Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ki kell bírnom.Sokkal jobb úgy nézni, hogy egyből indíthatom a következőt.

Öcsém majd agybajt kap, hogy egy hétig kell várnia, mondtam neki, hogy kövesse a módszered :D Viszont nem bírja ki, így kénytelen várni velem együtt :D

 

Lehet, hogy én is bevállalom a 24 -et. S01e01 -es kezdéssel. :laugh:

Jó filmezést hozzá, el fog tartani egy ideig, mire a végére érsz :P Mondjuk személy szerint az első évad pont nincs a kedvenceim között, a másodikkal kaptam inkább rá :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó filmezést hozzá, el fog tartani egy ideig, mire a végére érsz :D Mondjuk személy szerint az első évad pont nincs a kedvenceim között, a másodikkal kaptam inkább rá :laugh:
Köszi! :D Hány részes egy évad?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hány részes egy évad?

Meg fogsz lepődni, 24 részes :laugh: Mivel egy évad egy nap 24 óráját mutatja be, így aztán egy rész=egy óra :D Mínusz a reklámidő azoknak, akik nem a tévében nézik :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! :D Hány részes egy évad?

Ez egy aranyos kérdés volt. :D

 

24: 8x2: na végre kezdődik a nap. Az első rész izgibb volt, de ebben végre kész a felvezetés. Nagyon durvás kis évad lesz ez úgy érzem, és már most bírom az összes karaktert. Jó is bonyodalmak lesznek itt! :laugh: Még tartalékolok 2 részt erre a hétre, de elég nehéz. Szerencsére a felirattal jól halad Gabee.

 

Castle 2x13: végre legalább angol felirat lett hozzá. Muszáj volt mert ebben a részben szinte mindenki akcentussal beszélt.

Amúgy kicsit úgy éreztem hogy évadzáró a rész, de inkább csak félévad záró. Nagyon jó volt, kevés poénnal, ám haladt előre a történet ami nagy szó ennél a sorozatnál. Szóval érdemes várni a feliratra!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg, erről már olvastam. LOL :laugh: És akkor a nyolcadik évad a nyolcadik napot mutatja be?

 

Így van, de persze nem egymás után jönnek a napok. Kis nagyobb kihagyások vannak köztük.

Az mondjuk durva lenne 7 évad egy hét lenne. Azt még JAck sem bírná szerintem. :D

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Évek telnek el az évadok között a történetben és ami még nagyon jó. hogy utalnak vissza elöző évadokra is és még korábbi évadok szereplői is visszatérnek nem kis meglepetést okozva.Azaz ezt tényleg elölről kell nézni, hogy érthető legyen minden.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha következetlen lesz akkor gáz, de ha a Fringet simán bekajálom Abramstól, akkor a Lost is lecsúszik valahogy :rock:

Nem a következetlenségről van szó. De itt nem a robbantások, gyilkolások vannak a középpontban, és a történet is elég szövevényes. És az első évad egy picit lassan indul be, plussz sokat kell várni a kérdések megválaszolására.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody ... próbáld be. A világ egyik legjobb sorozata kétségtelenül a 24!

Rendkívül egyedi, elképesztően fordulatos, csavaros és adrenalin fokozó. Igazi függőséget tud ám okozni. Jack Bauer meg FANTASZTIKUS... így csupa nagybetűvel. Ő nem egy egyszerű ügynök... ő AZ ügynök. Nincs még egy ilyen mint ő... a 007-es Bond elbújhat messze mögötte.

 

Én a LOST 3. évadának a 3 hónapos vetítési szünetében kezdtem nézni, hogy kitöltsem a LOST helyét ez idő alatt ... hát mit ne mondjak, az addigi abszolút kedvencet (LOST) kis híján letaszította a trónról. Végül ez nem sikerült neki, de elfoglalta vele együtt az első helyet nálam.... pedig én nem kevés sorozatot nézek.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a következetlenségről van szó. De itt nem a robbantások, gyilkolások vannak a középpontban, és a történet is elég szövevényes. És az első évad egy picit lassan indul be, plussz sokat kell várni a kérdések megválaszolására.

 

LOST-nál profibban összerakott, megszerkesztett, eleve kigondolt és végiggondolt sorozatot egész egyszerűen nem láttam még. Amit a készítők művelnek itt az valami egészen elképesztő.... és már nagyon vissza kell fognom magam, hogy február 2-ig kibírjam (akkor kezdődik ugyanis a befejező LOST évad).

 

[A 24 más aspektusból van a LOST-al egy helyen nálam... nem a LOST-nál felsorolt erények miatt... ugyanis két teljesen különböző sorozat)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy aranyos kérdés volt. :D

Szerintem is az volt, de aki nem ismeri, annak teljesen normális a kérdés :rock:

 

Ami nekem kicsit fura, hogy az évadok között néha nem egy év telik el, hanem több is. Csak hát ugye ezzel együtt akkor minimum a 90-es évek közepén kellett az első évadnak történnie, mert különben már a közeljövőben járunk :P Ha meg utalnak bármi valós eseményre, erre figyelni kell, bár ez nem jellemző.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is az volt, de aki nem ismeri, annak teljesen normális a kérdés :rock:

 

Ami nekem kicsit fura, hogy az évadok között néha nem egy év telik el, hanem több is. Csak hát ugye ezzel együtt akkor minimum a 90-es évek közepén kellett az első évadnak történnie, mert különben már a közeljövőben járunk :D Ha meg utalnak bármi valós eseményre, erre figyelni kell, bár ez nem jellemző.

 

Ez igaz, ez egy kis baki. De azért ha megnézed, és bár én nem tudom milyen az amerikai terror elhárítás, a mostani CTU elég futurisztikusan néz ki és elég komoly dolgokat használnak is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a következetlenségről van szó. De itt nem a robbantások, gyilkolások vannak a középpontban, és a történet is elég szövevényes. És az első évad egy picit lassan indul be, plussz sokat kell várni a kérdések megválaszolására.
Bazz, Odyt mondhatni az ilyen kijelentéséért szóltam meg a TCW-s topicban.

Nem robbantásokért nézek sorozatot és nem is a gyilkosságokért, mert ennyi erővel felhagyhatnék mind a Vészhelyzettel, mind a Grace klinikával, Igazságosztóval és hasonszőrű társaival. :rock:

Nekem bőven elég ha kellőképpen le tud kötni. Érdekes, várakozóteljes, következetes, izgalmas a sorozat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is az volt, de aki nem ismeri, annak teljesen normális a kérdés :rock:

 

Ami nekem kicsit fura, hogy az évadok között néha nem egy év telik el, hanem több is. Csak hát ugye ezzel együtt akkor minimum a 90-es évek közepén kellett az első évadnak történnie, mert különben már a közeljövőben járunk :P Ha meg utalnak bármi valós eseményre, erre figyelni kell, bár ez nem jellemző.

 

A 24 már rég a jövőben játszódik! :):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Nem arra gondoltam, hogy téged a robbantások és a gyilkolások vonzzanak, hanem arra, hogy az izgalom (szökés, Fringe). Ne érts félre, a Lostban is akad - bőven - csak lassan indul be, ezért gondoltam, hogy figyelmeztetlek.
Oks, sorry, akkor félreértettelek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez igaz, ez egy kis baki. De azért ha megnézed, és bár én nem tudom milyen az amerikai terror elhárítás, a mostani CTU elég futurisztikusan néz ki és elég komoly dolgokat használnak is.

Jaja, eléggé modern technikát alkalmaznak, mind nagyon frissnek tűnnek, de hát nekik kell is :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval köszönöm kedves Donát!!!

 

Nincs mit. :rock: Egyébként a Doktor House-ra reagáltam, amiről egy sort sem írtál. De biztos arra megvan a magad "keresztény közerkölcsös" szövege. A született feleségeket nem nézem, de tiszteletben tartom azokat, akik igen...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, eléggé modern technikát alkalmaznak, mind nagyon frissnek tűnnek, de hát nekik kell is :D

 

Fölösleges lesz ide minden mondern kütyü, Jacknek elég lesz egy falból kirántott vezeték és máris énekelnek a kismadarak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs mit. :D Egyébként a Doktor House-ra reagáltam, amiről egy sort sem írtál. De biztos arra megvan a magad "keresztény közerkölcsös" szövege. A született feleségeket nem nézem, de tiszteletben tartom azokat, akik igen...

OFF

Én is keresztény vagyok, de nem hiszem, hogy egy ember azért ül le akár Született feleségeke-et nézni, hogy erkölcsileg művelődjön, hanem hogy SZÓRAKOZZON.Senki nem gondolja azt, hogy ami abban a sorozatban megtörténik, az a valós életben is olyan. Ha a Született feleségek egy kis bigott keresztény szomszédságról szólna, abból nem is lehetne semmilyen történetet kihozni. A te begyöpösödött, paranoiás felfogásod pedig elég ciki, nem kéne ezzel dicsekedned, már bocs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Spoiler:

Kiderült, hogy miért igazán nagy fenyegetés Samuel. Bár egy kicsit erőltetett húzás az, hogy csak most csinálnak belőle igazán főgonoszt. Sylar megint játszotta a jófiút. Nem tudom, hogy miért, de nekem már a harmadik évadban is bejött, amikor jó útra tért. Kivételesen a Claire szál is tetszett. Nem tudom, hogy miért, de aranyosnak találom őket Gretchennel. :D Viszont annak a tintának a működését végre elmagyarázhatná valaki, mert még mindig nem értem. Nem lehet egy tintának öntudata... Vagy igen? Valamiféle magyarázatot igazán adhatnának rá, bár kétlem, hogy a jövőben megtennék. A Hiro szál is nagyon tetszetős volt. Egyre több szereplőt hoznak vissza a korábbi évadokból, hogy visszanyerjék maguknak a nézőket. Ha jól tudom nemsokára fel fog tűnni HRG-nek a régi társa a Társaságnál, az a fickó, akit Eric Roberts játszott. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Én is keresztény vagyok, de nem hiszem, hogy egy ember azért ül le akár Született feleségeke-et nézni, hogy erkölcsileg művelődjön, hanem hogy SZÓRAKOZZON.Senki nem gondolja azt, hogy ami abban a sorozatban megtörténik, az a valós életben is olyan. Ha a Született feleségek egy kis bigott keresztény szomszédságról szólna, abból nem is lehetne semmilyen történetet kihozni. A te begyöpösödött, paranoiás felfogásod pedig elég ciki, nem kéne ezzel dicsekedned, már bocs.

Ez most Zééé-nek vagy Donátnak van címezve? Mert Donát semmi paranoiás dolgot nem mondott, de őt idézed, viszont Zééé jött azzal, hogy "a sorozat olyan mértékben rombol, hogy csak egy végtelenül ostoba ember nem képes ésszel felérni, hogy nincs benne semmi pozitív erkölcsi mondani való..." és fűzte ehhez a gondolatmenethez a vallást (ami mondjuk számomra egy hatalmas kérdőjel, hogy mi köze a sorozatoknak a valláshoz... de lehet én vagyok csak ilyen végtelenül ostoba ember :D ). Szóval a mondandód mintha Zééé-nek szólna. Azért kérdem, mert nem akarok itt vallási, meggyőződési, életszemléleti, ízlésbeli vitaháborút.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez most Zééé-nek vagy Donátnak van címezve? Mert Donát semmi paranoiás dolgot nem mondott, de őt idézed, viszont Zééé jött azzal, hogy "a sorozat olyan mértékben rombol, hogy csak egy végtelenül ostoba ember nem képes ésszel felérni, hogy nincs benne semmi pozitív erkölcsi mondani való..." és fűzte ehhez a gondolatmenethez a vallást (ami mondjuk számomra egy hatalmas kérdőjel, hogy mi köze a sorozatoknak a valláshoz... de lehet én vagyok csak ilyen végtelenül ostoba ember :D ). Szóval a mondandód mintha Zééé-nek szólna. Azért kérdem, mert nem akarok itt vallási, meggyőződési, életszemléleti, ízlésbeli vitaháborút.

Zéé-nek szólt,igazad van, csak Donát is rá reagált, és én meg nem akartam a másik topikból bemásolni Zéé szövegét. Úgyhogy bocs, ha félreérthető voltam.

És teljesen igazad van, egy sorozatnak semmi köze a valláshoz, sem az erkölcsi értékekhez, pont ezért vagyok mérges az ilyen emberekre akik ilyen félreértelmezett keresztény-tudatból mindent leszólnak, ami nem az ő értékeit képviseli. Ez a fajta intolerancia az, ami miatt sokan elítélik a keresztényeket.

Szerkesztve: - Lok Durd
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zéé-nek szólt,igazad van, csak Donát is rá reagált, és én meg nem akartam a másik topikból bemásolni Zéé szövegét. Úgyhogy bocs, ha félreérthető voltam.

Okézsoké :D

 

Más, tud már valaki valamit a Castle feliratáról? Itt a 13. rész, és még a 12. sincs kész, pedig már az újhoz is van angol felirat. Már azt fontolgatom, hogy én ülök neki...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.