Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Eddig hány évadot láttál?Én még nem tudtam befejezni a negyediket.

 

Sajnos még csak az első 2őt. De most h adják viasaton elkezdtem szinkronosan nézni.

Biztos olvastad Junkien h Steve C még jópár évadra akar maradni!!! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos még csak az első 2őt. De most h adják viasaton elkezdtem szinkronosan nézni.

Biztos olvastad Junkien h Steve C még jópár évadra akar maradni!!! :)

Nem lett rossz a szinkron, csak Jim hangját rontották áll.

És köszi az infót, még nem olvastam.Csak reménykedjünk abban hogy a többi színész is maradni fog, egyszemélyes show-t csak Dwighttól tudnék elviselni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak Michael hangjával vagyok kibékülve jóformán a szinkronos verzióban. Meg jó pár poént le is butítottak, vagy félrefordítottak, pedig nem is olyanokat, amik csak az amerikaiak értenének. Éljen az eredeti hang!

Szerkesztve: - Coce_Plant
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szitkomoknál csak néha találják el a hangokat, például Jóbarátok vagy Little Britain.Apropó, abból jövőre csinálnak egy feldolgozást az amerikaiak, a képek alapján a két főszereplő megmarad.Remélem szeretni valaki rajtam kívűl még azt a sorozatot, mert minden idők egyik legviccesebb szériája. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah megnéztem a Continuumot:

Sztem sokkal jobb volt mint az AoT! Legalábbis történetileg biztos. Mondjuk én nem szeretem az ien időutazós részeket. Volt pár a sorozat alatt is, és mind ugyanolyan. Néhol értelmetlen. De most jól ki volt találva. Az eleje nagyon tetszett. jó volt újralátni az arcokat. Aztán jött a közepe, ami hóóót uanlmas volt. Kb 20-30pernyi semmi, pedig csak másfél órás volt, de nem baj mert kárpótolt érte a vége. Az az időutazó bázis jelenet nagyn ott volt. Tetszett h Tealc megint átállt, mint az sejteni lehetett. Bár itt persze megint meghalhatnak a főszereplők is, mivel tudjuk, hogy meg lehet változtatni a múltat. tehát összességében egy jó kis rész volt ez. Nem tudom h lesz e még rész, de remélem igen.

Amúgy fura volt itt is Don S Davist látni. Még a szöveg is illett... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már lent is van, de amíg nem lesz felirat, addig tuti nem nézem meg.

 

Az SGA 5x01-et láttad?

 

Nem, de azért direkt nem akartam megnézni. Mellegles úgy hallottam h még a végső effektek sem voltak benne. Ennyi már igazán ki tudok várni. Meg ha azt most megnéztem volna, még sz*rabb lenne, h várnom kell rá... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mellegles úgy hallottam h még a végső effektek sem voltak benne.

Nem tudom, ki mondta, de vagy csukott szemmel nézte, vagy vak, vagy agykárosult, vagy csak nagy volt a szája, csak nem volt mire. Tökéletes minőség, befejezett hang és képi effektek, opening, end credits, szóval minden megvan. Olyan, mintha egy DVDRip lenne (mellesleg az is :D ).

Én megnéztem. A 4x20 lagymatag cliffhangeréből egész jó kis nyitány lett, de azért nem egy Sige trilógia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én megnéztem. A 4x20 lagymatag cliffhangeréből egész jó kis nyitány lett, de azért nem egy Sige trilógia.

 

Hát igen az a clffhanger iszonyat volt...Azért kíváncsi vagyok már az új évadra! :P

De jó lenne egy Sg1 11. évad is. Annak talán mégjobban örülnék. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe.

Pilot.

 

 

No egy újabb bejövős sorozat Abramstól. A sztori remek volt akárcsak a látvány és a 3D-s helyszinfelíratok, melyek igen ötletesen jelennek meg a film alatt. :D

 

 

Látta még valaki rajtam kívül??????

 

Íme egy remek trailer:

 

http://www.freevlog.hu/video/13082.html&ch=13

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen az a clffhanger iszonyat volt...Azért kíváncsi vagyok már az új évadra! :D

De jó lenne egy Sg1 11. évad is. Annak talán mégjobban örülnék. :P

Én már beletörődtem, hogy nem lesz több SG-1. És ahogy a dolgok kinéznek, a filmek is füstbe mennek. Nem azért, mert nem aratnak, hanem mert egyre több év tellik el, és egyre nehezebb összehozni a színészeket, plusz egyre kevésbé akarják ezt csinálni. Bár talán még lesz egy harmadik film.

Sebaj, talán jövőre jön az Universe, már ha idén már tesznek valamit végre érdemben (elmélteben a comic conon lesz néhány dolog róla). Na meg, az Atlantisz is még velünk lesz egy évig (kis szerencsével kettőig, én még drukkolok egy 6. évadnak, de több szvsz nem kell belőle).

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"egyre nehezebb összehozni a színészeket, plusz egyre kevésbé akarják ezt csinálni"

Plusz egyre kevesebb a színész. :P

Hát ja, legalábbis most eggyel kevesebben lettek, bár Don S. Davis már amúgy sem volt állandó szereplő, igaz, mots a Continuum kedvéért újra beállt. Illetve ketten már azt is bemondták, hogy nem akarnak többet Stargate-ben szerepelni (Colin Nemec és Torri Higginson), főleg sértődések miatt. De ha jön az Universe, akkor megint megugrik a főkarakterek száma, szóval panasz nem lesz, csak a régiek nem térnek - valószínűleg - egyszerre már vissza :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha fényévekkel nem is, de egy paraszt hajszállal talán jobb. Talán... Nekem mind a három évad tetszett.

 

Ha valaki nem nézte végig PB-t, akkor annak SPOILER:

 

Nekem is tetszett, bár a háromban már vannak képtelenségek, és szerintem a készítők se tudják, hogy mire megy ki ez az egész játék...:para: Én például máig nem értem, hogy anno Steadmannek mi a fenéért kellett halottá nyilvánítania magát.

A másik meg az, hogy a Sona egy nevetséges hely, egyáltalán nem durva, ott pecsenyéznek, meg minden. Semmi túszuk nincsen, de a hadsereg hagyja, hogy ott grasszáljanak, sőt, vizet és élelmiszert ad nekik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valaki nem nézte végig PB-t, akkor annak SPOILER:

 

Nekem is tetszett, bár a háromban már vannak képtelenségek, és szerintem a készítők se tudják, hogy mire megy ki ez az egész játék...:para: Én például máig nem értem, hogy anno Steadmannek mi a fenéért kellett halottá nyilvánítania magát.

A másik meg az, hogy a Sona egy nevetséges hely, egyáltalán nem durva, ott pecsenyéznek, meg minden. Semmi túszuk nincsen, de a hadsereg hagyja, hogy ott grasszáljanak, sőt, vizet és élelmiszert ad nekik.

 

 

Aha, marha nevetséges, csak ha valaki rosszul nézz rá az őrtoronyban posztolókra akkor nincs víz, nincs kaja, nincs nő....

...szóval mennyire is idilli hely?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha, marha nevetséges, csak ha valaki rosszul nézz rá az őrtoronyban posztolókra akkor nincs víz, nincs kaja, nincs nő....

...szóval mennyire is idilli hely?

Hát szerintem a Fox River sokkal rosszabb hely volt... csak a szegény Bellicket szívatták, amúgy mindenki el volt, mint a befőtt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.