Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Heroes 3*01

 

Eszméletlenül jó volt.Nagyon jól adagolták az ackiót, végre rákoncentráltak a karakterekre, és a történet is megint egyből világvége. Nagyon kemény, csak tudják tartani ezt a szintet. Bár azt nyilatkozta Tim bácsi, hogy most inkább a akcióra mennek rá, a sok duma helyett. Hát ez látszik is. Már most felvezették a Villianst, jók lesznek. Sylar bácsi is kemény, mint mindig. Tetszett ez a Claire macis evészet. :clap: Na szóval végre talán lesz valami ebből a sorozatból! Megérdemelné!

 

 

SGA - Tracker

 

Hát érdekes volt. NEm tudom mit gondoljak. A történet iszonyat gyenge volt. Viszont Kyrik meg nagyon állat. Mint a régi Ronon. Persze azért még mindig ő a király. Tetszett az akció is, ahogy a végén feláldozta magát. De most megint itt van amit már mondtam, h annó Rononnak bejött Keller. És akkor onnan semmi, és most h kiderült Rodneynak is tetszik, tegyünk rá mégegy lapáttal. Hát marhára fölösleges szerintem. Az előző rész után ez most harmatgyengus volt, annak ellenére voltak jó pillanatai! Kellerért én is csatába szállnék! :lol:

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SGA - nem volt rossz, de különösebben jó sem.

Spoiler:

A Rodney-Keller-Ronon szálban nekem az tetszett, hogy nem lett féltékenykedős-nyáladzás - legalábbis most - hanem békés "győzzön a jobbik" megoldás született. Mondjuk, ha Ronon így töri magát az érzelmei kimutatásába, akkor Rodney már rég megnyerte a meccset, hiszen ő legalább már bevallotta neki, hogy szereti (plusz vele már egyszer össze is jött). Ronon meg... nos, egy grizlimedvével több sikert lehet elérni emócionális oldalról. Azzal, hogy nem mond semmit, nem fog elérni semmit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SGA

 

IGen azért ezt a csöpögős részt megúsztuk, de azért ahogy néztem Rononnak sem kellene sokat tennie ahhoz, hogy Keller a karjaiban kössön ki. Szóval itt azért még eléggé kétesélyes a dolog! Amikor csak Ronon volt akk annak örültem, de most azért jobban bírnám ha Rodney jönne össze vele. ^^

 

 

Heroes 3*02

 

Ez a rész is állat volt. Nagyon jó, tuti h megszorongattak pár t*köt, hogy végre nézhető legyen a sorozat és legyen benne kis izgalom.

Suresh úgy látom pókember lesz, és már el is érte az átalakulás fázist. Ando és Hiro vonala is tetszik aranyos, bár Hiroban nem tetszik h nem bízik Andoban. TAlán azért lesz így, mert így bánik vele mint most. Az új gonosztevők is nagyon állatok. Kíváncsi leszek mennyire használják ki a karaktereket. Hiszen van Pirónk, Magnetónk, stb... :lol:

Peterből is végre kihozzák amit csak tudnak.

És hát az sem volt kétséges, hogy csak Nathan látja Lindermant. Bár az még homály, hogy hogyan és miért. Vagy miért éledt fel. Ha benne él valahogy, az megmgyarázza!

Hát ezután a kezdés után én nagyon várom a folytatást!

 

 

És most nézzünk PBt :clap:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hősök 0301

 

Spoiler:

Uramatyám! Én tök komolyan mondom, nem tartozom a radikális kritikákat osztók közé, de ez valami ultragáz volt. :clap: Ez a sorozat eljutott odáig, hogy önmaga paródiája legyen. Az én szememben legalábbis így van. Egyedül Hiro szálán tudtam szórakozni, nade a többi...!?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt fejtsd ki bővebben Oldy mert így elég nehéz rá reagálni. :clap:

Spoiler:

Mi a sztori lényege? Világmegmentés ugye? Node még hányszor??? Atomrobbanás, vírus, újabb bomba(?)......szép effektek nem mondom, de már nekem kissé kínos ugyanazokat látnom a három évad egészén keresztül. Kínos az is, hogy most végül is Sylar mit keress az X-manek agyában? A doki nem most rágta szánkba a hihetetlenül hirtelen felfedezését, hogy minden rejtély a mellékvesékben és az adrenalinban van? ( Sorry ha nem pontosan idézem, de agyat azt tuti nem említett). Aztán meg ez a meghalt-feltámad szereplők dolog is kissé megfekszi már a gyomromat, arról a sok időutazásról már nem is beszélve. Én ezeket már úgy érzem láttam az első évadban, szólva várnám a végre az események kibontakozását, a főcélt......Nem pedig mindig újranézve ugyanazokat a jeleneteket.

Tényleg marha jámbor vagyok amúgy a filmekkel és a sorikkal, de ez nekem most nagyon nem jött át/be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Spoiler:

Hát a jövős dolog most sztem ebben az évadban nagyon mellék szál lesz, mégiscsak a Villians az évad címe, akik a köv részben lesznek, csakúgy mint ahogy kiderül mit is keresnek a "feltámadt" szereplők az évadban.

Szóval nekem lehet azért tetszik mert nem izgat, hogy valamit már láttunk, időutazás, atom...mikor rengeteg új dolog is van, és végre rámennek a karakterekre jobban. Kétségtelen még most is vannak értelmetlen szálak, de koránt sem annyira mint az előzőekben. Szerintem még nézd meg a köv részt és ha akk sem jön be akk elfogadom. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes 3x01 - Szerintem baromi jó rész volt, az eddigi legszebb effektekkel. Az egyetlen problémám vele az csak az írtó gagyi párbeszédek, és a túl nagyot mondani akaró világigazságok. A templomos jelenetnél már majdnem kikapcsoltam az egészet, komolyan. De ha tartják ezt a színvonalat, akkor jó évadnak nézünk elébe.

Spoiler:

Egy dolgot nem értek Oldie, hogy szerinted miért unalmas már ez a világmegmentős sztori. Most konkrét személyek ellen fognak harcolni, és a világvége helyzetet próbálják megakadályozni. És amúgy se lehetne mást kitalálni a sorozatba. Inkább ez, mint a folytonos lelkizés a karakterekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes 3x01 - Szerintem baromi jó rész volt, az eddigi legszebb effektekkel. Az egyetlen problémám vele az csak az írtó gagyi párbeszédek, és a túl nagyot mondani akaró világigazságok. A templomos jelenetnél már majdnem kikapcsoltam az egészet, komolyan. De ha tartják ezt a színvonalat, akkor jó évadnak nézünk elébe.

 

Egy dolgot nem értek Oldie, hogy szerinted miért unalmas már ez a világmegmentős sztori. Most konkrét személyek ellen fognak harcolni, és a világvége helyzetet próbálják megakadályozni. És amúgy se lehetne mást kitalálni a sorozatba. Inkább ez, mint a folytonos lelkizés a karakterekkel.

Most azért némileg ellent mondtál magadnak ezekkel a megállapításokkal. "baromi jó rész volt-már majdnem kikapcsoltam" :clap: Most akkor hogy is volt? :lol:

 

 

Jó lenne már ha valamelyik gonosz ott is hagyná a fogát, nem pedig feléledne untalan. :DÉn nem látok semmiféle előrelépést a sztoriban. Sok az ellentmondás. Tényleg csak Hiro karaktere az akiért nézzem is a sorit. Ő legalább vicces. :o De jó fej volt a kis szöszi is aki leütötte. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez működik.

 

Oldie:

Spoiler:

Én azt a szőke csak legszívesebben leütöttem volna, nagyon idegesítő a karaktere.

Az mondjuk tényleg igaz, hogy nem merik kiírni a karaktereket. Évadról-évadra persze a szereplők száma nő, de szinte senki se hal meg.

De az elég előrelépés volt, hogy kitalálták hogyan lehet bárkiből szuperhős egy injekciótól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ez se működik.

 

Spoiler:

Oks, hogy kitalálták, csak most akkor ezzel éppen Sylar tevékenységének mondtak ellen, aki egy "mezei" agyletapogatásból nyerte eddig a képességeket. Szóval ez elég gáz fordulat. :S Valami itt nem stimmel akkor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ez se működik.

 

 

Oks, hogy kitalálták, csak most akkor ezzel éppen Sylar tevékenységének mondtak ellen, aki egy "mezei" agyletapogatásból nyerte eddig a képességeket. Szóval ez elég gáz fordulat. :S Valami itt nem stimmel akkor.

 

Már nekem se..

 

 

De ezzel az injekciós megoldással mindenki csak egy képességet szerezhet, míg Sylar egyszerre tud nagyon sokat birtokolni.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TSCC 0203

 

Az eddigi legjobb rész volt szerintem. :D Ilyen költségvetés mellett elégé jól hozták a komor hangulatot. Igazi Termi feeling még a relatíve gyér akciók ellenére is. :D

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TSCC: újra jó volt. Bejött a komorsága, ami nálam azért ritka.

 

Heroes: én is unom kicsit az ismétléseket, de ez egy ilyen sorozat. A Stargate-ben is napirendi pont a galaxisok vége, a Terminatorban minden héten visszajön egy Terminator a múltból azzal a céllal, hogy megölje John Connort, a 24-ben mindig csak 24 óra van hátra, a Firefly-ban minden terv balul sül el... és a többi. De, nem érünk rá a csomók keresésével a kákán, mikor véget ért a sztori? Mert addig megeshet, hogy magyarázat is születik egy-két dologra, csak a készítők nem akarták mindjárt az első egy percben lelőni az összes poént, hátha valaki nem nézné tovább.

Amúgy nekem baromira tetszett mindkét rész, főleg ez a sok-sok kérdés (miközben magyarázatot kaptunk pl. egy dologra az első évad első részéből!!! Ebből is látszik, hogy ráérünk még a sztori legvégén belekötni az "apróságokba".).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy nekem baromira tetszett mindkét rész, főleg ez a sok-sok kérdés (miközben magyarázatot kaptunk pl. egy dologra az első évad első részéből!!! Ebből is látszik, hogy ráérünk még a sztori legvégén belekötni az "apróságokba".).

Pontosan mire is gondolsz itt?

 

Hősök szerintem jó volt :D Szívem, Te már sose fogod megszeretni ezt a sorozatot :D

PB is jó volt, még SCC meg House van hátra, aztán jövő héten minden kezdődök elölről :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.