Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Kijött a BSG első webizódja. Érdemes megnézni.

 

Spoiler:

Jó látni, hogy az emberek és cylonok milyen jól megvannak egymással. Az öreg is visszakapta a rangját. De most akkor elhagyták a földet, vagy még a környékén vannak? ez nem világos. No és az sem, hogy Gaeta buzi? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Generation Kill 6,7.

 

Ezekkel a részekkel vége is lett a sorozatnak és nagyon ügyesen fejezték be.A 6. rész nagyon aranyos ,bemutatja hogyan kísérnek civíleket.Nagyjából képet adott a sorozata az amerikai invázióról, kár hogy vége.Már mindenkit megkedveltem még azt a pszichopata Trombley-t is.

Most néztem meg a hatodikot. ;) Tényleg jó kis rész volt. A "Ne hajts át a fején" szöveg tetszett, főleg, hogy utána mi történt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kijött a BSG első webizódja. Érdemes megnézni.

 

 

Jó látni, hogy az emberek és cylonok milyen jól megvannak egymással. Az öreg is visszakapta a rangját. De most akkor elhagyták a földet, vagy még a környékén vannak? ez nem világos. No és az sem, hogy Gaeta buzi? :D

Nem volt valami nagy szám. Deja vu-m volt végig.

 

 

Valaki megjegyezte egy BSG-s topicban, hogy ezek után Mr. Gaytanak kéne hívni a gyereket. :D

Most megnyugodhat a melegszövetség, van buzi a sorozatban. :S

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

Spoiler:

Muszáj, hogy az legyen a legfőbb kérdés, hogy valaki meleg a soriból? :D Mit zavar ez titeket? Egyébként sok mindent nem lehet leszűrni egy részből, majd ha kijön az összes webisode, akkor lehet valami normális, sztorit érintő véleményt írni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

 

Muszáj, hogy az legyen a legfőbb kérdés, hogy valaki meleg a soriból? :D Mit zavar ez titeket? Egyébként sok mindent nem lehet leszűrni egy részből, majd ha kijön az összes webisode, akkor lehet valami normális, sztorit érintő véleményt írni :D

Engem nem csak ez zavar, hanem az is, hogy:

 

 

Megint olyat láttunk amit már számtalanszor. Jönnek a nylonok, ugrás, valaki rossz helyre téved. :S Ennél azért lehetne változatosabbra csinálni valamit.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt SGA:

aranyos kis limonádé rész volt, semmi extra, semmi új, de annyira rossznak sem mondanám, azért már látszik h fáradnak, és ha nem muszáj nem találnak ki újat. :D /De ha kell, akkor össze tudják szedni magukat! :)/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt SGA:

aranyos kis limonádé rész volt, semmi extra, semmi új, de annyira rossznak sem mondanám, azért már látszik h fáradnak, és ha nem muszáj nem találnak ki újat. :) /De ha kell, akkor össze tudják szedni magukat! :D/

Amint befejezem ezt a postot, máris nézem. Már egy jó ideje ismerem ennek a résznek a történetét, szóval nem is várok tőle semmi eget verőt (a következő résszel meg egyenesen katasztrófát várok, amennyit megtudtam róla).

Annyira azért csak ne legyenek elfáradva, mert vár rájuk a Stargate Universe. Annak az SGA 5. évadánál csak jobbnak kell lenni, de kezdetben minimum ezt a szintet kell hoznia.

 

Szerk.: megnéztem. Nem volt új, de nem is akarták úgy eladni, sőt, régen (vagy inkább soha nem) volt ennyi célzás SGA-ban az SG-1-ra (és teljesen logikus is volt, hogy egy ilyen kütyünek kell lennie a Pegazus galaxisban). Ez nagyon bejött. A kezdés is meglepett. Én jól szórakoztam rajta, pedig nagyon rosszra számítottam az előzetes hírek alapján.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Klassz a szezonzáró Dexi.

Spoiler:

Rami jól bekeménykedte magát s sittre. :)

Azért kár hogy nyúzi b*zit nem sikerült Dexinek feldarabolni de azért csak sikerált kitekerni a nyakeszát. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az angol feliratot megvárom, anélkül nehéz a Dexter. De ahogy látom nem sok izgalom maradt ebben az évadzáróban, legalább is az értékelések alapján.

 

Azért egy kicsi még maradt! :)

Spoiler:

De ez a rész tényleg nem az akcióról szólt, hanem inkább a szép lezárásról, nem tudom nekem vhogy nagyon klappoltak a HArrys részek, eszméletlenül jól megírt narrációk voltak benene, szal kira volt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha már ennyire szeretitek, itt a felirat a 11. részhez, de már kész van vagy egy hete... :)

http://data.hu/get/932606/aaf-dexter.s03e11Qmy.zip.html

Ha lesz felirat a 12. részhez, magyar persze, akkor azt is linkelem, de inkább itt nézzétek meg holnap:

http://cyberface.hu/dexter

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha már ennyire szeretitek, itt a felirat a 11. részhez, de már kész van vagy egy hete... :D

http://data.hu/get/932606/aaf-dexter.s03e11Qmy.zip.html

Ha lesz felirat a 12. részhez, magyar persze, akkor azt is linkelem, de inkább itt nézzétek meg holnap:

http://cyberface.hu/dexter

:clap:

Most nem tudom miben részesítselek. :P Vállonveregetésben vagy nyaktiló alkalmazásába? :P :P

Mi az, hogy egy hete már kész van kéremszépen? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És hát a télapó és kudar bácsi elhozta nektek Dexi évadzáró exkluzív feliratát magyarul! :clap:

http://data.hu/get/956242/aaf-dexter.s03e12Qmy.zip.html

Noh, míg az előzőt sikerült letölteni, erre azt írja ki, hogy a tulaj már leszedte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nem tudom miben részesítselek. :D Vállonveregetésben vagy nyaktiló alkalmazásába? :P :P

Mi az, hogy egy hete már kész van kéremszépen? :P

 

Hát a 11.ért nyaktiló, és a 12.ért vállonveregetés? :P köztes megoldás asszem. :clap:

Igaz, most törölték, de innen szedhető!

http://cyberface.hu/dexter

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.