Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Elkezdtem nézni a Castle-t. Hatalmas, Nathan Fillion (Firefly - Malcolm Reynolds) viszi a hátán. Akkora dumái vannak, meg olyan pofákat vág, hogy azon meg lehet szakadni. :)

Egyetlen dolog, ami kicsit zavar, az a két jávorfejű figura (Ryan és Esposito, az ötödik részig a nevüket sem jegyeztem meg), akik tök fölöslegesen lógnak a páros mellett. Baromi jellegtelen szereplők.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdtem nézni a Castle-t. Hatalmas, Nathan Fillion (Firefly - Malcolm Reynolds) viszi a hátán. Akkora dumái vannak, meg olyan pofákat vág, hogy azon meg lehet szakadni. :)

Egyetlen dolog, ami kicsit zavar, az a két jávorfejű figura (Ryan és Esposito, az ötödik részig a nevüket sem jegyeztem meg), akik tök fölöslegesen lógnak a páros mellett. Baromi jellegtelen szereplők.

 

Igen de már ők sem lennének benne, akkor aztán tényleg 2 szereplős lenne a sorozat, amiben a főszereplő csaj is elég felejtős.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen de már ők sem lennének benne, akkor aztán tényleg 2 szereplős lenne a sorozat, amiben a főszereplő csaj is elég felejtős.

Én eddig bírom a csajt. Meg Castle családját is.

Spoiler:

Bár a lányát a "metrós vallomásnál" szívesen lefejeltem volna...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdtem nézni a Castle-t. Hatalmas, Nathan Fillion (Firefly - Malcolm Reynolds) viszi a hátán.

Ennyi dicséret után muszáj volt lekapnom, megnézem a közeljövőben én is :D Fillion miatt amúgy is kötelező lenne :D Csak még van Vészhelyzet 15.évadom is. No mindegy, majd a végére érek mindkettőnek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végeztem a Firefly-al.Tényleg elég jó kis sorozat, a hajó legénysége a szívemhez nött.Ketten kiemelkednek, a kapitány, és Jayne.Jayne hatlmas figura, nagyon jó és humoros beszólásai vannak, igazi texasi tahó.Sok az sw-utalás benne de nem gond(Reynolds egyértelműen Han Solo-ról van mintázva).Persze akadnak furcsaságok, pl a nagy technikai fejlődésben(űrhajó, lézerfegyver stb), a külső vidékeken(ami sw peremvidéknek fele meg) lóval közlekednek és golyóval lőnek(pl Kalasnyikov).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltad volna ezt az elején, Frenkie? :D

 

Öszintén szólva nem.Azt hittem olyan mint a film és egyet megnézek aztán megunom.Tényleg egy jó kis szombat délutáni sorozatnak tűnik és néztem volna azért még a legénység kalandjait.Kellemesen csalódtam benne, de nem tartom annyira jónak, hogy mégegyszer megnézzem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öszintén szólva nem.Azt hittem olyan mint a film és egyet megnézek aztán megunom.Tényleg egy jó kis szombat délutáni sorozatnak tűnik és néztem volna azért még a legénység kalandjait.Kellemesen csalódtam benne, de nem tartom annyira jónak, hogy mégegyszer megnézzem.

Dehogynem, hidd el, idővel megszépül...megjobban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg egy jó kis szombat délutáni sorozatnak tűnik és néztem volna azért még a legénység kalandjait.Kellemesen csalódtam benne, de nem tartom annyira jónak, hogy mégegyszer megnézzem.

Örülök, hogy azért a sorozat bejött, még én is elnéztem volna anno, mert elég kalandos történéseken esnek át :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy ma kezdem majd el a 2. évadot.

Én ma :P

Spoiler:

Azért remélem, az FBI-os csávó nem lesz állandó szereplő. Baromi unszimpatikus, feltúrja a Castle és Beckett közti "harmonikus" kapcsolatot (bár ahogy befejeződött az első évad, ez lehet amúgy is kicsit összeomlik), és totál fölösleges. Ryant és Espositot már kezdem megszokni, a kártyaparti óta meg talán már hasznuk is van. Remélhetőleg a második évadban kipofozzák őket. De a legjobb az Castle, Beckett, a főnökük, meg a Castle család.

 

Végeztem a Firefly-al.Tényleg elég jó kis sorozat, a hajó legénysége a szívemhez nött.Ketten kiemelkednek, a kapitány, és Jayne.Jayne hatlmas figura, nagyon jó és humoros beszólásai vannak, igazi texasi tahó.Sok az sw-utalás benne de nem gond(Reynolds egyértelműen Han Solo-ról van mintázva).Persze akadnak furcsaságok, pl a nagy technikai fejlődésben(űrhajó, lézerfegyver stb), a külső vidékeken(ami sw peremvidéknek fele meg) lóval közlekednek és golyóval lőnek(pl Kalasnyikov).

Mal valóban Han Solo, plusz James T. Kirk. Ezt Whedon is bevallotta, hogy róluk mintázta. Bár mondjuk szerintem a Star Wars óta minden űrcsavargó Han Solo gyermeke (ki emlékszik az Űrvadász című filmre? Abban Wolff is kiköpött Han :D ). Jayne meg a legjobb arc.

A peremvidéken azért van visszafejlődött technológia, mert mikor elhagyták az emberek a Földet, a terraformált világokra minimáltechnológiával dobták ki az embereket (ahogy Mal mondta az egyik részben: "Kitették az embereket egy sátorral, puskával és néhány marhával."). A belső világokon a gazdagok meg mindent elszipkáztak. Ezért is tört ki anno a Függetlenségi háború. Sajnos ezt részben a film intrójából, a sorozat részeinek intrójából (ami extraként felkerült a DVD-re, de aki nézi a TV-ben, ott is láthatja), részben a szereplők szájából tudhatjuk meg, illetve a készítők által adott háttérinfókból, amiket sajnos nem tudtak már kifejteni a sorozat korai halála miatt. Sajna nagyon sok ilyen van, ami azért levon a sorozatból, annak ellenére, hogy nem a készítők hibája.

 

Ennyi dicséret után muszáj volt lekapnom, megnézem a közeljövőben én is :D

Nem bánod meg. Bár az esetek nem túl érdekesek, de Castle és Beckett évődése halálos, Castle meg egymagában is viszi a szériát.

 

- Hé, Castle, vigyázz magadra - Beckett.

- Jól hallom, hogy aggódsz értem? - Castle.

- Ha elszúród nekem, megöllek.

- Így már jobb...

:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem bánod meg. Bár az esetek nem túl érdekesek, de Castle és Beckett évődése halálos, Castle meg egymagában is viszi a szériát.

Akkor biztos jó lesz :P Tegnap legyütt 85%-ig, azóta fel és le 0 ember :D Szóval nem tudom, ebből mikor lesz valami, lehet, hogy újra el kell kezdenem lekapni valahonnan :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még el se kezdtem nézni, pedig lent van az első évad :) Azt hiszem, valamit hanyagolni kéne a napi programból és megnézni végre.

Pedig gyorsan le kéne pörgetni Karrde, hamarosan indulnak az újév sorozatai többek között: 24! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.