Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Supernatural

 

 

Jó kis rész volt, az évad 2. fele már kimondottan tetszik. ;)

Szerintem ez lesz az utolsó évad, ami abból is látszik, hogy kezdik elvarrni a szálakat. Samuel, Gwen és Rufus kampó. Rufusért kár volt, de Gwent is sajnáltam. Főleg az volt rideg, ahogy meghaltak. Az nyírta ki őket, akiket azért eléggé kedveltek. Gwent Dean, Rufust Bobby. Az is nagyon jó volt, hogy elmagyarázták, attól még mert valaki a véred, nem feltétlenül a családod (Samuel) és fordítva (Bobby, Rufus). A végén a "ha meghalok, tudd, hogy mindent megbocsátok" jelenet is szép volt, Dean itt nyilván Sammyre gondolt, mert azért volt egy s más rovásán.

Jó rész volt, a következő reméljük még ütősebb lesz. :yeah:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Stargate Universe 2x11 Deliverance

 

Átlagos rész volt. Az előző jobban tetszett. Az eleje és a vége nagyon jó volt, de a közepét nagyon elnyújtották, főleg a Chloe-Matthew vonalat. Közben meg Rush belehabarodik Chloe-ba, vagy mi lesz ez? Kicsit fura volt Rush ezzel a hirtelen jött emberségességével.

A drone-os megoldás tetszett. Nekem eszembe sem jutott, hogy a lekapcsolt drone-okat kilőjék. Kisebb gondjuk is nagyobb volt annál, semmint agyaggalamb lövészetet tartani.

A kaputelepítő hajó kiiktatása viszont kicsit balf*sz mód sikerült. Az öngyilkos mutatványnak volt értelme, de, hogy addig kvázi felszívódott hajót játszott, az kicsit sok volt. Azon túl is kicsit olyan érzésem volt, hogy a hajók eltűnnek, majd feltűnnek. Hiába emlegették a kékek hajóját, hogy ott vannak, harcolnak, de mivel ebből semmit sem láttunk(még nagyjából akkor sem, amikor kívülről mutatták a Destiny-t), nem nagyon jött át. A telepítővel ugyanez pepitában. Kicsit spórolós szagot érzékeltem itt. Meg azt, hogy az írók már megint nem tudtak valami jó ötlettel kezdeni valamit.

Mindegy, az SGU-hoz képest azért jó rész volt, főleg az eleje és a vége. A közepe meg áttekerhető, veszíteni nem veszít vele senki.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt szavazhattok az általatok jobbnak tartott sorozatra. A Supernatural vs. Chuck párosítás azért elég fájó számomra, mivel mindkettő Top3-as sorozat a listámon. (Legalább annyira, mint a múlt heti Supernatural vs. Fringe) Persze, nem kérdés, mire szavaztam, úgyhogy hajrá Phobos és kudar! :rock::D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... mikor utoljára néztem, a Chuck még csak 1%-kal volt előrébb. De így sokkal jobb. Flash! :D

A House-nak viszont nem kell segítség, és szerencsére a How I Meet Your Mothernek sem :) Ezzel ki is merült az érdekszférám, a Family Guy már nem jutott be a második fordulóba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nagyjából semmi jutalom sem lesz. Sőt, ziher, hogy se a Chuck, se a Supernatural nem lesz benne a győztesek között. Főleg, mert az egyik most mindenképpen kiesik, a másiknak meg valószínűleg nem lesz sok esélye a többivel szemben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SGU: szerintem tök jó rész volt. Ha minden rész mostantól ilyen lesz, vagy egy kicsit jobb akkor én már örülni fogok. És ezek után egyre jobban sajnálom, hogy vége lesz ennek a sorinak. Tudom, hogy már nincs remény...de azért én reménykedem. :D

Annyi CGI volt ebben a részben mint az első évadban összesen. :D A karakterfejlődések is felgyorsultak kicsit. Ez alatt a 10 rész alatt kell mindenkit megszerettetni a másikkal, amit amúgy 3 évad alatt kellett volna. XD

 

http://www.youtube.com/watch?v=VX1xK9wpiLo&feature=related

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább az első évadban kellett volna. ;) Pont ez okozta a vesztét, hogy olyan tetű lassúak voltak. Amúgy már meghalt a remény, múlt héten szétbontották a Destiny díszleteket, és azt is elárulták, hogy tavaly már lebontásra került Atlantisz és a Csillagkapu Parancsnokság (Icarus bázis) díszlete is. Mallozziék pedig ezen a héten elutaznak Los Angelesbe, hogy nekilássanak az új sorozatuknak. Szóval, a Stargate franchise hivatalosan is halott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha csak nem támad fel az SG, szerintem idővel "kihal", legalábbis a Stargate része biztosan.

OFF

Sajnos most is halódik a napi 10-30 hozzászólásával. Az azért sokkal eklektikusabb fórum mint a miénk.

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Sajnos most is halódik a napi 10-30 hozzászólásával. Az azért sokkal eklektikusabb fórum mint a miénk.

ON

Sajnos az SGU alaposan tönkre vágta ott a dolgokat. Egyrészt, annyira tényleg nem jó sorozat, mint az SG-1 és az SGA volt, másrészt, akinek tetszett, az meg valószínűleg megunta, hogy állandóan csak a szitkozódás megy az epizódok topikjába. Én is emiatt olvasom már ritkán. Na meg, ott is van egy "Quarron", és hát tudjuk, hogy az milyen hatással van a fórumközösségekre. :(

De talán lesz majd egy új SG sorozat, valamikor, és akkor az a fórum is feltámadhat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fantasy-kaland sorozat indul nemsokára az HBO-n. Kíváncsi egyáltalán valaki rá itt közületek?

 

Most olvasom a könyvet. Gyerekek, ez valami isteni. Ha a sorozat is ilyen lesz, akkor egy remekmű születik a TV-sorozatok történetében.

Engem már nagyon érdekel.

 

Senki. Nem is volt róla vagy kiskétszáz előzetes :P

 

Szóval hiányolod az előzeteseket? :evil::D

Berakhatok még pár százat. :evil::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural anime 1-4. rész után...

 

Nem lenne hülyeség, ha nem már megtörtént sztorikat mesélne újra kicsit (nagyon) másként. Így túl sok értelmét nem látom, úgyhogy bármennyire is szeretem a sorozatot, ennek az animének elég nagy valószínűséggel cancelt adok.

 

Breakout Kings - 1x01

 

Nem azt mondom, hogy rossz volt, de ennél azért többet vártam a Prison Break íróitól, főleg Pilot-nak, aminek azért nem árt az "átlagnál" nagyobban szólnia, hogy felkeltse a néző érdeklődését.

 

Már magát az alapötletet sem tartom túl reálisnak: gyűjtsünk össze egy csapat elit börtöntölteléket, hogy szökevények kézre kerítésében segédkezzenek, amiért cserébe folyamatosan csökkentik a büntetésüket. Vagyis a lényeg, hogy bűnözőket kapnak el annak árán, hogy más bűnözőket szabadon engednek. Logikus. Mellesleg számos helyen egy az egyben Criminal Minds feeleng árad, így azt hiszem, egyelőre ezt a sorozatot is jegelem.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.