Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nálam meg tisztán látszódott. A kommenthátterek váltogatják egymást szürkéről feketére, feketéről szürkére, szóval nem lehet tudni, hogy éppen melyik az aktuálisan jó betűszín, hogy ne látszódjon.

 

Kudar, ebben a sorozatban a következő rész miatt aggódj inkább, nem kell itt feltételezésekbe, sejtésekbe bocsátkozni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok, ezek a sorozatok mind érdekesek, csak ennyit nézni kicsit időigényes :)

De ha a végükre értél, akkor jön a kínszenvedés. Én most értem a végére 9.5 évnyi Stargate SG-1-nek, 2.5 évnyi Stargate Atlantisnak, 2 évad és 3 résznyi Dr. House-nak, meg még 8 évadnyi Charmednek. Most meg pörgök az unalomtól, mint a ringli, mert helyem nincs új sorozatra (meg pillanatnyilag nincs is olyan sori, ami érdekelne az újak közül), a SGA csak október 24-én folytatódik, az SG-1 csak január/február környékén, a House-t nem magyarosítják elég gyorsan, a Charmed új részeire meg mindig egy napot kell várni. Túlságosan hozzászoktam, hogy mindig van mit néznem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez attól függ, hogy egyáltalán van-e, mekkora méret, és milyen gyorsan jönne lefelé (ha jó a verzió egyáltalán). Akár lehet két hét is, de rosszabb esetben két-három hónap is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt bácsi október 1-re időzítette az Enterprise letöltésének indítását, mert addigra talán rendbe tudja hozni a kicsit szétzilált arányát, meg legyűri a lustaságot és kiírja azt a 120 GB-nyi marhaságot, amivel telibaszkurálta a vinyót. Szóval esély van rá. Főleg, ha apám holnap nem ül rá a gépre, mert akkor nyugodtan írhat a másíne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: elkészült a felirat a Heroes-hoz!

Ja és felvettelek MSNre és Donátot is. - ha nem gond! :lol:

Köszi a hírt, akkor figyelem, hogy mikor kerül fel. Meg keresem a pilotot du.

Semmi gond, majd látom ma, mert fenn leszek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Heroes pilotját. Inkább nem írok róla, mert nem jött be! Akinek majd tetszett, az leírja ide a marketing beszédét a soriról. :lol:

Majd meglátjuk, milyen lesz. Bár ahogy magamat ismerem, belekerül egy-két hétbe, mire meglesem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Heroes pilotját. Inkább nem írok róla, mert nem jött be! Akinek majd tetszett, az leírja ide a marketing beszédét a soriról. :D

Én kíváncsi vagyok h miért nem tetszett? :D

v ez spoilerezésnek számít? :D

 

MA FOLYTATÓDIK A SMALLVILLE!!! :lol:

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah, bár pontos idő még nincs, úgy tűnik a TV2 leadja a Battlestar Galactica 2. évadját. Ez mondjuk nem lelkesít annyira, mivel az már megvan :)

 

Az viszont jobban feldobb, hogy jövő hét pénteken indul a BSG 3. évad a sci-fi chanellen, egyből duplarésszel, és egyből le is adják mindkettőt (bár akkor mi értelme volt ketté szedni :? ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah, bár pontos idő még nincs, úgy tűnik a TV2 leadja a Battlestar Galactica 2. évadját. Ez mondjuk nem lelkesít annyira, mivel az már megvan :?

Nekem jövöget, a mostani szuper tempóval napi 3% (és akkor még az első szezonról nem is szóltam) :)

Lehet, hogy előbb meglesz a harmadik szezon első része?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már ilyet csinálnak lehetett volna érdekesebb-re a magyarhangokkal a főbb szerepekben.

Dallasból is csináltak egyszer egy olyan részt szilveszterre, az óriási volt!

Akkor szembesült vele az ember, hogy mindenki teljesen hasonlított az amcsi színészre, nem is kellett sokat maszkírozni, esetleg paróka volt két csajon.

Ha ilyesmire vették volna a figurát szerintem tuti sírva röhögős lett volna, így marad a sírás.

 

Sztori is elég lapos lesz, ugyanaz, mint az usai sorozatban, láttam az aktívban egy részletet az a rész volt amikor Márszí Al-el álmodik...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Discovery-n megy egy sorozat hétfő óta, 21:00-ás kezdettel, mely a sci-fi filmekkel/sorozatokkal foglalkozik. Az első két rész a Trekről szólt, és eleddig nekem úgy tűnik, hogy elég mélyrehatóan beleássák magukat. Ma lesz a MIB -Sötét zsaruk, holnap a Stargate, pénteken meg a Terminator. 9-én a Mátrix, 10-én meg megint lesz a Star Wars és a technika fejlődése műsor (ami nekem új, mert nem láttam még :D).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.