Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én már csak ezt csinálom, a TV-ről leszoktam, a gép előtt meg csak sorozatokat nézek :yeah:

 

Amúgy igencsak érdemes belenézni, ha megszokod a posztapokaliptikus hangulatot, a humor teljes hiányát, akkor misztikus, érdekes, ki*aszott fordulatos és átkozottul karakterorientált sorozatot kapsz nagyon feelinges sci-fi környezetben (az X-Wing, a Delta-7 és az F-302-es mellett a Viper is szerepel a kipróbálandó vadászhajók listáján nálam :hmm:).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, van abban valami, amit írsz, más okot én sem tudok kitalálni arra, hogy mégsem nyírta ki az öreget :)

Adamát nagyon bírom én is, határozott és remek vezető. Ennek ellenére meg tudtam érteni Roslint is, mikor "fellázadt". Az is az öreg nagyságát mutatja, hogy a végül hogy kibékült a nővel, és aztán milyen jól kijönnek egymással :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát lassan a Heroes sorozat is lesz akkora mint a mostani "nagy" sorozatok. A letöltések szempontjából szinte már ugyanannyian szedik le a PB S2E8at mint ennek az 5. részét. Különben meg érdekes hogy adják megint a PB. Azt hittem Baseball idény van.

Én még mindig azt mondom, aki tudja nézzen bele, mert nagyon szuper kis sorozat! FŐleg most, az 5. rész után. :):):)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki a történetről ír, kirak egy SPOILER feliratot és kész.

És ha elfelejti? Akkor I.J. annak, aki elolvasta? Vagy egy spoileres sorozatos topic a megoldás, vagy egy spoiler kapcsoló a http://, img, @, quote, code, list, tmb mellé (az igazat megvallva, szvsz a code, list és tmb kapcsolók még fölöslegesek is), ami egyetlen klikre elrejti a spoilert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A dolog végülis kikerülhetetlen, hisz az ember néha benéz a SPOILER topicba is, hisz pár sorozatot követ, de lehet hogy pont egy olyannak lövi le valaki a tartalmát, amit még nem látott vagy csdak elkezdett. Igy is ugy is belelehet futni az értékes infókba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nahát kéremszépen megszületett az ösznépi sorozat topik. A korábbi Coce féle verziót bekonvertáltam ide, mert azt is lehet, tehát nem vesztek el a hozzászólások.

 

Ellenben Dzséjt topikját töröltem, konpenzálásként megpróbáljuk megvalósítani a spoiler gombot. Jó lesz így?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, egy kis rosszhír a BSG rajongóknak. Ahogy azt a realistább emberek gondolták, miután a Sci-fi Chanell szétrobbantotta az aranytojás tojú tyúktriójukat (Stargate SG-1; Stargate Atlantis és Battlestar Galactica) az SG-khez hasonlóan a BSG nézettségi adati is drasztikus zuhanást produkálnak. De olyan drasztikusat, hogy a 3x04 elérte a Stargate SG-1 legrosszabb nézettségi adatát, és azt a sorit eztán cancelre nyomták (10 év után). A neten máris röpködnek a cancell pletykák a BSG-vel kapcsolatban is :)

Hát így jár az, aki szétrobbant három olyan sorozatot, amelyek egymást erősítették.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tényleg rossz hír :) Végre egy sci-fi sorozat, amit tényleg szeretek nézni, erre ez a hír röppen fel róla. Azért egy picit az emberek is tehetnek róla, mert ha ilyesmiken múlik egy sorozat nézettsége, akkor az régen rossz, mert csak bizonyos körülmények között maradnak hűek hozzá a nézői :) Fura.

 

SPOILER:

Dzséjt, nagyjából már tudom, hogy mi lesz a gond Lee-vel, mert tegnap árulkodtak róla. Nem csoda, hogy kiakadtál a törülközös dolgon :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Döntsd el hogy gúnyosan pontpontpontozol vagy kérdezel. :para:

Szubjektív módon nekem ez az egyik kedvenc epizódom, spoilerablakban most nem akarok a részletekre sugallani.

Gúnyosan?Ez olyan mint amikor valaki benyomja a caps lock-ot, és rászolnak hogy ne kiabáljon.

Nem emlékszek semmi érdemlegesre a részből, és ezért megkérdeztem hogy pontosan mire gondoltál.Ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gúnyosan?Ez olyan mint amikor valaki benyomja a caps lock-ot, és rászolnak hogy ne kiabáljon.

A netikett szerint a csupa nagybetűvel írt mondat kiabálásnak számít. A pontpontpont meg gúnyos hangnem, olyan mint a szemforgató ikon.

 

Ody: igazad van, ez egy nagy előnye lenne, mert hát örökké azt a hülye Földet sem lehet keresni és hát az sem húzható sokáig, hogy ugyan miért nem írtják már ki őket a cylonok (ugye ez a két főkérdése a sorinak). Szóval ezt tényleg viszonylag hamar le kéne zárni. De utánna én szívesen nézném még, hogy hogyan alakul a földi társadalom, vagy lehetne sorozat az első cylon-ember háborúról, na meg ugye készül a Caprica.

 

MissKarrde: hát igen, a nézők hibája is ez, de jelentős mértékben inkább a csatornáé. A scifi rajongók így ömlesztve kaptak három jó scifit. A Stargate SG-1 potenciálisan nagy rajongói bázissal rendelkezett, melyet az SGA erősített, mert aki nézte az SG-1-et, az maradt az Atlantisra is. És sok SG fan BSG fan is volt, így egymás után nagyon kényelmes volt, viszont sajnos a BSG fanok nagyrésze emiatt pont az SG fanokból lett. Az SG-1 és Atlantis sorozatokat eltették (ráadásul közbe le is lőtték az SG-1-et), így az inkább SG fan BSG-sek azt nézték, és külön már nem biztos, hogy odakapcsoltak a BSG-re, mikor nem ment vele az SG. Ráadásul nagyon sok SG-s rohadt pipa lett, amiért most márciusig vége mindkét SG-nek (ez idő alatt megy le a teljes BSG 3. évad), na meg az SG-1 cancellje miatt is morcik, ezért szó szerint bojkottálták a scif chanellt. Szóval elég sokrétű a gond. De lényegében nem változik a tény, hiba volt szétrobbantani a három csúcs sorozatot, melyek egymást erősítették és képesek voltak igen jelentős mennyiségű nézőt elszipkázni országos csatornák elől (a Sci-fi csak kábelen van, ilyesformán ugye nem jut el mindenkihez), ami azért szép teljesítmény egy olyan rétegműfajtól, mint a sci-fi (az igazat megvallva, rég nem volt olyan jó sci-fi sorozat, mint a BSG-SG-1-SGA trió... illetve csak egy, ami lazán melléjük állhatna, de azt idejenkorán agyonlőtték, és Ody-ra való tekintettel nem mondom ki a címét :para:).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát... én elég gyakran pontpontpontozok mindennemű gúny nélkül...

 

Arról már nem is beszélve hogy néha félbehagyok :para:

 

A netikett szerint a csupa nagybetűvel írt mondat kiabálásnak számít. A pontpontpont meg gúnyos hangnem, olyan mint a szemforgató ikon.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.