Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Chuck.

 

Tényleg nagyszerű a sorozat. Kellően eredeti, és valahogy remekül sikerült elegyíteni a különféle stílusokat. Persze ez mit sem érne a remek karakterek nélkül. :) Jókat nevettem a poénokon, de ami a legjobb, hogy mindenki szerethető benne. Kedvencem Big Mike. :D Masuka is egy állat, de lemarad a nagy darab néger mögött. :D Sarah pedig nagyon régóta a legszebb lány aki sorozatban megfordult. Elhiszem, hogy vannak olyanok akik csak miatta nézik. :love:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem el!!!!! Chuck Te állat!

 

 

Egy ilyen csajt elküldeni.... :cry::lol:

 

Az külön hatalmas volt, hogy Big Mike fél éven keresztül döngette Tang feleségét. :lol:

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus 5

 

 

Baromi jó rész volt. Szerintem is zseniálisan oldották meg a dolgokat. Mellitta halálakor döbbentem rá, hogy tulajdonképpen őt is el kell tüntetni mert mikor Sparta megérkezik már nincs ott. A vén barom meg megérdemelte. Mindennel egyetértek amiket Lucretia mondott neki. Megalázta a fiát, lenézte, majdnem rákényszerrítette hogy elváljon a feleségétől. Hát így járt. Végre szabad az út Quintus elött. Gondolom Tulliust kinyírják. Szegény Gannicus valószínü meg fog halni mert a Vér és Homokban már nincs.

A drámát a rabszolgalétben látom. Hogy szegények csak tárgyak nem emberek. Szegény Dionát is megnyomorították egy életre hogy le kellett feküdnie férfiakkal.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural

 

 

Sima Monster of the Week epizód volt, de egyáltalán nem sikerült rosszra. Érdekes, hogy elvarrták Lisa és Dean szálát, de jobban belegondolva így logikus. Lisának sok mindenben igaza volt a beszélgetéskor. A legnagyobb jelenet az volt, amikor Dean riadtan menekül az Kicsikéje elől és kétségbe esetten ordítja, hogy "Son of a Bitch!!!'...ott szakadtam. :lol:

 

 

 

Fringe

 

 

 

Jó kis rész volt, Peter és az IGAZI Olivia végre összejött. :D Bőven ideje volt már. Legalább azt is megtudtuk, hogy Peter csak azért gondolt Altíviára, mert elképzelte, hogy a vele átélt dolgok milyenek lennének Oliviával. Úgyhogy, nincs olyan rossz helyzetben a mi világunk, reméljük így is marad. ;)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom hogy spoilernek számít-e, de a történelem szerint elvileg Gannicus

 

Spartacussal együtt fog harcolni a háborúban

 

Aztán ki tudja mit valósítanak meg belőle.

Nem spoiler mert aki tanult történelmet az tudni fogja ;) Mondjuk nekem tök kiment a fejemből :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck.

 

Tényleg nagyszerű a sorozat. Kellően eredeti, és valahogy remekül sikerült elegyíteni a különféle stílusokat. Persze ez mit sem érne a remek karakterek nélkül. :) Jókat nevettem a poénokon, de ami a legjobb, hogy mindenki szerethető benne. Kedvencem Big Mike. :D Masuka is egy állat, de lemarad a nagy darab néger mögött. :D Sarah pedig nagyon régóta a legszebb lány aki sorozatban megfordult. Elhiszem, hogy vannak olyanok akik csak miatta nézik. :love:

Hehe, még egy jámbor lélek, akit megfertőzött az Interscet :lol: Hányadik résznél jársz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe, még egy jámbor lélek, akit megfertőzött az Interscet :lol: Hányadik résznél jársz?

Most jön a tizedik. Pedig akkora cliffhanger volt a kilencedik részén, hogy csoda, hogy eddig tudtam várni vele. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hittem, hogy a Chuck -ban még Macskajaj utalás is van. :D

 

"This is the beginning of a beautiful friendship" :lol:

Szerintem is ez a Cassablanca, és a Macskajajban is arra utaltak vissza :) A Star Wars utalások megvannak? Akad benne egy pár, pláne, hogy angolul nézed - a magyarban pár sajnos odalett... (és végre egy sorozat, amiben nem hangoztatják, hogy milyen sz*r az ep1-2-3, hanem mindegyik trilógiára egyformán utalnak). Bár a Mátrixos utalásnál a második évadban nincs nagyobb filmes poén benne :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is ez a Cassablanca, és a Macskajajban is arra utaltak vissza :) A Star Wars utalások megvannak? Akad benne egy pár, pláne, hogy angolul nézed - a magyarban pár sajnos odalett... (és végre egy sorozat, amiben nem hangoztatják, hogy milyen sz*r az ep1-2-3, hanem mindegyik trilógiára egyformán utalnak). Bár a Mátrixos utalásnál a második évadban nincs nagyobb filmes poén benne :lol:

Az SW poénok ültek, bár eddig főleg a 4-5-6 -ból voltak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe a 2 évad után:

 

nagyon ütős volt a vége az évadnak. Az a retro filler rész annyira azért nem kellett volna de aranyos volt. A finálé előtti viszont tetszett, ahol egyedül peter nyomozott az alakváltók után. És hát az évadzáró. wow. Belly és Walter eszméletlen egy párost alkottak. Sajnáltam is h Bell meghalt, azaz energiává változott. Kíváncsi lettem volna még Charlie féreg képességére is, legyen az bármi, de remélem a 3. évadban még látni fogjuk. A cliffhanger kicsit kiszámítható volt, de ezek után aztán már marhára kíváncsi vagyok hogy kerül át Oliv a mi világunkba. Bár szerintem simán át tudná magát teleportálni, ahogy simán mint a másikba is. Azért kellett Bell segítsége itt a végén mert hogy többen vannak és Olivia ki van merülve. Azért remélem Walteregot kinyírják a f-szra... :D Rohadt jó színész ez a nobel. ^^ a másik világ meg nagyon kira volt! tetszettek a karanténos övezetek, és az ottani Olivia természete is jobban bejön, de szőkén szebb! :)

 

Úgyhogy azt hiszem ezek után muszáj lesz folytatnom angolul... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 3x16: Brutális rész volt! A múlt évi dupla rész után most megint belecsaptak a lecsóba, és az idei dupla rész is igen izgalmasnak ígérkezik.

 

Bár ahogy tavaly, úgy idén sem kérdéses, hogy hőseink életben maradnak-e, viszont az, hogy hogyan másznak ki ebből a kalamajkából, az már jó kérdés. Az egyetlen negatívum az a Josh gyerek, én azt hittem, már rég kiírták. Minek erőltetik még mindig? Az eszem megáll.

Jó volt Castle és Beckett beszélgetése a karanténban, csak kár, hogy végül nem sült ki semmi belőle - pedig kicsit spoilerkedtem tegnap, és azt hittem, itt végre alakul már valami.

Várom a folytatást, kár, hogy csak jövő héten lesz. Utálom a cliffhangereket :D

 

 

Chuck 4x16: A múlt heti ökörködés után elkezdődött a második félidő sztorija. Ami természetesen azt jelenti, hogy már megint lehet izgulni hőseinkért.

 

Végre valakinek eszébe jutott, hogy a Buy More alá épített 2.0-ás Kastély kicsit nagyobb, mint az Orange Orange alatti elődje, és elkezdték használni. Kíváncsi vagyok, hogy az NSC ügynök mibe vonta be Casey-t. Mit rejtettek ott el a Kastély gyomrában.

Az is érdekes lehet, amit Vivianre hagyott Volkoff papa. A Hydra Hálózat mellett vajon mije lehetett még a vén maffiózónak? Nem lepődnék meg, ha kiderülne, hogy az irodában egy Intersectet rejtegetett :D Na jó, szerintem nem azt, hanem valamit, amit a Bartowski családi kúria alá rejtett raktárban őrizgetett Bartowski papa (a Hydra is ott volt olvasható először az egyik aktán). Szóval szóba jöhet a Corvus, az Aries, a Triangulum, a Fornax csoport és a Cygnus, akármik is legyenek :) Ja, és közben Morgan is elkezdett felnőni.

Viszont a rész csúcsa az Sarah Valentin napi viselete volt. Micsoda angyal :love:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt egy kis időm, több részt megnézni, úgyhogy végre végeztem a Chuck 1. évadjával...

 

Bryce "feltámadásán" nagyot néztem, de épp akkor gondoltam rá, hogy élnie kell, amikor Chuck egyetemes múltjáról kiderült egy s más. Érdekes ez a béta Intersect dolog is, plusz az, hogy emiatt Chuck-ot is ki akarják nyírni (ha jól vettem ki). Korábban arról volt szó, hogy ki is lehet ezt szedni a fejéből. Az is érdekes, hogy Sarah ellen tudott állni az igazságszérum hatásának, viszont így az is biztos, hogy akkor hazudott, amikor azt mondta Chuck-nak, hogy nem lehet köztük semmi. Még utalt is rá. Meg az a könnyes búcsú is árulkodó volt az utolsó részben... mázlista a srác, ez nem vitás. :P

A karaktereket továbbra is nagyon bírom, a legjobb (Chuck-on kívül persze) Morgan és Casey. :lol: Nem bírtam abbahagyni a röhögést, amikor Casey megnyílt Chuck-nak, mire az: "Tudtam! Élőlény!" :lol:

A sztori továbbra is jó, Sarah pedig... cute :love:

Remélem a többi évad is legalább ilyen színvonalon lesz. :peace:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még jobb! Mondjuk most a negyedik évad picurkát leült. Sajnos a második évad az egyetlen, amire teljes megrendelést kaptak - az első az írósztrájk miatt lett rövid -, a harmadik és negyedik évad meg úgy készült, hogy csak 13 részt rendeltek, aztán újabb hatot, illetve tizenegyet, így az utolsó két évadban két-két sztoriszál van, ami miatt a közepük egy-két rész erejéig mindig leül, míg beindul a második szál. Viszont előnye, hogy így mindkét szál elég pörgős, feszült, hátrány viszont, hogy mindegyik félévadzáró egyben sorozatzárónak is készült, mert nem tudták a készítők, hogy lesz-e következő félévad (viszont az évadok vége mindig nyitott, pedig elvben azt sem tudták, hogy megint rendelnek-e). Személy szerint a harmadik évad első sztorija a legjobb mind közül.

 

Chuck fejéből ki lehet szedni az Intersectet, csak nem tudják, hogyan. Ezért akarják inkább megölni. Mondjuk az a jópofa ebben, hogy ez a sztoriszál még az első évadhoz lett írva, csak nem készült el, így áttették a másodikra - ami annyiból nem baj, mert így jobban ki tudták fejteni.

Chuck és Sarah között már rég van valami - később Sarah el is árulja, mióta :D -, az a csók nem véletlen csattant el Bryce feltámadása előtt - amúgy én hogy rühelem Bryce-t, megmentette Chuckot, okkal töltötte le belé az Intersectet, de ettől függetlenül oltári nagy seggfej. Persze nem jöhetnek össze, mert van pár akadályozó tényező (Casey meg akarja ölni Chuckot, aki momentán még Sarah védence, stb).

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Chuck és Sarah között már rég van valami - később Sarah el is árulja, mióta :D -, az a csók nem véletlen csattant el Bryce feltámadása előtt - amúgy én hogy rühelem Bryce-t, megmentette Chuckot, okkal töltötte le belé az Intersectet, de ettől függetlenül oltári nagy seggfej. Persze nem jöhetnek össze, mert van pár akadályozó tényező (Casey meg akarja ölni Chuckot, aki momentán még Sarah védence, stb).

 

 

Gondolom úgy volt vele Sarah, hogy élete utolsó másodperceiben tegyen valamit, ami őszinte. Viszont azt továbbra sem értem, hogy tudta kijátszani az igazságszérum hatását... nem hiszem, hogy egy ilyen vegyületre immunis lehet lenni. :hmm:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Gondolom úgy volt vele Sarah, hogy élete utolsó másodperceiben tegyen valamit, ami őszinte. Viszont azt továbbra sem értem, hogy tudta kijátszani az igazságszérum hatását... nem hiszem, hogy egy ilyen vegyületre immunis lehet lenni. :hmm:

 

Van, amit ki lehet a megfelelő kiképzéssel. Persze, itt azért vegyük figyelembe azt is, hogy a Chuck messze nem a hitelességéről híres :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.