legnagyobb rendszerességgel megnézek az a Született feleségek... :) Meg a Gilmore Girls, de annak is csak az első két évadát néztem meg, mert megkaptam kölcsön DVD-n és ledaráltam pár nap alatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.