Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ody, szerintem tedd spoilerbe, mert lehet, hogy még valaki megnézné a Fringe-t.

Valamit nekem a főszál nem jön be ennél a sorozatnál, inkább a töltelékrészek, mert az számomra tök érdekesek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1-nal értek egyet Lost-ügyben. Nagyon agyalós misztikus sorozat. Imádtam, a vége meg zseniális. A karakterek is szerethetők.

 

Phobos: Szerintem ne hallgass senkire film -és sorozatügyben. Én már sokszor ráfaragtam anno emiatt. Akármilyen barát meg hasonló izlésü akkor sem. Ha engem érdekel senki nem fog lebeszélni róla. Az hogy ajánlják az más. A Lost-ot is azért kezdtem el nézni mert itt kedvelték sokan.

Az első pár résznél meg nem szabad abbahagyni. Minimum egy évadot látni kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos: Szerintem ne hallgass senkire film -és sorozatügyben.

Figyelj, ezekkel a barátaimmal már ált. iskola óta együtt vagyok és úgy ismerem az ízlésüket, mint a sajátomat. Ha ők azt mondják, hogy ez jó, akkor jó és vicca versa.

Itt is van pár emberke, akire hallgatok, mert nagyon közel állnak az ízléseink. Van akivel nem áll közel az ízlésünk, azok mondják leginkább, hogy nézzem meg a Lostot. Nos akkor mi van? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Figyelj, ezekkel a barátaimmal már ált. iskola óta együtt vagyok és úgy ismerem az ízlésüket, mint a sajátomat. Ha ők azt mondják, hogy ez jó, akkor jó és vicca versa.

Itt is van pár emberke, akire hallgatok, mert nagyon közel állnak az ízléseink. Van akivel nem áll közel az ízlésünk, azok mondják leginkább, hogy nézzem meg a Lostot. Nos akkor mi van? :D

 

 

Hát akkor nincs mese, nézd meg a Lost-ot. :D De azért ne mondd már hogy a barátaid sosem tévedtek. Hogy nem volt olyan, hogy rossznak tituláltak egy filmet és az neked is az volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy nem volt olyan, hogy rossznak tituláltak egy filmet és az neked is az volt.

De tévedtek, mint már mondtam a Warehouse 13-at is istenítették, de nekem nem jött be. Avatart is istenítették, az se jött be.

Olyanra nem igen emlékszek, amire azt mondták volna, hogy szar és jó volt, de majd gondolkozok rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most is nézem, az első évad végén járok, és imádom még az elsőt is most, pedig nem volt a nagy kedvencem, én mindig a második évad első részétől tartottam izginek, de hát hatalmas. ^^

Én általában csak össze-vissza nézem a részeket, de majd nyáron szépen sorjában.

Zseniális hogy mik jönnek ki az újranézésnél. Pl nézd meg

az első évados jelenetet, aztán az ötödik évad fináléjának nyitójelenetét.

 

Aztán megnézek egy ilyen videót és wow most egybe ledarálnám az egészet:

http://www.youtube.com/watch?v=6jiO_njQdRk

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztán megnézek egy ilyen videót és wow most egybe ledarálnám az egészet:

De jó videó :) Néha nekiállok én is nézni pár ilyen vidit, és alig bírom abbahagyni :) A sorozatot muszáj hanyagolni, egyelőre nincs annyi időm, hogy végig nézzem megint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos! :) Bízz bennem! :D

 

Obi1: nagyon jó ez az összehasonlítás. Damon és Carlton aztán ért az íráshoz! :)

 

Ui: ez a tribute videó nagyon ott van! :) Mázli hogy már épp nézem a sorit. XD

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Aréna Istenei IV.

 

 

Én kérek elnézést, de.....de számomra ez az előzménysorozat köröket kezd verni a Vér és Homokra.

 

Nincs erre más szó, mint az, hogy zseniális. Mi az, hogy nincs itt már gladiátorharc? Mi az, hogy unalmas az intrika? Ezt kérem szépen így kell profin megírni, megrendezni és eljátszani. Titus Batiatustól kezdve Dionáig itt mindenkinek megvan a szerepe, a karakterjelleme, egyetlen egy sablonos ember nincs a színen. Ötven percben úgy sikerül szépen kidolgozni mindenkinek a jellemfejlődését, hogy az a nagykönyvben meg van írva. Volt itt g*ci Ashur aki kezd közelíteni a Vér és Homokban megtapasztalt karakteréhet, volt Crixus amint egyre profibbá válik és megteszi az első lépését annak érdekében, hogy később Barca igazi testvére legyen, aztán Gannicus arcán már szinte alig látni mosolyt és olyan érzelmi kötelék kezd közte és Melitta közt kialakulni, hogy méltó párja Spartacus és Sura, illetve Crixus és Naevia szerelmének bemutatása mellett, és még sorolhatnám azt a sok apró utalást melyből egyenesen következnek a Vér és Homokban látottak. :) Nagy tisztelet a készítőknek ezért a sorozatért. :) Történetvezetésileg, jellemábrázolásokban a legkiválóbb számomra. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdtem nézni a Chuck-ot, mondván, egy próbát megér. Sokkal jobb, mint vártam, az 1-3. rész mindegyike lekötött. Van benne minden, amitől jónak tartok egy sorit: akció, humor, jó sztori, jó karakterek, dögös csaj, és zéró érdektelen pillanat. Ha a többi rész is ilyen, tuti nézem tovább. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsáss meg Öreg-harcos barátom, de kijelentem (igaz előző hsz-emben nem írtam oda, de most pótolom, hogy - !szerintem! és még pár százezer /esetleg millió/ ember és kritikus szerint) a LOST tényleg A (így nagybetűvel) SOROZAT!

 

:D;):P

 

Na... látom Phobos fogta a lényeget! :)

 

------

 

Ja, hogy "viszont-fricska" :D ... oké! :);)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.