Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Huhh de jó, hogy ezt leírtad Sky. Én is canceltem, de már a 3. rész után. Valahogy ez nem jön be, hogy régi sztorikat átírják. Pedig poénos, meg látványos meg minden, de, valahogy mégsem jön be.

 

GoT: Annyira nem izgatott, és még most sem, de a pilotnak mindenképpen adok egy esélyt. Inkább mint a camelotnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fantasy-kaland sorozat indul nemsokára az HBO-n. Kíváncsi egyáltalán valaki rá itt közületek?

Kalandsztorik gyakran érdekelnek, néha a fantasyk is, majd megálmodom a nyárig, hogy belenézzek-e az első részbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is canceltem, de már a 3. rész után.
ennek az animének elég nagy valószínűséggel cancelt adok.
Nagyon jó...

Én voltam a legjobban ledöbbenve az első résztől, mégis ti nyomtok rá cancelt :o

Szerintem jók ezek a kicsit kifordított történetek, részenként 20 percet megérnek :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdtem nézni a Fringe 3. évadát, és eddig nagyon jó bár...

A másik Oliv nagyon idegesítő, annak ellenére hogy sokkal szexibbre veszi a dolgokat, valahogy mégis zavar és rohadtul azt akarom, hogy a mi Olivunk jöjjön már vissza. Nem tetszik hogy így beépülve operál a másik oldallal.Kíváncsi vagyok mikor lesz lépés ebben az ügyben. Meg már iszonyúan érdekel az is, hogy Charlienál mit jelentekenek a bogarak.

 

Még csak 2 részt néztem meg, de szépen fogok haladni, és hamarosan utolérlek titeket. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt a legújabb Fringe. Már maga az alapsztori egy érdekes téma volt, de a vége... bár a hang után, már sejtettem mi lesz, mégis sokkoló volt. :D

 

Bellie Oliviában? :o Hogyan? Lehet, hogy elsiklottam valami felett, de ez egyelőre nem világos. Arról volt szó, hogy a "lélekmágnesek" segítségével be lehet fogni a halottak testéből felszabaduló energiát. Amikor Bellie meghalt - még odaát - tudtommal nem volt semmi ilyesmi Livben. Akkor meg hogy hozta át magával az öreg lelkét?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky, pont ezt írtam le az előző hozzászólásba, hogy szerintem mikor is történt meg ez. ;)

Olvastam, de nekem a dolog "hogyan" része nem világos. ;)

 

Közben gondolkodtam és csak azt tudom elképzelni, hogy a 2. évad végén, amikor William meghalt, az energiája átjutott a túloldalra (azaz a Mi oldalunkra) Livben, azáltal, hogy ez a bizonyos energia nyitotta meg az átjárót, amit a csaj tartott nyitva. Gondolom az utazás során egyesült William lelke Oliviával. Elég bizarrul hangzik. :D

 

 

Nagyon úgy néz ki (90%), hogy lesz Supernatural 7. évad! :yeah::clap::yes::rock::D Az alábbi paleyfest-es spoilerek is megerősítik ezt:

 

- Az évadfinálé hatalmas cliffhangerrel fog végződni, ami után tépni fogjuk a hajunkat – állítja Kripke.

- Az évadzáró egy teljesen új kezdetet állít elénk.

- Minden jel arra mutat, hogy lesz 7. évad.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky, itt csak az a bibi, hogy

 

Liv odaát maradt, azon az oldalon, ahol William meghalt, méghozzá jó messzire tőle. Ekkora utat tett volna meg a lelke?

A másik meg az, hogy Liv nem tudta nyitva tartani az átjárót, mivel az William energiájával működött, ott nem használták Liv spec. képességét, mert a másik Liv nem képes arra.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck 4x18 - még, hogy gyengélkedik a negyedik évad, meg kifújóban van. HAHA :D

 

Kiváló rész volt. Egyrészt, a végén a bombahatástalanítás idézte az első rész bombahatástalanítását, főleg abszurditásban. Narancslével atombombát hatástalanítani, LOL :D Örülök, hogy előszedték az Intersectet, kicsit kezdett olyan érzésem lenni, mintha már az nem is lenne olyan fontos, pedig az a sorozat egyik mozgatórugója. És minden évadban volt eddig valami új vele. Az NCS-es csaj nem tudom, mire készül, de tartok attól, hogy Ellie feltölti (feltöltötte?) magának. Elvégre, Bartowski, és momentán az egyetlen, aki (még) nem kém :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck 2. évad után...

 

 

Nagyon jó évad volt, talán még az előzőnél is jobb (és én még kételkedtem, hogy tartják-e a színvonalat). :D

A legütősebb az Orion = Chuck apja infó volt. Az se gyenge, miszerint Bryce végig tudott erről és ezáltal nem véletlenül szemelte ki Chuck-ot sem "alanynak".

Az évad végén lévő "Intersect-áradattól" kissé összezavarodtam, hogy akkor most hogy s mint. Addig tiszta, hogy van az NSA és a CIA közös Intersectje - ami Chuck-ban volt - illetve van egy Fulcrum Intersect - ami szintén Chuck-ba került később. Orion közben létrehozott egy új Intersectet (amit a Fulcrum akart - Chevy Chase :lol: ), de az valójában csak "kitörölte" Chuck agyából az Intersecteket. Viszont elvileg ugyanez a "kocka" tartalmazta azt az Intersectet is, amit Bryce megbuherált... vagy az egy másik volt? Még elég friss a dolog, így nem tisztult le. :D

A karakterek is szépen fejlődtek az előző évad óta: Sarah közelebb került Chuck-hoz (már egyértelmű, hogy ő is szerelmes belé), Casey-ről végleg bebizonyosodott, hogy érző, emberi lény és Morgan is komolyodott egy kicsit.

A lényeg, hogy nagyon jó évad volt, szerintem neki is ugrok a harmadiknak. :peace:

Amúgy érdemes várni a magyar szinkronra, vagy jobban járok, ha angolul írom ki DVD-re a 3-4. évadot?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, örülök, hogy tetszett. Szerintem a harmadik évad még a másodiknál is jobb, de ízlés kérdése.

 

Az Intersectet lekövetése tényleg kicsit nehéz, mert elég zavaros a dolog körülötte, hogy éppen mi micsoda, de nagyjából így van:

1. Intersect, ez az első, az NSA-CIA tulajdona, ez került ugye be Chuckba és robbantotta fel Bryce.

2. Intersect Beta, ez a második NSA-CIA Intersect, a Fulcrum a hamis cipherrel ezt röpítette a levegőbe Grahamestül. :)

3. Intersect Adata Tároló, ez valójában az Intersect Betahoz készült frissítés, csak adatokat tartalmazott, nem a teljes program.

4. A Fulcrum prototípus Intersectje, ennek van egy trial verziója, azt tölti le Chuck először, majd felnyomják a fejébe a teljes programot. Valószínűleg hibásan működött, mert mindenkit megölt vagy megbolondított, kivéve Chuckot, aki talán csak a fejében lévő, már működő Intersectnek köszönheti ép és élő elméjét. :)

5. A Roark Intersect (ami egyben az első 2.0-ás verzió), ez a második Fulcrum Intersect, ehhez készítették a kockát (ami talán egy cipher), csak a Fulcrum továbbra sem tudta megoldani azt az apróságot, hogy halált vagy őrületet okozott. Ezért kapták el Oriont, aki megcsinálta, de kicsit áthangolta, hogy töröljön, ne feltöltsön.

6. Intersect 2.0, a harmadik NSA-CIA Intersect, a kocka benne ugyanaz, mint a RI-ben, csak Orion visszaállította, illetve Bryce is belekontárkodott kicsit. Hozzáteszem, már a legelső Intersect is képes volt valamelyest arra, amire az első - mikor Chuck megfejtett egy kódot a Roark Műveknél, az azért volt, mert bár a kód nem volt tárolva, de a kódfejtő tudás igen, és akkor először töltődött be a képesség. Bár az Intersect 2.0 elpusztult, nem itt ér véget a sztori, de az már a következő két évadra való :D

 

 

A szinkronra szerintem nem érdemes várni, mert a rosseb tudja, mikor lesz. Lehet, hogy jövő héten, lehet, hogy a jövő évtizedben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a kimerítő választ, így már nagyjából kitisztult a kép. ;)

 

Egyébként - az Intersect 2.0 kapcsán - gondolom Chuck ennek köszönhette a spéci kung-fu tudását, amit levágott a fináléban. Mert ugye Bryce említette, hogy belekontárkodott kicsit.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, annak. Bár már az első (a legeslegelső :)) Intersect is úgy volt tervezve, hogy nem csak információt, hanem képességeket is képes bevillantani, de egyrészt, erről csak Orion tudott, másrészt még nem működött túl jól (Chuck is csak egyszer használta az eredeti Intersectnél ezt az úgynevezett aktív villantást, mikor betörtek az apjával Roarkhoz). Az Intersect 2.0-nál már úgy működik az aktív villantás, mint a passzív villantás, azaz Chuck esetében elég random mód - lesz is ebből elég baj a harmadik évadban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Igen, annak. Bár már az első (a legeslegelső :)) Intersect is úgy volt tervezve, hogy nem csak információt, hanem képességeket is képes bevillantani, de egyrészt, erről csak Orion tudott, másrészt még nem működött túl jól (Chuck is csak egyszer használta az eredeti Intersectnél ezt az úgynevezett aktív villantást, mikor betörtek az apjával Roarkhoz). Az Intersect 2.0-nál már úgy működik az aktív villantás, mint a passzív villantás, azaz Chuck esetében elég random mód - lesz is ebből elég baj a harmadik évadban.

 

 

Apropó Orion...

 

Az ő Intersectjével mi a tényállás? Az Chuck (tehát az NSA-CIA) legelső Intercetjének "trial" verziója, vagy egy teljesen más darab? Azt állította, hogy még fiatal korában kísérletezgetett vele magán... és mivel az NSA-CIA Intersect az első ismert példány, ezért gondolom, hogy annak valamilyen elődje lehet Christian-ben is.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

 

Látom, House nincs letörve Cuddy elvesztése miatt :D

Tud élni és végre visszajött a régi, bulizós, kurvázós House :D

A vége nagyon durva volt, már azt hittem öngyilkos akar lenni, pedig egy hatalmasat csobbant :)

 

Cuddyt pedig még mindig nem szeressük, amiért kidobta 1 szem Vicodin miatt. Hisz ismerte már, hogy milyen és valóban a halálán volt, House helyében én is valami ilyesmit csináltam volna.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg jó volt az SGU. Most már minden egyes résszel egyre jobban sajnálom hogy vége. Nálam már egy ideje, olyan sorozattá nőtte ki magát, hogy várom az új részeket. Sajnálom, hogy így elcseszték az első évadot, és ezért nem lehet 3. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg jó volt az SGU. Most már minden egyes résszel egyre jobban sajnálom hogy vége. Nálam már egy ideje, olyan sorozattá nőtte ki magát, hogy várom az új részeket. Sajnálom, hogy így elcseszték az első évadot, és ezért nem lehet 3. :(

Nálam meg olyan sorozattá, hogy ezt a részt még nem is láttam, és nem is érzek rá különösebb késztetést. A végén lehet megmarad darának... :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe 3x8ig

 

Háhá visszakerült Oliv a rendes helyére. És bár nagyon szerettem volna a "gonosz" Oliv sül meg a rendőrkocsiba, így sem volt rossz, legalább lesz még ki ellen majd küzdeni, de a másik Broylest rohadtul sajnáltam. Az ottaniak néhány kivétellel nagyon jó arcok. De hát ugye csak egy maradhat... XD

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

V

 

Nagyon ütős évadzáró lett. :) Remélem kap esélyt és elkészül a harmadik évad, mert látszik, hogy a készítők hallgattak a szép szóra. Az ARES programban nagyon sok van, még ha érződik is erősen, hogy nem egészen volt így eltervezve a kezdetektől az egész :D Odacsaphatnának most már az UFo-knak :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.