Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A szöszit azért csak ledurrantanám egy shotival.Csak a rend kedvéért. :) Sőt a mostani Sparta nézése közben jutott eszembe, hogy a primitív csőcselék(a nézők) felé is szállhatna pár Apache és a hatcsövüvel lőhetné a nézőteret.Pár idiótáva kevesebb lenne.

 

Most néztem, hogy Xena egykori alakitója alakítja Batiatus feleségét.Alig ismerni meg.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt ez a Sparta rész, de érződik, hogy csak felvezetés a fináléra. :) Ami már nagyon várós. Sparta iszonyatos vérontást fog itt rendezni. :( Ezzel remélem semmi spoilert nem árultam el. XD

Mira egyre szebb, nekem nagyon bejön, és tényleg lehet büszkélkedni a sok jó csajjal a sorozatban. :) Itt a képen még Crixus nője is sokkal szebb szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szöszit azért csak ledurrantanám egy shotival.Csak a rend kedvéért. :( Sőt a mostani Sparta nézése közben jutott eszembe, hogy a primitív csőcselék(a nézők) felé is szállhatna pár Apache és a hatcsövüvel lőhetné a nézőteret.Pár idiótáva kevesebb lenne.

 

Most néztem, hogy Xena egykori alakitója alakítja Batiatus feleségét.Alig ismerni meg.

Nekik ez volt a szórakozás. Gondolj bele, se internet, se tv. :) Ez volt nekik a 3D mozi :o

 

Azért figyeltétek a párbeszédet?

-What is it madness?

-Madness? No......

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet velük villogni :D
A három sötéthajú csajjal én is villognék. :P

 

Azért figyeltétek a párbeszédet?

-What is it madness?

Jaja figyeltük. De az "... this madness?". :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SGU: SZerintem marha jó rész volt, eddig az évadban nem történt összesen annyi, mint ebben a részben. :D

Remélem tudják tartani ezt a színvonalat, bár kétlem. Most úgyis jön még egy két jobb rész, aztán megint karakterközpontu földes, és a végére megint valami ütős. Ez már csak így szokott lenne az SGA óta. :P

De nem érdekel, mert tudom, hogy a 2. évad ütősebb lesz.

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem nem fog minden peszifik Lekiről szólni mert kicsit már unom. A múltkoriban nőzött most meg beteg. Addig érdekelt a rész igazán amíg ki nem derült hogy baja van. Onnan meg csak csordogált.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost 6x9!!!!!!

 

Volt már amúgy szünet a sorozatban? Vagy most már végig megy a maradék 6 rész??

Spoiler:

Hát rohadt jó rész volt, tényleg az egyik legjobb főleg mivel olyan kérdésekre kaptunk válaszokat, amire nagyon rég kíváncsiak vagyunk és nagyon szépen fel lettek ezek építve a rész köré. Bár nekem külön öröm, hogy Richardról szólt, mivel benne van a Top3 karakteremben. A háttértörténete állati jó, bár az előző résznél már lehetett sejteni, hogy honnan is jött, és mikor. Viszont az a landolás a hajóval kicsit furára sikeredett. Akkora hullám jött, hogy nekiment a szobornak, ledöntötte és még tovább is repültek? :P De ezen nem akadok fenn, apróság, mert ez nem lényeg.

Viszont az az érték, amit közvetített a rész. Hogy a Gonosz felajánlotta az egyszerű utat, hogy tartson vele, ölje meg Jacobot és újra együtt lehet a szeremével...ellenben Jacob nem ígért ilyet, és mégis tőle kapta meg, és pont azért mert a nehezebb, de jó utat választotta. Nagyon kemény mondanivaló...áááá. És végre megtudtuk miért is van itt JAcob. A szemléltetés állati volt az üveggel.

Szóval akkor összegzem, Jacob miatt nem hagyatja el a szigetet a füst, aki maga a gonosz, és mást kell rávenni, hogy megölje Jacobot, mivel ő nem ölheti meg. Jacob pedig már keresi az utódját, aki a helyes döntéseket hozzá, és otttartja a szigeten a füstöt. Vajon a szállására tényleg csak az léphet be, akit behív? Mert akkor érthető lenne, hogy miért kellett locke képében beférkőznie. Hát lesz itt még ne mulass! A füst bekavar még úgy érzem.

 

Kíváncsi vagyok mivel lesz vége a sorozatnak, mert most már olyan magasságokba emelték, hogy lövésem sincs mit tartogatnak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Kun Béla vs. Lenin. :D

 

Nekem van egy tippem... de tényleg csak tipp, nem Spoiler... de azért berakom Spoilerbe (Kudar megnézheted... mert csak egyéni elmélkedés)

 

 

Jack mint New Jacob VS. Locke mint MIB

Már az első évad óta ott feszült közöttük (Jack és Locke) a feszültség és az ellentét külömbözőségük miatt (a tudomány embere és a hit embere)... szerintem szép kerek egésszé válna ha így lenne ez a dolog lezárva.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon nagy arc a csávó.Zseniálisan használja ki az embereket a saját céljaira.Hannah meg tökéletes a szerepre.
Vajon őt kinyírják majd? :D A Kirk Douglas-es filmben túlélte, sőt Sparta feleségét és gyerekét ő mentette meg. Mondjuk én sajnálnám, ha Hannah nem kapna szerepet a második évadban. Piszok jól adja az őrültet. :P

Arra azért kíváncsi vagyok, hogy ki fogja kiadni azt a bizonyos parancsot amire az utolsó rész címe utal. "Kill them all!" Batiatus a gladiátorok ellen, vagy Spartacus az őrök ellen. :P

Bazz, nem lehet ezt nyugodtan kivárni. Az tuti, hogy a következő rész után végignézzem elölről az összes részt, aztán jöhet rögtön az utolsó :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra azért kíváncsi vagyok, hogy ki fogja kiadni azt a bizonyos parancsot amire az utolsó rész címe utal. "Kill them all!" Batiatus a gladiátorok ellen, vagy Spartacus az őrök ellen. :D

Az amúgy már biztos, hogy az 1. évad végén van a lázadás? Csak mert akkor nem fog ez a sorozat olyan sok évadot megélni, sajnos...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az amúgy már biztos, hogy az 1. évad végén van a lázadás? Csak mert akkor nem fog ez a sorozat olyan sok évadot megélni, sajnos...
Én nem is várok tőle kettőnél több évadot. Ez a történet, ilyen minőségben simán kitölthet két, max három évadot ugyanennyi epizódszámmal. Isten mentsen, hogy csak azért mert piszkosul sikeres, megpróbálják tovább nyúzni. Így is bámulatos, hogy eddig egyetlen egy rész se ült le, nem voltak töltelékrészek, a sztorit részről részre építik fel, ésatöbbi. Ezzel a készítőgárdával még számos más történelmi eseményt lehet sorozatra ültetni, lásd pl a korábban bejelentett Camelot hírt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon őt kinyírják majd? :D A Kirk Douglas-es filmben túlélte, sőt Sparta feleségét és gyerekét ő mentette meg. Mondjuk én sajnálnám, ha Hannah nem kapna szerepet a második évadban. Piszok jól adja az őrültet. :D

Arra azért kíváncsi vagyok, hogy ki fogja kiadni azt a bizonyos parancsot amire az utolsó rész címe utal. "Kill them all!" Batiatus a gladiátorok ellen, vagy Spartacus az őrök ellen. :D

Bazz, nem lehet ezt nyugodtan kivárni. Az tuti, hogy a következő rész után végignézzem elölről az összes részt, aztán jöhet rögtön az utolsó :D

 

 

A videón annyit látni, hogy az asszonyba belemártja Sparta a kardját, de Batiatusba nem.Viszont valakit korbácsolnak, lehet hogy Spartacust?Viszont akkor lehet hogy elbukik a terv.Különben szerintem ha összefognak a gladiátorok a katonáknak nem sok esélyük van.Gondolom igazi éles kardot nem hagynak lent nekik, azt is majd szerezniük kell.Különben szerintem is elég 2 évad.Nagyon jól van felépítve a story.Én azon gondolkodom, hogy jövő héten nem fogom megnézni az aktuális epizódot, mert megörülök ha még egy hetet várni kell a végére.Inkább 2 hét múlva egyszerre a kettőt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karácsonyra ilyet fogok kérni :D

 

Azért figyeltétek a párbeszédet?

-What is it madness?

-Madness? No......

:D

Ezen akkorát röhögtem. Már-már tényleg vártam, hogy folytatódik a hírhedt sor :D

 

Ez már csak így szokott lenne az SGA óta. :D

Inkább így van, mióta fut a Stargate, mint sorozat. Mivel az SGA az SG-1 klónja volt, az SG-1 tíz év alatt meg mit sem változott (az SGA sem öt év alatt). Ezúttal viszont kérdéses az esés, hiszen nem részről részre élnek, hanem egybe írták meg az egész évadot. Az biztos, hogy öt rész biztos nagyon jó lesz (amiknek nagyjából tudom a sztoriját). Ez a mostani is nagyon tetszett, végre elindultak valamerre a készítők. Úgy tűnik - egyelőre, innét nézve, aztán majd 9 rész múlva elválik, hogy igaz-e -, hogy a készítők az első félidőt a szereplők és a helyzet megismertetésére szánták, aztán most beindítják az eseményeket.

 

Minden esetre, az űrcsata igen látványos volt - szegény Destiny, már így is dögrováson van, erre még inkább szétlőtték -, az idegenek meg nagyon pöpecek (nem emberek és nem beszélnek angolul, kérem szépen, h-i.h-e-t-e-t-l-e-n :D). Érdekes gonosz lesz belőlük. Viszont a Destiny-vel kéne valamit csinálni, felújítani vagy valami, mert nem fogja bírni a strapát. De most igazán az lesz érdekes, hogy mit kutyul Rush.

 

 

Gondolom igazi éles kardot nem hagynak lent nekik, azt is majd szerezniük kell.

A történelem szerint megszerezték a fegyverraktárból a fegyvereket.

 

Ez a mostani Spartacus rész azért nekem kicsit lagymatagabbnak tűnt az előzőeknél. Feszültséget nem igazán éreztem, a gladiátorosdi sem volt annyira ütős (az a Terminatoros fight nagyon magasra tette a mércét nálam), viszont tetszett Batiatus terve, jól megvezette a népet (minket) :D

 

Bár kár, hogy a kölyköt nem nyírták ki, de ami késik, szerintem nem múlik. Batiatusnak szerintem van még vele terve. Viszont, hogy most mi lesz vele, az már jó kérdés. Spartacus szerintem eléggé morcos lett rá :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A videón annyit látni, hogy az asszonyba belemártja Sparta a kardját, de Batiatusba nem.Viszont valakit korbácsolnak, lehet hogy Spartacust?Viszont akkor lehet hogy elbukik a terv.Különben szerintem ha összefognak a gladiátorok a katonáknak nem sok esélyük van.Gondolom igazi éles kardot nem hagynak lent nekik, azt is majd szerezniük kell.Különben szerintem is elég 2 évad.Nagyon jól van felépítve a story.Én azon gondolkodom, hogy jövő héten nem fogom megnézni az aktuális epizódot, mert megörülök ha még egy hetet várni kell a végére.Inkább 2 hét múlva egyszerre a kettőt.
Szerintem Crixus lesz az. Ashur beköpte őket Batiatusnál, hogy látta amint Naeviával "légyottoztak". :D Crixus szerintem meg Lucretiát fogja leszúrni.

Érdekes ott lesz majd az egész, hogy vajon Doctore ki oldalán fog harcolni? A becsülete vezeti majd, vagy pedig a bosszúszomj ha megtudja, hogy Barca hogy is végezte. :D Annyi biztos, hogy piszok durva évadzáró lesz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hős alakulat

 

 

Nos, ez a mostani rész nem volt valami nagy eresztés. Van egy olyan érzésem, hogy rossz a koncepció. Nincs elégé felépítve a sztori.

 

 

Júniusban jön a HBO-ra a Spartacus első évada. :D

Retekklubra még mindig elégé durva lenne :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy olyan érzésem, hogy rossz a koncepció. Nincs elégé felépítve a sztori.
Tényleg lehetne összeszedettebb. Még szerencse hogy csak tíz részes. Hat részt kibírok még belőle. :D

 

Júniusban jön a HBO-ra a Spartacus első évada. :D
Az ORTT lehet hogy már tervezi is megakadályozni. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.