Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

SAjnos frenkie pártjára kell állnom, mert tényleg kitárgyaltuk Oldieval és Dzséjttel a Spartat, spoilergomb nélkül. DE mostantól odafigyelünk.

 

Sky: ez tényleg jó hír, főleg ha már tuti biztos. És tényleg nem kell spoiler. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, sorry mindenkitől, de anno fenne se gondolta, hogy két-három emberen (férfiállaton :D ) kivűl ez érdekelni fog. :D De majd igyekszünk nem elspoilerezni főleg a végét, ahol ugye vagy felakasztják Spartacust, vagy .....upsz. :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie védelmében, aki tanult történelmet, annak nem sok spoiler lehet a Spartacusban :P Korábban mi is olyasmiket tárgyaltunk, amiket a történelemkönyvek már rég elspoilereztek. :D

 

Írd bátran, alulvezérelt! :D :D :P

Ne általánosítsunk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, sorry mindenkitől, de anno fenne se gondolta, hogy két-három emberen (férfiállaton :D ) kivűl ez érdekelni fog. :D
Ki tudja? Lehet, hogy 10-20 év múlva érdekelni fog, aztán lelövöd itt a poénokat előre.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Írd bátran, alulvezérelt! :D :D :P

Ide most egy bólogató smiley jönne :D

 

Aha, március 8-án jön az új rész

De kár, pedig vártam volna a következőt. Úgy látom, ezt az évadot eléggé széthúzzák :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 8/8 Jó rész volt megint :D

Spoiler:

Jack hozta a formáját, és kiszabadította magát :D Persze az elnöki mentesség megint bejátszott, ahogy máskor is, bár ez a fickó eléggé nagyfejes bűnözőnek tűnik ahhoz, hogy megkapja, de hát itt ez a nyavalyás szerződés, annak az érdekében mindent lehet. Nem tudom, hogy ezzel mennyire értek egyet :D Amikor megláttam a kamionban a lelőtt fickót, rögtön Josef, a fiú jutott eszembe, hogy és persze, hogy ő lépett meg a rudakkal. A Dana-szál kezd fokozódni, de sok értelmét még mindig nem látom, mellékes sztori eddig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eh, ez a Lost egyre jobban idegesít. :) A harmadik évadba kezdtem bele, de a fő párbeszédszál még mindig a:

-Hol vagyunk?

-Nem mondhatok semmit.

-Mit akarnak?

-Majd időben mindent megtud.

-Miért vagyunk itt?

-Időben meg fogja tudni.

 

Kicsit Heroes szaga van ennek az egésznek. Kavarás van mindenhol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Mikor lesz a Spartacus következő része?Megnéztem a 4.-et is most már kiváncsi vagyoka többire is.Különben a hölgyeknek is nagyon bejönne, irdatlan kigyúrt testü(és majdnem meztelen) férfit mutatnak benne.

A Starz péntekenként adja, ergó nálunk szombaton tölthető. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit Heroes szaga van ennek az egésznek. Kavarás van mindenhol.
Csak a különbség hogy a Lost az egy sokkal minőségibb sorozat. :) Persze könnyű azzal elintézni ha bonyolult a sztori hogy "kavarás van mindenhol".

És azt ne mondd hogy a 2. évad fináléja nem pakolt oda rendesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, igen csak akinek mutatták a "fityegőjét" az félig nő volt...XD

Amúgy ja, pénteken leadják, szomaton tölthető, és vasárnap nézhető. :)

 

Lost első évad vége felé járva: nem rossz, ha tényleg ez a legrosszabb évad akkor kíváncsian várom a folytatást. Igazából szinte még semmi nem történt, de azt nagyon jól előadják. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nekem megint csak szombaton lesz jó... :)

Sejtettem, hogy megint akkor fogsz sorozatot nézni.

 

:) Ajánld Karrdenak, hátha rá kap. :P

Sajnos az ilyenek engem hidegen hagynak :P Egy sorozat legyen jó, akkor talán meggondolom, hogy nézzem, de kigyúrt f*szikkal nem lehet elé leültetni :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neki és Tenel Ka-nak.Az egyiknek még a fityegője is látszik. :)

Egy két fityegő miatt nem fogom tv elé szögezni magam, ha a történet nem szól másról, csak tesztoszteronról, meg némi szexről. Egyébként az irdatlan kigyúrt test gyakran inkább taszít, mert gyakran mogyorónyi agy jár hozzá. Meg oltári ego. Tisztelet a kivételnek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak a különbség hogy a Lost az egy sokkal minőségibb sorozat. :) Persze könnyű azzal elintézni ha bonyolult a sztori hogy "kavarás van mindenhol".

És azt ne mondd hogy a 2. évad fináléja nem pakolt oda rendesen.

Abban igazat adok, hogy minőségibb, de már abban nem, hogy bonyolult lenne, hiszen azt se tudni, hogy mi a francot is keresnek ott. Kudar jól írja amúgy. Szinte még semmi se történt de azt nagyon jól ( teszem hozzá olcsó, klisés szappanopera fordulatokkal) előadják. És ez a harmadik évad elejére is még sajnos igaz.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.