Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Belegondolva abba, hogy egy ilyen széria, a magyar történelmi személyiségekkel hogy nézne már ki? :) Mondjuk egy Egri Csillagok remake? :) Vagy Hunyadi János lassított zúzása a törökök közt Simándy József Hazám, hazám dallamaira? :)
Kijönne belőle néhány érdekes dolog annyi szent. Például ott van amikor az egri nők leöntik a törököket. Normálban elkezdenék önteni az anyagot aztán ahogy ömlik a maszker lelassulna az egész majd normál sebességgel placcsanna a félholdasokon. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem felesleges.A storyt nem viszi előre, csak van ott.
Szerintem márpedig kell egy ilyen karakter is aki lehet, hogy észre fogja venni Spartában a vadállatot mely ki fog törni belőle és csak neki köszönhetően nem fog a ló másik oldalára átpördülni. Azért a mostani rész végén az a jelenet az arénaharc végén nagyon eme irányba mutatja őt. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lévén, hogy nálunk a legszebbek a lányok, nem lenne rossz tényleg egy ilyen sorozat, mint a Sparta :)

Szerintem igencsak igyekezniük kéne a készítőknek, hogy megfelelő történelmi hátteret találjanak egy hasonlónak, ami még nagyjából hiteles is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem kell megerőltetniük magukat, tele a történelmünk csatákkal, hősies küzdelmekkel. Az egy más kérdés, hogy rendszerint az átkosban állami érdekből a magyarok vereségeit sulykolták belénk, miközben a győzedelmes ütközeteket elintézték két mondattal. A Csillagösvényen című doksifilm jó példa erre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kell a fenének :) Csak hát ugye ilyen szint, mint amit Ti írtok itt a Spartáról, nem igazán jellemző a magyar történelemre ezen a téren :)
Ajaj, dehogynem. Lehet a magyar vehemencián is pironkodni :) Csak itt nem Ilithya tárja szét a prémbundáját, hanem Julcsika rántja fel a szoknyácskáját :) :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ajaj, dehogynem. Lehet a magyar vehemencián is pironkodni :) Csak itt nem Ilithya tárja szét a prémbundáját, hanem Julcsika rántja fel a szoknyácskáját :) :)

 

Meg hát nem kell hogy teljesen pontosan kövesse a történelem menetét. :)

Már látom ahogy a magyarok kirohannak lóháton a várból, a háttérben CGI naplemente. :)

És fröcsög a CGI vér és röpködnek a török fejek....XD

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg hát nem kell hogy teljesen pontosan kövesse a történelem menetét. :)

Már látom ahogy a magyarok kirohannak lóháton a várból, a háttérben CGI naplemente. :D

És fröcsög a CGI vér és röpködnek a török fejek....XD

Vagy amikor a lőporos hordókkal felszerelték a malomkereket és közéjük gurították. Micsoda slow motion jelenet lehetne belőle, ahogy a törökök menekülőre fogják :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom téged se nyert meg magának ez a Spartacus. :)

Hát nem :D Nekem a vér és szex párosítás kevés :D Az izmos palikra nem bukom, a csajokra pláne nem, szóval túl sok érdekességet nem fedeztem még fel az eddigi hozzászólások alapján :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem :D Nekem a vér és szex párosítás kevés :D Az izmos palikra nem bukom, a csajokra pláne nem, szóval túl sok érdekességet nem fedeztem még fel az eddigi hozzászólások alapján :D
Valahogy így vagyok én is ezzel. A korszak se a szívem csücske. :) Spartacust csak diafilmen szerettem. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki hozzászólások alapján ítélkezik meg is érdemli, hogy lemaradjon egy ilyen remek sorozatról :)
Nem kell kiröhögni minket. Nekem ez a stílus nem jön be, és úgy látom Karrdénak se. Dugnak meg öldökölik egymást. Fantasztikus lehet...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki hozzászólások alapján ítélkezik meg is érdemli, hogy lemaradjon egy ilyen remek sorozatról :)

Ez mondjuk jogos. :D

Igaz én megnéztem az 1-3. részt és nem lett a a kedvencem a sorozat, de egyszer mindenképp meg lehet nézni. :D Hasonló a helyzet, mint nálad a LOST-al. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki hozzászólások alapján ítélkezik meg is érdemli, hogy lemaradjon egy ilyen remek sorozatról :)

Igaza van Odynak, kár ezért kiröhögni a másikat. Különben meg a hozzászólások alapján dönt az ember arról, hogy megnéz egy sorozatot vagy nem, mert annyi van belőlük, mint égen a csillag. Nem mindenki ér rá egy vagy két tucatot is nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell kiröhögni minket. Nekem ez a stílus nem jön be, és úgy látom Karrdénak se. Dugnak meg öldökölik egymást. Fantasztikus lehet...
Hülyeséget beszélsz. Egy részt annyit se láttál belőle, de rögtön a dugást meg az öldöklést említed meg :D Bocs, de ezen én úgy tudok röhögni, ahogy te alább röhögtél. :D

Másrészről egy Spartacus sztoriban mit csináljanak. Járjanak fonóba? :) Szóval az öldöklés meglétét ne kifogásoljuk már egy ilyen filmben. Mond azt ( ahogy később helyesen meg is tetted) , hogy ez nem a te korszakod.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaza van Odynak, kár ezért kiröhögni a másikat. Különben meg a hozzászólások alapján dönt az ember arról, hogy megnéz egy sorozatot vagy nem, mert annyi van belőlük, mint égen a csillag. Nem mindenki ér rá egy vagy két tucatot is nézni.

Nincs igaza, de ezt alább megválaszoltam neki :D

Véleményt meg egy sorozatról akkor illik megtenni ha bele is nézett az ember :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaza van Odynak, kár ezért kiröhögni a másikat. Különben meg a hozzászólások alapján dönt az ember arról, hogy megnéz egy sorozatot vagy nem, mert annyi van belőlük, mint égen a csillag. Nem mindenki ér rá egy vagy két tucatot is nézni.
Így van. Azt a kis szabadidőmet mással töltöm inkább. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez mondjuk jogos. :)

Igaz én megnéztem az 1-3. részt és nem lett a a kedvencem a sorozat, de egyszer mindenképp meg lehet nézni. :D Hasonló a helyzet, mint nálad a LOST-al. :D

Nálam a Lost az ötödik évadtól lett igazán élvezhető :D

Sparta meg csak most fog bedurvulni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvass spoilert bakker :) Láthatod, hogy milyen sok hsz született meg a karakterekről, a háttérben húzódó intrikákról, összeesküvésekről. :D
Nem érdekel se az intrika, se a összeesküvés, amikor az általam leírtakkal van tönkre b*szva az egész. Leszögezem még egyszer, hogy nem szeretem az ilyen sorozatokat, így részemről le is zártam a témát.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.