Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

No megvolt a második rész is. :peace:

 

Spoiler:

Kicsit már féltem, hogy ilyen gyorsan megszereznek mindent, de aztán jött a feketeleves. :) A néger ügynök még mindig nagy, de Zsebes se volt semmi. Izgalmas lesz ez, érzem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PB

Spoiler:

Szívem, mikor nem izgalmas ez? :peace: No meg Gretchent is szépen szadizza a muksó, most kap csajszi is. Egyébként tudható volt, hogy nem lesz ilyen egyszerű megszerezni az adatokat, mivel a PB-ben soha semmi komolyabb nem sikerül elsőre :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek volt a második rész is!

 

Spoiler:

Lesznek itt még feszültségek. Teddy évadról évadra egyre kulturáltabb. Ezt pont most mondom, amikor megevett egy csávót, de ez nem az ő hibája volt. Még nagy dolgokra hivatott. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ejj nagyon jók voltak a PB-k!

Kicsit féltem, hogy mit hoznak ki belőle, de most sem csalódtam.

Remélem tudják tartani a szintet.

Ebben az évadban végre le lehetne zárni a storit, de azt nyilatkozták még annó h jópár évad belefér ebbe a sorozatba.

Ezért még kicsit félek. :peace:

 

Hamarosan Heroes és Dex!!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jöttem én is h hozzam a jóóó hírt de már megelőztél. Viszont ennél megvárom a feliratot.

Király lesz!

Csoda h a Heroes nem szivárgott ki, hiszen azt le is vetítették az egész részt a comic con-on.

Azért jó sok kiszivárgott abból is, de csak szutyok kamerás felvételek.

 

A Dextert én már elkezdtem nézni, mert már nem bírtam magammal. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Dexter-t. Nem volt rossz, de elég lassú tempójú volt. Remélem később majd jobban beindul a sztori, és visszatér az első évados izgalmakhoz.

Nem lehet már az első részben körömrágóan izgalmas. :) Az eddigiek is lassan indultak be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, hogyan tetszett a mostani SGA rész? Nekem sehogy, ha nem lett volna benne a négy csaj, meg az enyhe horror hangulat, akkor elvérzett volna.

Spoiler:

Vegat mi a túróért erőltették az évadkezdésben, ha egyszer most meg úgy nyírták ki, mintha totálisan mellékes karakter lenne, még a többieknél is mellékesebb? Ráadásul, Mallozzi az évad forgatásakor még azt írta a blogjába, hogy Vega hasonló mellékkarakter lesz, mint amilyen Lorne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmmm hát mindenesetre érdekes volt, de ez most annyira nem volt rossz. Mármint tudom h az eddigiek semvoltak azok, és azért megvoltak ennek a hibái, de nekem elment.

Spoiler:

Féltem hogy mik is lesznek ezek a lények, de szerencsére jók voltak. Ötletes volt ez a kopoltyús köd izé. :D

Amúgy mostanra már annyira nyílvánvaló, hogyha új csapat van benne a részben, akkor ott mészárlás lesz, de legalább pár halott...Mondjuk volt benne pár felesleges kör...a doki csaj miért menekült ki a kunyhóból mikor az biztonságos volt.

Na mind1 azért nem volt rossz rész, várjuk a következőt!!! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom, szerintem az eddigi részek minimum remekek voltak, ahhoz képest ez nagyon silány lett.

Spoiler:

A mészárlás egy dolog, de miért pont azt a karaktert ölik meg, akit már elkezdtek nyomatni, miért nem azt, akit nyílvánvalóan ki kellett volna (a nagypofájút). Vagy az őrnagyot.

Az még semmi, hogy Proter kimenekült, de hogy aztán Beckett is... ezeknek a dokiknak ha azt mondják, "mardj itt", úgy értik, "menj ki a ködbe az ellenség közé"?

A köd létrehozásának módja érdekes volt, de totálisan fölösleges, mert nem igazán derült ki, hogy mire jó. Nem voltak hosszú távú hatásai, és még arra sem lehet jó, hogy elrejtse a támadókat, mert baromi zajosak voltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk én még azt tartottam viccesnek, hogy

Spoiler:

Michael azért hagyta ott őket, mert ő sem bírt velük...na neee már. :D Azárt sok mindenre lehetett volna ezeket használni mint látszik. :D

Na mind1, majd a következő jobb lesz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SSC annyira most nem érdekel, iszonyat gyenge volt az évadzárás sztem, főleg a cliffhanget.

De majd egyben megnéznem ha kijött az egész.

 

Viszont a PB tényleg marha jó volt. Megint izgi!

Spoiler:

Bár arra kíváncsi leszek, hogy zsebes szála hogyan kapcsolódik majd be az egészbe.

De gyorsan lezárták a hogyan találjuk meg az örzőket témát legalább. Ami viszont nagyon nem tetszik az Mike betegsége. Mi a túró ez és miért kellett? nincs eléggé bonyolítva már így is? Még az kell h lenyomják a céget erre vmi daganat miatt meghal...remélem nem így lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

aki még nem látta. a gyorsfelirat.hu-n van felirat a dexterhez!

 

Dexter

Spoiler:

Hát igen ennek még be kell indulnia de azért látszik h izgi lesz, legalábbis pár mozzanatból. Bail államügyész eléggé meg fogja szorongatni Dexit, ez már pár villanásból látszott. Amúgy tényleg érdekes lesz. Persze azért érdekes, eddig fölösleges szálakat is beletettek: Deb és a jelvényhez jutás, aminek sztem az lesz az ára h kémkedni fog a többiek után, és a rész végén a "cliffhanger", Dexi apa lesz...hát érdekes, remélem csak kamu, de annak meg nem lenne értelme. És lehet h ez csak az én véleményem, de túl sok a szex, -és most úgy mondom h Rita eszméletlenül szép nő- de akkor is, ez a sorozat nem erről szólt, sőt! Na most szinte csak a negatívumokat írtam le, de amúgy nekem bejött, és
alig várom a köv részt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.