Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

És a héten 24 is volt :P

Kudar, nem könnyű ennyi sorozatot követni, igaz? :)

 

Hát ha felhalmozódik akkor tényleg nem könnyű. :)

Mostanában szembe kell néznem ezzel a problémával de hát erre való a hétvége. :D (néha) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok esetben kifejező, néhol viszont rá se lehet szegény karakterre ismerni.

 

Érdekes én csak nemrég kezdtem el nézni mégis mindenkit felismertem, kivéve persze aki még nem szerepel. :(

 

24 8x9

Spoiler:

Nagyon jó kis rész volt, végre ez olyan volt amilyennek lennie kell.

mindenki ott b-ssza át a másikat ahol csak tudja. Orosz gyerek kinyírva, reneet vádba fogják és Jack pipa. Imádom ienkor mikor mindenkit pofán vág aki ellene szegül Így kell csinálni a sok h-lyével. Amúgy bírom nagyon mikor beleszólnak felülről a dolgokba és kicsit bekavarnak. Amúgy a DAna szál is jó volt, de még mindig nem értem miért kellett. kitölteni a fennmaradó időt, vagy esetleg valahol ennek még lesz jelentősége, mert most még nem úgy tűnik. De végre Jack unleashed! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár nap nem a világ, itt hárman Castle 2/15-höz várjuk a feliratot lassan 4 hete. Utána néztem a fordítónak, és melója lett meg komoly barátnője, amiktől most kicsit zűrösen áll idővel, azért nem halad. Meg aztán új rész sincs, de akkor sem túl jó hír az ilyen :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár nap nem a világ, itt hárman Castle 2/15-höz várjuk a feliratot lassan 4 hete. Utána néztem a fordítónak, és melója lett meg komoly barátnője, amiktől most kicsit zűrösen áll idővel, azért nem halad. Meg aztán új rész sincs, de akkor sem túl jó hír az ilyen :lol:

 

Barátnőnek meg kell mondani, hogy felirat az első. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost a 2. évad után:

Spoiler:

Hogy rohadjon meg az egész Lost...megint hogy lehet ilyen cliffhangert hagyni. Annyira nem volt ütős és mégis rágom a körmöm.

Nos kezdeném ott hogy az egész 2. évad 100x jobb az elsőnél, de tényleg túl kellett esni rajta, ahhoz hogy ide eljussunk. Jó ötlet volt a bunker, a Dharma és a csomó új karakter. Nagyon bírom Echot is és Desmondot is. Anna Lucia is jó volt, ezért is voltam annyira ideges amikor Micheal kinyírta őt meg a Libbyt. A mocskot ott helyben ki kellett volna nyírni. Nem elég hogy megölte 2 térsát, de még fel akarta adni a 4 legjobb (sziget) barátját is. Mindig van másik megoldás. Viszont a legnagyobb csalódás Locke volt és ahogy ott áll a felrobbanó bunkernál és annyit mondd...ezt most nagyon elrontottam...Remélem ezt helyrehozzák, mert az egyik legjobb karakter. Fura hogy meg lehetett ingatni a hitében - de még ha igaz is lenne nem építették fel jól.

A többiek meg...most már nagyon kíváncsi vagyok mit akarnak. Szóval már szinte biztos h jóval "fejlettebbek" mint mutatják, és itt vizsgálgatnak össze vissza meg képességekről beszélnek. Hmm, már csak a füst hiányzott itt a végén. Arról sem derült még ki semmi. Na mind1, kíváncsian várom a folytatást, mert most már annyi szálon fut, hogy kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle. Ja melleges az elektromágneses ötlet, hogy az térítette el a gépet állat volt. Remélem lesz még pár ilyen felfedezés. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus

 

Azt a r*hadt.....hát ez komoly volt. :( Az utolsó tíz perc alatt leamortizálódott a defiblilátor, az oxigénpalackok meg kiürültek.

 

 

Spoiler:

Szegény Spartacus. :lol: Hát nem volt semmi amikor meglátta a feleségét. Batiatus meg mekorra mocskos, aljas állat már! De k*rva jól játsza Hannah. Barca meg....na az a szál is megért egy misét. Mondjuk valahol örülök neki, mert végre nem kell nézni a buzi szálat, mert az valahogy gyomorforgatóbb mint bármely torokelvágás, de azért hogy ezt így összehozzák azokkal a párhuzamos jelenetekkel , nem volt semmi. Ashur is marha jó karakter lett. Lehet utálni ezerrel. És azok a flashback szerű jelenetek.....Ááááááá.... Mi lesz még itt!? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sparta 1x5

Végre idáig is eljutottam! :lol:

Spoiler:

Nagyon durva rész volt, az eddigi legjobb. Igazi mészárszék. Nem elég hogy Batiatus lenyírt egy egész családot, még a végén az a harc az árnyékkal...wow. Nagyon kemény volt. Kicsit hasonlított a jelenet a Roma első évadjának utolsó előtti részéből. Viszont kezd kicsit idegesíteni, hogy leváltották a meztelen néniket férfiakra. Remélem azért erről visszaváltanak. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez kemény volt.Az állam leesett a végén.Természetsen a Spartacusról van szó.-

 

Spoiler:

Erre abszolút nem számítottam .Először azt hittem Batiatus felesége ölette meg az asszonyt, de kiderült, hogy maga a ház ura.És végig eljátszotta becsületes embert.Igazi mocskos patkány.Ha Spartacus ezt megtudja elevenen nyúzza meg.Barca halála sem volt semmi.Tényleg azt hittem ,hogy életben hagyta a gyereket.Az orgia szenzációs volt.Igazi férfias vad sex. :DKIváncsi leszek innentől mi lesz a célja Spartacusnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.