Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Fringe

 

Spoiler:

Bazz, visszatértek a szívinfarktusos időszakok. :) Hatalmas volt. Remek Alien-es hangulata volt a sztorinak és Oliviát így bunyózni még nem láthattuk. Walter meg egyenesen hozta a formáját. :) Majd lefordultam a székről amikor az őrültséget magához hasonlította. :) Ja és ahogy igyekezett összehozni a fiával Olivíát, na az is kész volt :D Loeb meg hogy berágott már mikor elétolták felesége képét, lyukkal a homlokán! Viszont nem értem, ha életben akarták hagyni Olivíát akkor minek rendelte el a meggyilkolását? Ez még nekem nem tiszta. De egy szó mint száz, piszok jó rész volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody:

 

Spoiler:

Én úgy gondolom, hogy azok a dolgok, amiket az ugrás után a Túlélők tettek a múltban, már beépültek a sziget történetébe. Szóval pl. a 815-ös lezuhanásakor azok a 2. részben látott tagok azért haltak meg, mert Locke már korábban megölte őket a múltban. Na most ha ez így van, lehet, hogy Jackéknek nem lett volna szabad eljönniük, mert ők is hozzátettek valamit a sziget múltjában az eseménylánchoz, így ha nem kerülnek vissza a Szigetre 70 órán belül, akkor megdől a tér-idő kontinuum de legalábbis komoly gondba kerül az univerzum.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST

 

Spoiler:

Kiket ölt meg a múltban Locke? Kérlek magyarázd meg. :) És azért nem lehet eljönni a szigetről Jack -nek és a többinek, mert akkor sérül a tér-idő kontinuum? Érdekes lesz ez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST

 

Spoiler:

A 2. rész végén volt az a jelenet, amikor Locke megmenti Julietéket. Az a múltban történik, tehát még azelőtt, hogy a 815-ös lezuhanna. Daniel Faraday magyarázata értelmében az időutazáskor a múltat nem lehet megváltoztatni, azaz ez a gyilkolás egyszer már megtörtént, már beépült a sziget idővonalába.

 

Azaz minden, amit a sziget mozgatása után a túlélők a múltban csináltak, már megtörtént, már hatással volt arra a "jelenre", amit az első 4 évad alatt láttunk. Egy példa. Ben azt mondta Locke-nak a 3. évadban, hogy a Többiek már nagyon régóta vártak rá. Valószínűleg azért, mert Locke ugye találkozott Ethannel a múltban, és Ethan elújságolta a hírt, illetve, hogy az ember, akit meg akart ölni egyszerűen csak eltűnt előle. Ezek a dolgok a múltban történtek, de ahhoz, hogy megtörténhessenek, szükség volt a sziget mozgatására. Ami azt jelenti, hogy ahhoz, hogy a kör bezáruljon, a sziget mozgatása kötelező, meg kellett történnie, különben nem lett volna lehetséges Locke és Ethan múltbeli találkozása.

 

És így tovább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

 

Spoiler:

Visszatértünk asszem a töltelékrészekhez. Három jó momentumot tudnék talán mondani, a többi hót felesleges volt már így az évad, de a történet vége felé is. Tetszett Kara és Geata beszélgetése, az Elnöknő euforikus hangulata és az a némi Viper-repkedés mely még visszatekintést enged az első évad remek jeleneteibe. És ezzel ki is fújt. Lett viszont megint Vidám Vasárnap. :S Kérdem én, mikor lesz már vége ennek a huzavonának?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre megvolt a múlt heti Frindzs

Spoiler:

Jó kemény rész azt meg kell hagyni.

Livivel aztán nem éri meg ujjat húzni. Még azt a bunyót amit produkált. Lőb néni azért egy kicsit már keményebb dió volt. :oops:

Wal meg jól belezúgott abba a féregbe. Totál kész van az öreg, :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre megvolt a múlt heti Frindzs

 

Jó kemény rész azt meg kell hagyni.

Livivel aztán nem éri meg ujjat húzni. Még azt a bunyót amit produkált. Lőb néni azért egy kicsit már keményebb dió volt. :D

Wal meg jól belezúgott abba a féregbe. Totál kész van az öreg, :oops:

 

 

 

Azon is jót röhögtem, hogy miközben az előadóteremben keresték azt a csigát, ő milyen átéléssel vigyorgott a kivetítőn megjelenő prezentáción. :D Mi az, ha nem totál szerelem. :D :D :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Azon is jót röhögtem, hogy miközben az előadóteremben keresték azt a csigát, ő milyen átéléssel vigyorgott a kivetítőn megjelenő prezentáción. :oops:
Hát az veszettül jó volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

 

Spoiler:

Hát....! Nagyon érződik megint a kínlódás. A szitu teljesen érthető, hisz a szétesés szélére került az egész flotta. De ezek az elnyújtott maszlagok.... Azt az írót meg hátba veregetném, aki Gaetából egy buzi nyomorék lázadót csinált. És ez akarja Zarekkal vezetni az egész emberiséget? Vicc!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost

 

Spoiler:

Én csak annyit szeretnék hozzátenni, hogy Desmond különlegessége nem a kulcs elfordításában rejlik, hanem a most történtek okozták. Hogy Daniel megváltoztatta Desmond múltját.

 

Más: az iránytűs vonalról mik az elméleteitek? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost

 

Spoiler:

Amúgy nagyon bátor, és remélem nem felelőtlen lépés volt a készítők részéről az időutazás témát ennyire beleépíteni a sorozatba. Mert könnyed szórakozásnak megfelel, vagy egy sci-fi-nek, csak sajnos én tovább szoktam gondolni mindig ezeket a megoldásokat, és mindig óriási hülyeségek szoktak kijönni. Mondjuk örülök, hogy ilyen 12 majom megvalósítást választanak, de már kezdenek ebben a 2 részben bukfencek keletkezni... :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, az eheti Lost felirat az én nevemhez fűzödik. Aki megtalálja benne azt a Star Warsos utalást, amit direkt a ti kedvetekért raktam bele, annak piros pont :lol:

Még nem néztem a részt, pedig már lejött. Nagy szó, hogy Te fordítottad végig. Gratulálok látatlanba is. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, szerintem a elég erős utalásra sikeredett, hogy, idézem:

 

- Tedd le a fegyvert, Swsaga... akarom mondani Sawyer!

:lol:

 

 

Amúgy nem volt nehéz észrevenni,

 

Spoiler:

Beru néni!

 

:lol:

 

Amúgy nagyszerű lett a felirat, gratula!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg jó lett a felirat, grat Donát. Kár hogy a múlthetit nem tette ki a hosszupuska.

 

 

Az epizód az is jó volt, de a premier jobban tetszett. Igazából a 40 percből úgy 10 perc volt az ami baromi érdekes volt (a Szigetes jelenetek általában, főleg ahol Locke is szerepelt), a többiből hiányzott a lendület.

A következő résztől se várok valami sokat, mivel Kate központú lesz - amik nem éppen a fényességükről híresek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah mégnéztem az új Dr. House részt! Jó volt, de volt pár furcsaság számomra...

 

 

Spoiler:

Számomra furcsa volt, hogy Cuddy amennyire szerette volna azt a gyereket, az elején úgy el akarta dobni magától, aztán a végén rátalált anyai ösztöneira. House-nak jók voltak a szokásos beköpései, főleg a Foreman-13-asos beszólások. Wilson a megszokott szerepét játszotta. Cameron, mint főnök, jó ötlet volt az íróktól. De ugye a kilépése csak azt jelentette, hogy többet nem akar Cuddy helyettese lenni? A betegség is ugyancsak nem "egy enyhe megfázás volt", hanem elég kemény dolgok folytak benne. Továbbá Foreman nagyon kezd szerelmes lenni, sok mindent megtett ebben az epizódban, 13asnak is megjött az élet kedve, már gyereket is akarna. Összeségében, egy megszokott jó rész. Várom a jövő hetit.

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.