Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

No a Hősök második része sem győzött meg. :S Gondolom lesz itt még elég pálfordulás, hogy most ki kinek az oldalára álljon. Ez meg már uncsi.

 

Hirot bezzeg nem tudom megunni. :D

 

De azért nézed tovább Oldy?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan mire is gondolsz itt?

Spoiler:

Kiderült, honnan van Peter azon képessége, hogy az első részben képes volt megálmodni a repülését már azelőtt, hogy találkozott Isaac-kel. Még mondta is, hogy újra álmodott arról, hogy tud repülni, de eddig nem lehetett tudni, kitől örökölte meg a képességet.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe 0103

 

Hű bazz, nagyon döfi volt :evil:

 

Spoiler:

Scott micsoda vallatás alatt áll! No és Peter körül is folyik az háttérsztori. Ááááá....ez piszok frankón összehozták. :D Walter Bishop meg a legjobb karakter a filmben. Milyen volt már amikor ingyen kábszert ajánlott, meg az a műholdas vétel is...:roll::D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House 05e02

Spoiler:

Oké volt a rész, érdekes esetük volt, sőt talán át is estek vele a ló túloldalára. Ennyire extrém azért már ide is sok. Viszont nem látom, hova akarnak kilyukadni Wilson karakterével.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

Nem vagyok orvos, de ha a sorozat szakértője rábólintott, akkor csak lehet benne valami, így én elfogadom ezt az extrém - és félelmetes - estetet.

Wilson tuti visszajön, hiszen, amit eddig megtudhattunk minden évad gyötrelmeiből az az, hogy végül "semmi sem változik". :D

A magánnyomozós pali jó fej volt, érdekes sorozatot kanyaríthatnak hozzá, már ha pozitív visszajelzést kapnának és nekiállnának a spin offnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe 0103

 

 

Walter Bishop meg a legjobb karakter a filmben.

 

 

 

A mobillal is milyen jól elvolt már az öreg. Azon szakadni tudnék ahogy azt mondja Petinek hogy nem beszélhetett a mukinak a kísérletről mert szupertitkos volt. :D

A boxos meg elég tisztességesen elvitte azt a mütyürt a nemzetbiztonságiaknak. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

A mobillal is milyen jól elvolt már az öreg. Azon szakadni tudnék ahogy azt mondja Petinek hogy nem beszélhetett a mukinak a kísérletről mert szupertitkos volt. :D

A boxos meg elég tisztességesen elvitte azt a mütyürt a nemzetbiztonságiaknak. :D

 

 

 

-Milyen volt a régi ház? Hogy van Rufus?

-A ház olyan, mint amikor elköltöztünk,

viszont Rufus-t már 20 éve elaltattuk, Walter.

-Ez szörnyű hír.

 

Na itt szétröhögtem az arcom rendesen. :D :D :D

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, láttad az Atlantist? Iszonyatosan jó volt.

Spoiler:

Daniel újra Atlantiszon. Bakker, két ilyen gyorsan beszélő embert mint Shanks és Hewlett. Alig tudtam olvasni a feliratot, úgy darálták a szöveget. Az új ellen is f*sza, jó fejlettek, hip-hop átjutottak Atlantiszon. Todd meg gonosz lett, hehe, ennek örültem. Meg, hogy mindezt a Daedaluson tett, remélem letölti az Asgard cuccok terveit, és akkor a lidérc hajók újra felérhetnének egy DSC-304-essel. Caldwell milyen jópofa volt, mikor Woolsey nem tudta elmondani a szövegét :D És felrobbant a vezérlő és a csillagkapu, megalol. Várom a következő részt, ott kiderül, mi van a páncél alatt. Ezt még én sem tudom, bár van egy sanda gyanúm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

-Milyen volt a régi ház? Hogy van Rufus?

-A ház olyan, mint amikor elköltöztünk,

viszont Rufus-t már 20 éve elaltattuk, Walter.

-Ez szörnyű hír.

 

Na itt szétröhögtem az arcom rendesen. :D :D :D

 

 

 

Ez a beszólása is jó: "Szerintem a megfelelő frekvencia beállítással ingyen nézhetné a műholdas adásokat." :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, láttad az Atlantist? Iszonyatosan jó volt.

Spoiler:

Daniel újra Atlantiszon. Bakker, két ilyen gyorsan beszélő embert mint Shanks és Hewlett. Alig tudtam olvasni a feliratot, úgy darálták a szöveget. Az új ellen is f*sza, jó fejlettek, hip-hop átjutottak Atlantiszon. Todd meg gonosz lett, hehe, ennek örültem. Meg, hogy mindezt a Daedaluson tett, remélem letölti az Asgard cuccok terveit, és akkor a lidérc hajók újra felérhetnének egy DSC-304-essel. Caldwell milyen jópofa volt, mikor Woolsey nem tudta elmondani a szövegét ;) És felrobbant a vezérlő és a csillagkapu, megalol. Várom a következő részt, ott kiderül, mi van a páncél alatt. Ezt még én sem tudom, bár van egy sanda gyanúm.

 

Sajna még nem, túl sok a dolgom, de amint lesz egy szusszanásnyi időm, nézem! Főleg ha iszonyatosan jó! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesen alakulnak a dolgok a TSCC-ben.

Spoiler:

Most akkor Cameron melyik oldalon áll? Meg miért vette fel Alison identitását? Meg mi a túrót akar a T-1000-es? Mert biztos nem mindent megtudni a 888-sokról, hiszen valószínűleg mindent tud róluk. Skynetet meg máshogy is lehetne építeni. Ráadásul, ha ő is a jövőből jött, miért akar beszivárgókra vadászni, pláne a detektívvel? A terhes csajszit meg írják már ki, engem roppant mód idegesít.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesen alakulnak a dolgok a TSCC-ben.

 

Most akkor Cameron melyik oldalon áll? Meg miért vette fel Alison identitását? Meg mi a túrót akar a T-1000-es? Mert biztos nem mindent megtudni a 888-sokról, hiszen valószínűleg mindent tud róluk. Skynetet meg máshogy is lehetne építeni. Ráadásul, ha ő is a jövőből jött, miért akar beszivárgókra vadászni, pláne a detektívvel? A terhes csajszit meg írják már ki, engem roppant mód idegesít.

 

 

Szerintem még nem mindent tudunk Cameronról. Lehet, hogy most csak totál bekattant. Elvégre ugye Derek látta őt a bázison amikor John átprogramozta, szóval lehet, hogy eredetileg a beszivárgásával meg karta ölni John a jövőben, de valszeg kudarcot vallhatott és elfogták őt. Eddig legalább is én így vélem, így történt. T-1000 meg lehet, hogy éppenséggel a jó oldalon áll, csakhogy furcsa lenne, hogy miért ölte meg akkor a piszoárnál a ipsét. :S Áhhhh...mondom én, kezdik túlspilázni ;) A terhes csajszi meg szerintem Sarah miatt kellett eddig, nekem bejöttek ezek az elmélkedések John születéséről, ésatöbbi.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, láttad az Atlantist? Iszonyatosan jó volt.

 

NA végre én is megnéztem!

Spoiler:

Ez a rész tényleg eszméletlen jó volt. Tényleg nagyon jól felépítették a részt. OMG a végén azt hittem besírok. Kíváncsi leszek mi lesz az irányítóval. lol. Én mondjuk azért nem szeretném h Todd rossz legyen. Őt bírom. :DKíváncsi leszek már én is, hogy hogy néznek ki ezek a lényeg. Nagyon jó volt a pajzs amit használtak! Hát ez a rész simán elment volt évadzárónak is sztem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt csücsül a gépemen a negyedik rész, már csak azt a francos feliratot várom. :)

Én is vártam a feliratot, de annyira nem bírtam magammal hogy megnéztem angol felirattal.

 

Elég sűrű hét ez a premierek szempontjából, és még mindig nem tudtam megnézni a PB-t, az Earlt és még egy csomó más sorozatot. Pushing Daises is lesz a napokban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.