Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Biztos az lesz, ahogy máskor is, de mi még mindig várunk a hetedik rész feliratára :D

 

Én is csodálkozom h Samuék még nem csinálták meg... hmmm

 

Amúgy így még a 4. évad vége előtt, tudtok sorrendet tenni, vagyis értékelni a PB évadjait? Nekem:

1, 10/10

2, 7/10

3, 8/10

4, 9/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is csodálkozom h Samuék még nem csinálták meg... hmmm

 

Amúgy így még a 4. évad vége előtt, tudtok sorrendet tenni, vagyis értékelni a PB évadjait? Nekem:

1, 10/10

2, 7/10

3, 8/10

4, 9/10

Nálam:

 

1, 10/10

2, 10/10

3, 8/10

4, 10/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1. évad: 8.5

2. évad: 6.5

3. évad: 7

4. évad: 7.5

Az első évadra alig emlékszek, de akkor tetszett nagyon. A második évad eléggé unalmas volt, a harmadik valamivel jobb. A negyedik évad elég szépen teljesít eddig, kevesebb a logikátlanság is valamivel.

 

Sok sorozatnál nem tudok különbséget tenni az évadok között, főleg szitkomoknál (mindvégig egyenlő a színvonal), de néha pont amiatt hogy mindegyik évad másban jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SGA

Jó rész volt. Láttad Dzséjt? Kicsit kiszámítható, de azért nem volt rossz, főleg a régi ismerős tetszett. :D

Igen, láttam, töltelék rész mivolta ellenére nagyon szórakoztató volt. Én végig élveztem, bár az összes meglepetést lelőttem már magam előtt. Woolsey mekkora arc lett már :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1. évad: 8.5

2. évad: 6.5

3. évad: 7

4. évad: 7.5

Az első évadra alig emlékszek, de akkor tetszett nagyon. A második évad eléggé unalmas volt, a harmadik valamivel jobb. A negyedik évad elég szépen teljesít eddig, kevesebb a logikátlanság is valamivel.

 

Nekem is ez a sorrend csak jobb pontozással. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a House évadok osztályzásánál vagyok bajban. Azt már statisztikailag kiszámoltam, hogy az első évad nálam ( a részek átlaga alapján) 8,66 a negyedik pedig 8,5 de a második és harmadik évad elemzésére még nem volt időm... :D

 

De ha érzelmi alapon, globálisan kellene néznem az évadokat, akkor (HOUSE):

 

1 évad: 10 (magyar hanggal)

2 évad: 9 (angol hanggal)

3 évad: 9 (angol hanggal)

4 évad: 9 (angol hanggal)

5 évad: ???

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel ki nem állhatom a House új karaktereit, a legújabb 2 évad egyáltalán nem tetszik. Ilyen irritáló és rossz karaktereket összehozni már művészet.

Ne a szereplőkön változtassanak, hanem az epizódmeneten. 4 éve totálisan ugyan olyan felépítésű részeket hoznak, emiatt is hagytam abba a sorozatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én örülök, hogy négy éve ugyanolyan a House felépítése. :D Ugyanis ennek a sorozatnak ez a lényege, erről szól. Gyűjjenek talán űrlények oszt nézzenek bele Cady bugyijába? :D

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel ki nem állhatom a House új karaktereit, a legújabb 2 évad egyáltalán nem tetszik. Ilyen irritáló és rossz karaktereket összehozni már művészet.

Max számodra, szvsz jobbak, mint az elsők (pont a két irritálót vágták ki a sunyiba, és a legjobbat hagyták meg). De ha nem is nézed, honnét tudod egyáltalán, milyen az utolsó két évad? :D

Amúgy én is örülök, hogy nem változtatnak a formulán. Teszem hozzá, ez alapból nem jellemző a sorozatok... 98%-ra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A negyedik évadot végig láttam, csak az utolsókat nem, az ötödik évadból pedig láttam az első részt.

És ha azt mondom hogy irritálóak a karakterek, nyilván nem Pistikére érzéseire gondolok, és csak a saját nevemben beszélek.

 

 

Ez a formula annyira egyezik, hogy sokszor néha szóról-szóra megegyeznek a jelenetek. Csak kicserélik a betegek neveit, és találnak nekik új betegségeket. Persze mivel epizodikus sorozat a House, ez lehet elkerülhetetlen, de nem ilyen szinten. De még új zenét se akarnak kitalálni hozzá, mindig ugyan azokat a taktusokat használják.

Már elkészült vagy 120 epizód, de az hogy House az egy jó karakter már nem elég (nemrég jöttem rá amúgy, hogy mennyi minden merítettek az egyik Scrubs-beli karakterről).

 

Bár az elmúlt két évad tényleg nem tetszik a karakterek miatt, de még mindig szeretem magát a sorozatot, csak már nem érzem az egyik kedvencemnek mint régebben. A kategóriájában még mindig a legjobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én akkor is nézném a House-t, ha semmi más nem történne az egész epizódban, csak néznénk House fejét, ahogy gesztikulál. Szerintem egyébként a sorozat a negyedik évadban arculatváltáson esett át. A betegek és a klinika jóval kisebb szerepet kapott, és a szereplők egymással való interakciója (ami eddig is fontos volt persze) jóval nagyobbat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én akkor is nézném a House-t, ha semmi más nem történne az egész epizódban, csak néznénk House fejét, ahogy gesztikulál. Szerintem egyébként a sorozat a negyedik évadban arculatváltáson esett át. A betegek és a klinika jóval kisebb szerepet kapott, és a szereplők egymással való interakciója (ami eddig is fontos volt persze) jóval nagyobbat.

Pontosan, és teljes mértékben igaz. Pl. mikor volt House utoljára a klinikán? Szvsz az 5. évadban még egyszer sem, de a negyedikben sem sűrűn.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.