Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

LOST

Spoiler:

Elég furcsa, de az elmúlt három részben az alternatív szál jobban érdekelt, mint ami a szigeten történt. :) Mert a szigeten mostanában alig zajlanak az események. Illana halála sokkoló volt. Néhány másodperc alatt, a mondanivalója közepén egyszer csak... Vége. Én azt hittem, hogy ennél azért több terve volt a készítőknek a karakterével. És ahogy elnézem, a sorozat vége nem tudományos magyarázattal fog befejeződni, ami engem nem zavar, ha megfelelően van tálalva. :D Vajon Desmond túlélhette? És ez a kút melyik kút? Mert emlékszem, hogy amikor az ötödik évadban ugráltak az időben, és John Locke mászott le a kútba, akkor az időugrás be lett temetve. Meg ez a kút nem volt a dzsungel közepén, ergó nincs semmi köze ahhoz, amit az Orchideánál csináltak. Az alternatív szál nagyon tetszett. :D Többet nem is igazán tudok elmondani, várom a végkifejletet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Több mint 1200 szavazatból állt össze ez a magyar TOP 10 sorozat lista:

10. Firefly ?

9. Veronica Mars ?

8. The Wire ?

7. Gilmore Girls ?

6. Supernatural ?

5. Dexter ?

4. Battlestar Galactica ?

3. 24 ?

2. House

és az elsőőőőőő ? LOST

 

Ki hányat látott ezekből? :) Én 6ot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki hányat látott ezekből? :D Én 6ot.

Én ötöt :)

 

24 8/17

Na b***d meg!

Spoiler:

Részemről nem vártam, hogy Renne-nek annyi lesz :D Sajnálom, mert egy piszok jó karakter volt, de mi a fenének kell Jack minden barátnőjét hidegre tenni?????? Csak ettől lesz dráma? Ahhoz már párszor eljátszották. A változatosság kedvéért egyszer maradhatott volna már mellette valaki épen és egészségesen. Annak örülök, hogy Chloe főnök lett :D Bár Hastings nem volt olyan rossz főnök. Na de miért is nem nyerek a lottón, ha már olyan jól eltaláltam azt is, hogy milyen jó lenne Hassan felesége következő elnöknek? :D Logan megöregedett. Megnéztem a promot is, jó résznek ígérkezik a következő is, de szerintem innentől mind jó rész lesz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 8/17

Na b***d meg!

 

Igen a közepe előtt volt pár ingadozós rész de úgy tűnik, az elmúlt részek alapján, hogy teljesen visszajött a 24 szint, amikor is már ismét lehet izgulni.

Spoiler:

Hát igen Reneet én is bírtam. MÉg saját promot is kapott. És mégis kampec. Pedig most hogy vége lesz a sorinak, tényleg lehetett volna mellette valami nő. Hát marad a család. Bár itt még azt is el tudom képzelni, hogy a végére bevonják Kimet is, meg Terryt. Viszont a köv rész tényleg nagyon ütni fog, Jack most begorombul. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House 6x16

Spoiler:

Az egyik legjobb rész az utóbbi időkben. :) Meglepő módon House és Cuddy szála tetszett a legkevésbé, a legjobban Cameron és Chase párbeszéde foglalkoztatott, de aztán mégis a Foreman és Taub páros tetszett a legjobban. :D Főleg abban a jelenetben, amikor be voltak állva. :D Wilson és 13 felelsz vagy mersz játéka sem volt semmi. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Több mint 1200 szavazatból állt össze ez a magyar TOP 10 sorozat lista:

10. Firefly ?

9. Veronica Mars ?

8. The Wire ?

7. Gilmore Girls ?

6. Supernatural ?

5. Dexter ?

4. Battlestar Galactica ?

3. 24 ?

2. House

és az elsőőőőőő ? LOST

 

Ki hányat látott ezekből? :) Én 6ot.

 

Szomorúan látom, h nincs Chuck. Pedig nagyon jó sorozat. Talán most ez köt le a legjobban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Több mint 1200 szavazatból állt össze ez a magyar TOP 10 sorozat lista:

10. Firefly ?

9. Veronica Mars ?

8. The Wire ?

7. Gilmore Girls ?

6. Supernatural ?

5. Dexter ?

4. Battlestar Galactica ?

3. 24 ?

2. House

és az elsőőőőőő ? LOST

 

Ki hányat látott ezekből? :) Én 6ot.

 

FireFly, Dexter, 24, House a 4. évad végéig... most jegelem a sorozatot, de gőzöm sincs miért :D majd idővel folytatom. A LOST első helyén meg egyáltalán nem csodálkozom. EGYÉRTELMŰ!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartáék rendesen bemelegítenek a buli előtt. :)
Pont végeztem az ismétléssel, szóval főleg az első klipet látva az ötszázas pulzus mit sem vesztett tempójából :D

Mi lesz itt te Atyaúristen amikor elszabadulnak!?

 

Szerintem ebben az évtizedben ez lesz a favorit sorozat, nem vitás. És akkor majd jön hozzá az előzmény, meg majd a második évad.....uh, csak éljük is túl :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Több mint 1200 szavazatból állt össze ez a magyar TOP 10 sorozat lista:

10. Firefly ?

9. Veronica Mars ?

8. The Wire ?

7. Gilmore Girls ?

6. Supernatural ?

5. Dexter ?

4. Battlestar Galactica ?

3. 24 ?

2. House

és az elsőőőőőő ? LOST

 

Ki hányat látott ezekből? :) Én 6ot.

Ha jól tudom, ez az első évtizedes lista.. :D

Én hatot, vagyis belevéve amelyik még nem futott ki véglegesen. :D

A sorrenddel nem értek egyet, néhány remek sorit még hiányolok is. Ezek közül talán Dextert raknám az élre. De volt még itt Harmadik műszak is mely szerintem nagyon jó sori volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

Directed by Hugh Laurie

Ó, tervezőm, mióta vártam már ezt a feliratot :D Kb. tavaly óta, miután megtudtam, hogy ez egy kurva jó rész lesz és minden stábtag nagyon élvezte ahogy a MESTER rendezett :D

Hát kérem szépen ez a sorozat is eljutott a 100. részhez és visszatért egy régi tag :D

 

House kartonja nagyon nagy volt :D És az amit utána múveltek azok ketten :)

A vége pedig Taub-13 között :D Szerencse, hogy nem csak Taub gyönyörködhet benne :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont végeztem az ismétléssel, szóval főleg az első klipet látva az ötszázas pulzus mit sem vesztett tempójából :)

Mi lesz itt te Atyaúristen amikor elszabadulnak!?

 

Szerintem ebben az évtizedben ez lesz a favorit sorozat, nem vitás. És akkor majd jön hozzá az előzmény, meg majd a második évad.....uh, csak éljük is túl :D

 

 

Nekem az a rejtély, a videót látva, hogy vajon megbeszélte-e Crixus Spartával, hogy úgy tesznek, mintha harcolnának majd nekirontanak az őröknek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az a rejtély, a videót látva, hogy vajon megbeszélte-e Crixus Spartával, hogy úgy tesznek, mintha harcolnának majd nekirontanak az őröknek?

Hát szerintem megbeszélték, de nekem úgy tűnik, hogy még nem biztos hogy benne van. Jó elismerem nem a szövegre figyeltem. :) Majd megnézem megint.

 

Obi1, teljesen igaz! kb 6 éve kezdtek bejönni az amcsi sorozatok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tekinthető kb. alltime-nak is, mivel az X-Aktákon kívül mi kerülne be a top10-be.. a Dallas? Farm ahol élünk?

Vészhelyzet :D

Nálam még nagy kedvenc volt a Kaméleon meg a Váratlan utazás is :) Ha alltime-ot kéne, akkor ezeket ki nem hagynám egy tízes listáról :D

Animációsok számítanak? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az a rejtély, a videót látva, hogy vajon megbeszélte-e Crixus Spartával, hogy úgy tesznek, mintha harcolnának majd nekirontanak az őröknek?
Nem tudom, de hogy lógott a levegőben a lázadás az is biztos. Az tutti, hogy eddig annyit tudunk, hogy a germán fivérek mindenre felkészültek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vészhelyzet :D

Nálam még nagy kedvenc volt a Kaméleon meg a Váratlan utazás is :) Ha alltime-ot kéne, akkor ezeket ki nem hagynám egy tízes listáról :D

Animációsok számítanak? :D

Az Alltime lista meg nálam hót ziher, hogy más sorozatokból állna össze. Én se az internetes időszaktól kezdtem sorikat nézni :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.