Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Most jutottam csak oda hogy megnézzem a Fringe 10. részét (az utolsó részeket szeretem a szünetre hagyni, a 24 legutolsó részét azóta se néztem meg :? ), és hát még mindig isteni egy sorozat. Nagyon szomorú lennék ha a közeljövőben cancel-eznék (RIP Pushing Daises..).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Knight Ridert nézi valaki? A sok éles kritika ellenére nagyon tetszik. És remélem, hogy még sok évad lesz belőle.

House: Igen nagyon jó lett a 11. rész. Szerintem az egyik legjobb ebben az évadban.

A másik kedvencem a jó öreg Két Pasi meg egy Kicsi. Nah ennek a 6. évadja pazar jó! :?

Kicsit sem vok sorozatfüggő... :?

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Viasat január hetedikétől elkezdi leadni az Odaátot......az első évaddal kezdődően. :S

Jó lenne ha végra a hazai tv csatornák elkezdenének már végre lépést tartani a világgal mert baromi unalmas ötször ugyanazt látni, miközben külföldön már két évaddal előrébb járnak. A retekklub arra nem vette a fáradtságot, hogy folytassa a sorozatot, pedig szerintem ez a sori nagyon jól sikerült. És akkor nem is beszélve a Csillagkapu mizériáról. Tudom, ott a torrent......de én szívesebben nézzem ezeket szinkronnal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És akkor nem is beszélve a Csillagkapu mizériáról. Tudom, ott a torrent......de én szívesebben nézzem ezeket szinkronnal.

A Stargate-t felkarolta az AXN Sci-fi, szóval az új évadok idéntől jönnek azon a csatornán. Ahogy az SFPortal találkozón kiderült, nem is olyan sokára. Mind az SG-1 10. évad, mind az SGA 3.-4. és valószínűleg majd az 5. évad is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Stargate-t felkarolta az AXN Sci-fi, szóval az új évadok idéntől jönnek azon a csatornán. Ahogy az SFPortal találkozón kiderült, nem is olyan sokára. Mind az SG-1 10. évad, mind az SGA 3.-4. és valószínűleg majd az 5. évad is.

Sajna pont azt a csatornát nem tudom fogni, de ezek szerint majd valaki úgyis fel fogja tenni torrentre is. ;) Szóval ez így pont jól fog kijönni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna pont azt a csatornát nem tudom fogni, de ezek szerint majd valaki úgyis fel fogja tenni torrentre is. ;) Szóval ez így pont jól fog kijönni. :)

Igen, biztos elérhetővé vállnak majd a biztonsági másolatok, ahogy eddig is :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új Knight Rider-ből még csak pár jelenetet láttam. Egy kicsit kíváncsi vagyok rá. De az új K.I.T.T. valahogy nem tetszik.

A Terminator Salvation már jobban érdekel. Bár a rajongók szerint az 1. évad végére egy kicsit zavaros lett a sztori.

Amit nagyon szeretnék:A Polip 10. évadját és a Róma 2. évadját. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Terminator Salvation már jobban érdekel. Bár a rajongók szerint az 1. évad végére egy kicsit zavaros lett a sztori.

Huh, már egy egész évada van a Terminator Salvationnak? Én azt hittem, hogy a film még el sem készült :)

A Terminator sorozat címe The Sarah Connor Chronicles, a Salvation az a mozifilm. A kettőnek nincs sok köze egymáshoz, csak annyi, hogy mindkettőben vannak Terminatorok. Amúgy szvsz nem zavaros az első évad, sőt, az egész sorozat elég egyszerű. Laza esti kikapcsolódás, aminek még a T univerzumhoz sincs több köze, mint a filmekhez. Szóval, csak akkor ülj le elé, ha el tudsz vonatkoztatni a három filmtől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amit nagyon szeretnék:A Polip 10. évadját és a Róma 2. évadját. :)

Egy idő után elvesztettem a fonalat ezzel a maffia sorozattal kapcsolatban. Melyik volt a 10. évad? Egyáltalán hány évad volt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huh, már egy egész évada van a Terminator Salvationnak? Én azt hittem, hogy a film még el sem készült :D

A Terminator sorozat címe The Sarah Connor Chronicles, a Salvation az a mozifilm. A kettőnek nincs sok köze egymáshoz, csak annyi, hogy mindkettőben vannak Terminatorok. Amúgy szvsz nem zavaros az első évad, sőt, az egész sorozat elég egyszerű. Laza esti kikapcsolódás, aminek még a T univerzumhoz sincs több köze, mint a filmekhez. Szóval, csak akkor ülj le elé, ha el tudsz vonatkoztatni a három filmtől.

A fenébe. Megint elírtam valamit. Bocsi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No megnéztem a Lesz ez még így se elején a a kérdéses részt, és tényleg így van :D Ott ül Cuddy és Taub Melvin asztalánál :D A többiek kedvéért nem nézem végig most a filmet, de ezt muszáj volt látnom, pedig már láttam párszor a filmet, csak régebben, de akkor még nem néztem House-t :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy idő után elvesztettem a fonalat ezzel a maffia sorozattal kapcsolatban. Melyik volt a 10. évad? Egyáltalán hány évad volt?

Összesen 10 évad van. Az első 4-ben van Cattani felügyelő. Az 5-7. évadban a halála után Silvia Conti folytatja helyete a harcot. A 8. 9. évad prequel, semmi köze nincs a többihez az 50-es években játszódik. A 10. évad (2001-es azt hiszem ) a jelenben játszódik a 7.évadot folytatja és lezárja Silvia Conti és Tano történetét. A TV 6-osok mindig csak a 9. évadig vetítik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No megnéztem a Lesz ez még így se elején a a kérdéses részt, és tényleg így van :D Ott ül Cuddy és Taub Melvin asztalánál :D A többiek kedvéért nem nézem végig most a filmet, de ezt muszáj volt látnom, pedig már láttam párszor a filmet, csak régebben, de akkor még nem néztem House-t :D

Én meg jól lemaradtam a film elejéről :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Összesen 10 évad van.

Köszi a választ :lol:

 

Dzséjt, ahogy Donát írta, és lepörgettem magam előtt a jelenetet, nekem egyből csak Taub ugrott be, azért is néztem vissza :D Nem tudom, miért volt pont ő emlékezetesebb :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.