Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Fringe

 

Szuper volt! :( Megtudtuk, hogy a Megfigyelőtől nem idegenek a discok se. :clap:

Walter hozta a formáját, ami azt jelenti, hogy gyógyulási folyamatát nem kapkodja el. ;) Kellőképp ragaszkodik az őrültséghez.

A végén a csattanó kissé meglepett, meglátjuk mi sül ki belőle. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szökés

 

Nem volt rossz, és talán a megítélésben jót tett most, hogy nem a Fringe után kellett megnéznem. Mindazonáltal a fordulatokat már így is túl komolytalannak tartom.

Én már kettővel csúszok...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láttátok az eheti magyar South Parkot? :o

George Lucas és Steven Spielberg megerőszakolta Indyt meg egy rohamosztagost és több Yoda holtestet :o

És ilyeneken nőnek fel a mostani kisgyerekek... :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A South Park társadalomkritika, van aki érti, és tetszik neki, van aki érti, és utálja, és persze van, akinek köze sincs ahhoz, amiről szól...

Ezek olyanok mint oldie viccei. Ízlés dolga. Abban nem tudom mi a társadalomkritika, hogy Lucas és Speileberg megerőszakolja Indyt. Maximum azt fejezi ki, hogy a készítőknek mi a véleményük a projektről. Persze ezt lehetne kulturált módon is tenni, de hát a kultúra és a SouthPark két külön fogalom.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, mondjuk a társadalomkritika részt nem az Indy erőszakolásra értettem. Bár a 4. résszel kapcsolatban elvonatkoztatva eszembe jut pl. a Rókabőr effektus, és egy jól működő széria újraerőltetése a lóvéért. Gondolom ez lenne a hátsó üzenet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az ilyenek miatt nem nézem már SP-ot. Társadalomkritikának tényleg az, de mára az egész célja csak minél nagyobb visszhangja legyen a médiában. Egyáltalán nem vicces egy momentuma se a mostani epizódoknak.

Az első nyolc évadban még a legjobb rajzfilm volt a piacon. Hogy azóta mi történt, azt nem tudom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtok nekem adni egy Fringe feliratot a harmadik részhez? Csak NoTv érdekel.

Tudtommal csak egy csapat készít mindig hozzá feliratot, de eme részhez csak XOR-os van. De esetleg szed le a szinkronost. :evil:

Amúgy mi a frász?! Nem azt mondtad, hogy nem érdekel? :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtommal csak egy csapat készít mindig hozzá feliratot, de eme részhez csak XOR-os van. De esetleg szed le a szinkronost. :evil:

Amúgy mi a frász?! Nem azt mondtad, hogy nem érdekel? :D:P

De bepróbáltam. Nem lehet? Egyébként a két rész alapján nem nagy durranás, van kicsi X-akta egy kicsi Hereos....szóval akad itt minden. Walter meg sokszor idegesítő sem mint vicces, de azért nem adom fel. Hátha később beindul.

 

A NoTV-ből véletlenül lehagytak 8 percet, ezért a XOR a PROPER. :D

Nem fogom letölteni a XOR -t ezért. Inkább elolvasom a párbeszédeket, annyi is elég lesz. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De bepróbáltam. Nem lehet? Egyébként a két rész alapján nem nagy durranás, van kicsi X-akta egy kicsi Hereos....szóval akad itt minden. Walter meg sokszor idegesítő sem mint vicces, de azért nem adom fel. Hátha később beindul.

De lehet, csak annyira szapultad anno egyszer a véleményünket, hogy csúcs. :D

Walter, mint idegesítő????? Furcsa. meglátás. :evil:

Node nézd csak tovább, hogy eltűnjön ez a fátyol. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heti House megint nagyon jó volt

Spoiler:

Úgy tűnik, az egész bandából Taub a legtalpraesettebb, már nem először van, hogy ő menti meg a beteget, vagy remek ötlete támad, mikor már semmi remény. Szegény House, jó kis slamasztikába került. Viszont jó lett a vége, ha minden igaz :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért pont az utolsó részek ilyenek? :P Lehidalok...

Nem akarok belenézni, mert sajna ha jól tudom a magyar tévé csak az első két évadot adta le, én pedig rajtuk keresztül követtem a sorozatot. Most remélem, hogy a Viasat leadja az egészet, mert elkezdték ismételni. Remek sori ez is amúgy. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.