Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Azért picit örülök, hogy csak 10 rész, mert gyorsan ott leszek a másodiknál :) Aztán meg majd sajnálom, hogy vége.

 

Ha jól tudom a 2. évad már 22 részes lesz. De már most a 11. nél tart szóval már most több mint az első!!

Örülök hogy tetszik Karrde!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt azt tudtad, hogy meg lehet neten rendelni angolul a Nikki Heat könyvet amit Castle írt? :) lehet lecsapok rá majd. :D

Nem, ez állati :P Most nézem, besz*rás. Meg kéne venni, elolvasni azt a "bizonyos részletet" :P Vajon Storm könyveket is adnak majd ki. Kíváncsi vagyok, hogy nyírta ki a fickót. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, ez állati :) Most nézem, besz*rás. Meg kéne venni, elolvasni azt a "bizonyos részletet" :P Vajon Storm könyveket is adnak majd ki. Kíváncsi vagyok, hogy nyírta ki a fickót. :D

 

Hát igen arra én is. Abban is reménykedek, hogy magyarul megjelenik. :P ( reménykedni lehet :P )

 

Amúgy akik pedig nézik az Így jártam anyátokkalt, HIMYM, azok meg biztos tudják, hogy Barney Tesó kódexe, Bro Code is megjelent könyv formájában. :D Arra is muszáj lecsapnia a sorozat függőknek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi a fafom az a Sopranos? :P Mondjuk szvsz a BSG-nél sem volt ütős, az utoljára valamikor az 1400-as éveknél volt ütős :) Na jó, meg akkor a Sopranosnál, akkor még érdekes ötlet volt. Most már csak másolat másolatának a másolatának a másolata. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt azt tudtad, hogy meg lehet neten rendelni angolul a Nikki Heat könyvet amit Castle írt? :) lehet lecsapok rá majd. :P
Amúgy akik pedig nézik az Így jártam anyátokkalt, HIMYM, azok meg biztos tudják, hogy Barney Tesó kódexe, Bro Code is megjelent könyv formájában. :P Arra is muszáj lecsapnia a sorozat függőknek.

Hank Moody (Californication) God hates us all című könyvét is kiadták.

 

Az Utolsó vacsora kijött végre rendes minőségben is. :D

 

Amúgy kommentekből idéznék Dzséjtnek:

"először a sopranos használta. utána a bsg. majd a lost."

Szóval így is ütős. :P

A dec. 31-i rossz minőségű képes posztjuknál van egy link a kép eddigi feldolgozásairól.

Szerkesztve: - Llew
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát jóvoltából már én is HIMYM rajongó vagyok, érdekelne majd a könyv :lol:

Nagyon helyes. Én imádom, bár most a 4. évad kicsit gyengébb volt mint az első 3, de én hiszek azért még az 5. évadban. :D

Ami most még nagyon tör fel, az a Big BAng Theory. Azt hiszem most kezdték el adni magyarul mint Agymenők, de még jó rég le lehet szedni szinkronosan az első évadot, és kint már a 3.nál tart, és nagyon népszerű. Kockákról szól. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megszereztem a Tesó Kódexet e meg a-bookban :)

A Bro shall not sleep with another Bro's sister. However, a Bro shall not get angry if another Bro says, "Dude, your sister's hot!" :)

 

Heroes 4x13

Spoiler:

Jó kis rész volt, tele SW-s utalással (kigyújtve megtalálható a megfelelő topicban). Végre eltemették Nathant is, már nem fog feltünni. Viszont Sylart hiányoltam, meg a többszörözős pasi is idegesítő lehetett már Claire-nek.

Viszont a csöves-füves pasas jó arcnak néz ki :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

How I met your mother. Magyarul a Comedy Central adja, Így jártam anyátokkal címmel.

Eddig néha-néha belenéztem, jó kis sorozatnak tituláltam, de semmi. Majd Donát még jobban felhívta rá a figyelmemet és hát lekaptam 4 évadot belőle. Mostanában azt nézem, nagyon jó kis sorozat, tele van Star Wars utalásokkal is, meg egy csomót lehet röhögni rajta, érdemes megnézni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kinek a háta? :)
Javítva :D

 

 

How I met your mother. Magyarul a Comedy Central adja, Így jártam anyátokkal címmel.

Eddig néha-néha belenéztem, jó kis sorozatnak tituláltam, de semmi. Majd Donát még jobban felhívta rá a figyelmemet és hát lekaptam 4 évadot belőle. Mostanában azt nézem, nagyon jó kis sorozat, tele van Star Wars utalásokkal is, meg egy csomót lehet röhögni rajta, érdemes megnézni :)

Nah, magyarul, magyarul, hogy értse is a pórnép :D:P

Ismerem a sorit, bár nem nézzem. Nem csípázom ezeket az aláröhögős sorikat, kívéve a Rém rendes családot :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes4/13

Spoiler:

Sejtettem, hogy a süket csajnak azért csak lesz valami más szerepe is, nem csak egy bájos színfolt :) A füves srác szimpinek tűnik valóban. Sylar nekem is hiányzott, de majd kapunk még belőle :) Szegény Hiro. Szerintem Mohinderét akar elmenni az elmegyógyóba, ahova bejuttatta. Claire vajon kire gondolhatott, hogy talál valakit, aki le tudja győzni Samuelt? Vagy csak tudta, hogy úgyis akad majd valaki? Szerintem konkrét személyre gondolt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde, Heroes

Spoiler:

Elég elvetelmült egy ötlet, de szerintem Sylarre gondolt. :) Emma is végül belekerült a főbb cselekményszálba, az a fűnövesztő sügér nekem is szimpatikus volt, csak egy kicsit naív. :D Jah, és az epizód fénypontjának én a Nathan Petrellire való megemlékezést tartom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Spoiler:

Eddig pár emberek kívül még mindenki úgy tudja, hogy Sylar halott. Egyébként tényleg jó ötlet, nekem is ő jutott eszembe az említett "szépséghibán" kívül :D Mi tudjuk, hogy él :) Tényleg az volt a rész fénypontja.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mary Lynn Rajskub (Chloe) elmondta, hogy közeleg a 24 vége, de egyáltalán nem biztos, hogy nem fér bele egy (vagy két) újabb évad. Szerinte minden a nyitó epizódok nézettségén fog múlni, tehát a hónap végére többet tudhatunk.

 

De jó is lenne. Nem akarom hogy vége legyen. Egyik, talán ha nem a legjobb sorozat! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.