Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hetty nénit mindenki imádja úgy látom! :P

No akkor az ifjúság is ismeri :P

 

Húú, kell az nekem is! Nyamm! :(

Figy, ha jó lesz valamikor tél vége, tavasz eleje felé, akkor megbeszélhetjük, hogy majd kiírom nektek is :D De ha meg tudjátok előbb szerezni, akkor szólj :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húú, Anne nincs fent?

A gépemen van fenn :P

 

Megnéztem, ez brutális számomra. Ennyit nem töltök le, majd keresek valakit, akinek megvan :(

Csak 30 giga, mi az neked :P Még én is nekiállok a 4 megabites sebességemmel, max. csorogni fog egy darabig :D De ha gondolod, majd beszélhetünk róla :P

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Figy, ha jó lesz valamikor tél vége, tavasz eleje felé, akkor megbeszélhetjük, hogy majd kiírom nektek is :( De ha meg tudjátok előbb szerezni, akkor szólj :D

 

Jó lesz, jó lesz, drága! :P Szeressem ezt a sorozatot, hihetetlen jó könyvben is, rengeteget szórakoztam, szórakozom rajta! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lesz, jó lesz, drága! :( Szeressem ezt a sorozatot, hihetetlen jó könyvben is, rengeteget szórakoztam, szórakozom rajta! :D

Oké, akkor beirányozom addigra :P Még jövök a Kaméleonnal :P Lassan el is kezdem másolni, hogy meg legyen jövő hétre :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak 30 giga, mi az neked :P Még én is nekiállok a 4 megabites sebességemmel, max. csorogni fog egy darabig :( De ha gondolod, majd beszélhetünk róla :P
Rendben, majd a köv. talira viszek egy üres BluRay lemezt :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, akkor beirányozom addigra :( Még jövök a Kaméleonnal :D Lassan el is kezdem másolni, hogy meg legyen jövő hétre :P

Okk, neved aranyba foglalva! :P

 

Hoppá. mindenki nagy hátizsákkal megy Avatart nézni? :P:D

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rendben, majd a köv. talira viszek egy üres BluRay lemezt :P

Akkor hozzál hozzá egy BlueRay-írót is :P Anélkül nem fog menni :P Majd megdumáljuk a részleteket később :( Bár a saját töltéssel jobban járnál :P

 

Okk, neved aranyba foglalva! :P

 

Hoppá. mindenki nagy hátizsákkal megy Avatart nézni? :D:P

A tied is a könyvekért :P

Mindig hátizsákkal járok :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24

 

Spoiler:

Én nagyon remélem, hogy Tony ráébred ara ,hogy mit tett és jó ügyben tér vissza.Én azt is el tudom képzelni, hogy feláldozza magát Jack-ért.Amikor lelötte a főnökét én végig azt hittem csak blöff.Meg voltam róla győződve, hogy vaktöltény volt és bevetettek a góréval egy olyan tablettát ami tetszhalottá teszi.Tulajdonképpen ezért is lett akkor nagyon negatív Jack karaktere, hisz ölés nélkül is megoldhatta volna.

Azt láttátok, hogy a 7. évadból az FBI-os csaj is visszatér?Nekem nagyon szimpi csaj volt, örülök, hogy visszajön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, 24

Spoiler:

Én lestem imdb-ről, ezért tudtam már előre, hogy Renée visszatér a 8. évadban :( Ott már fenn vannak a következő évad szereplői, meg az is, kb, ki mennyit fog szerepelni. Én is nagyon bírom ezt az FBI-os csajszit.

Egy fél rész erejéig filóztam én is azon, hogy csak nem ölték meg Ryant, de aztán rájöttem,hogy mégis. Sajnos nem igazán tudok igazán hiteles módot elképzelni az esetében, ami igazolta volna, hogy meghalt.

 

 

Nem, nem Ann, Anne, e-vel a végén! És véletlenül se célozz a haja színére! :P

Pedig jó az a vörös, én szívesen lennék vörös hajú :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Váratlan utazás, no és Anne Shirley Zöld Oromból? Csak a legjobbakat tudom én is írni róluk. :) Imádnivaló történetek voltak, én már felnőtt koromban láttam, és mégis nagyon tetszett. :P

 

Pontosan. Van egy halom könyvem belőle, Miss Karrde kap most párat kölcsön. :) Van az írónőtől egy novelláskötet, Karácsonyi történetekkel, azt karácsony környékén olvasom gyakran, hangulatot ad! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No akkor az ifjúság is ismeri :)

 

Hát én már azért nem tartom magam annyira annak. :P De persze más szemszögből nézve... :D

Amúgy ezen nöttem fel. Nagyon szerettem.

 

24

Spoiler:

NEm jiszem hogy Tonyban ezek után még lehetne bízni. Úgy értem nem hinném, hogy kiengednék olyan szituba hogy aztán fel tudja magát áldozni. De ez nekem is tetszene. Persze lehet tud valami olyan összeesküvős tervet, hogy muszáj lesz...és akkor ugyanott leszünk mint Ninával...ami vicces mert ők egy pár voltak. :D

 

Amúgy néztétek ki tér még vissza ebben az évadban? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan. Van egy halom könyvem belőle, Miss Karrde kap most párat kölcsön. :)

Amit nagyon köszönök, jó lesz olvasni :P

 

Hát én már azért nem tartom magam annyira annak. :D De persze más szemszögből nézve... :D

Amúgy ezen nöttem fel. Nagyon szerettem.

Nálam már a tiniévek alatt mentem, emlékszem ötödév alatt az egyik csoporttársam a szomszéd faluból is nagyon szerette, és mindig izgultunk azon, hogy a délutáni órákról haza érünk-e a kezdésre :P Vagyis nem fog késni a vonatunk, mert akkor pont beesünk az ajtón, mire kezdődik a tévében :P

 

24

Spoiler:

Annyira részletesen nem néztem meg, kik jönnek a 8. évadban, de Renée tuti, láttuk, hogy Kim is lesz, szerintem csak 1-2 rész erejéig, bár el tudnám viselni, ha többet is szerepelne, no meg az elmaradhatatlan Chloé :P No és Tony, de talán csak egy rész erejéig, és ne feledkezzünk meg Taylor elnökről sem.

Azért Tony és Nina között megvan az a különbség, hogy Nina kezdettől beépített ember volt, és Tonyt amúgy is csak a bosszú hajtotta, a céljaik totál mások voltak. Én sem hinném, hogy kapna bármi fontos szerepet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem :)

Spoiler:

El is felejtkeztem róla, hogy a neve alatt láttam, néhány epizódban szerepelni fog. Viszont gyanús, hogy a full castnál meg nincs ott, hogy 2010-ig játszik a sorozatban a színész, szóval kétesélyesnek vettem a dolgot. Nem vettem halottnak, mert végül nem volt szó róla, hogy meghalt. Nem mellesleg idegesített is egy picit, hogy nem derült ki pontosan, mi történt Loganékkel utána. Amúgy jellemző, hogy nem derül ki minden szerepelőről, hogy mi lesz velük végül. Ilyen még, aki kapásból eszembe jut, a negyedik évadban az a közel-keleti srác is, akit kicseréltek már nem is tudom kire, de aztán nem tudtuk meg, hogy mi lett vele, elengedték-e, megölték-e a terroristák, stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Viasaton se láttom :S Pedig jó lenne már azt is letudni.
Ja, de ott se adták le még a 2. évadot sem, ugye?

Ez azért elég genyóság, le van szinkronizálva már a 3. évad is és lehet, hogy a 4. is már és sehol sem vetítik. Kiadni is csak az elsőt adták ki Magyarországon. A kedves spanyolok meg röhögnek a markukba, hogy ők magyarul nézik DVD-n a sorozatot mi meg nem tudjuk :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz SGA film... Talán! Az MGM ugyanis erősen hezitál. A stúdió a csőd szélén áll, a színészek szétszéledtek, ráadásul mivel most nyáron nem tudtak nekiállni se ennek, se az új SG-1 filmnek, így már csak jövőre lehetne leforgatni, ami azt jelenti, hogy 2010 vége, 2011 eleje előtt semmiképpen sem fog elkészülni egyik sem. És akkor is csak az SGU évadok közötti szünetében tudnak forgatni. De, hogy jövőre zöld utat ad-e az MGM, mikor már most hezitál, az erősen kérdéses.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.