Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Tegnap járt Budapesten Matthew Fox, a Lost Jack bácsija. Sikerült tőle autogramot szereznem, sőt még két szót is váltottam vele.

Klikk

 

Most kezdtem újranézni a Lostot az első évadtól. Nagyon durva hogy milyen más volt akkor még, mintha egy teljesen másik sorozatot néznék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Scrubs utolsó részét.. és azt hiszem hogy azt elmondhatom, minden idők legjobb szitkomja zárult le. Egy élmény volt ez a nyolc évad, mindenkinek csak ajánlani tudom.

 

Jó pár általam nézett sorozatnak lett mostanában vége.. PB, My name is Earl (brühühü..) és most a Scrubs is..

Jövőre pedig Lost. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem most nyárra nincs semmi, ezért újrakezdtem az NCIS-t, meg utána megnézem a Gyilkos megszállást, meg be kéne fejeznem a Star Trek eredeti szériát. Na meg a House 5. évadot... ősszel meg majd jön a Stargate Universe, előre láthatólag én csak azt fogom nézni (illetve az NCIS-House-Mentalista kombót, bár ezeket most nem t'om, mikor folytatják).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, eddig vagy kétszer kérdeztem itt a topikban, hogy nézed-e a House-t, most megkaptam a válaszom :)

De már korábban is válaszoltam rá (emlékeim szerint, mert már leírtam egyszer, hogy a House 5. évaddal elakadtam a közepén, egyszer MissKarrde-nek, egyszer neked címezve).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.