Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nem semmi színészeket vonultat fel a Chuck...

Először Chevy Chase és Christopher Lloyd, most Dolph Lundgren (hatalmas volt :D ), Linda Hamilton és Timothy Dalton.

 

Egyébként a 4x07-ig megvagyok, szerintem a 4x20-at már "frissen" fogom látni.

 

Érdekes ez a kavarás Chuck anyja körül, valamiért mégis az az érzésem, hogy a jó oldalon áll, és csak Volkoffot próbálja félrevezetni. Látszott rajta, hogy amikor Ellie-vel beszélt, meg Chuck-al a beépülésről, őszintén gondolta, amit mondott.

Régebben olvastam valakitől, hogy erőltetett az, hogy Chuck apja után az anyjáról is kiderült, hogy kém. Szerintem épp így "reális". Két kém, akik munka közben ismerkedtek meg, és merő "véletlenségből" végül az ő fiuk is kém lett. Nem hihetetlenebb, mint az eddigiek. ;)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most még én sem néztem meg. Nem volt kedvem full angol nekiállni (erre megnéztem full angol a Battle: Los Angelest, amihez még felirat sincs... :roll::D).

 

Apropó. Castle 3x19

Ez is remek rész volt, bár elég hamar rá lehet jönni, ki a gyilkos.

 

Krimi klasszikus, hogy ha van egy testvér, akkor az a gyilkos. És jé, tényleg az volt a gyilkos... :roll: Bár az írók javára legyen írva, megviccelik a nézőt azzal, hogy először a másik testvérre terelik a gyanút (aki ugyanúgy bűnrészes). És persze még a főgóré is benne van, ami jó volt, mert így legalább Montgomery kapitány is végre jelentős szerepet kapott.

Sunyi volt ez a Rick gyerek, hogy adta a hülyét a filmmel kapcsolatban. Amúgy kedves tisztelgés volt Leslie Neelsen előtt.

 

 

4x20

 

Ebben viszont a végééig nem sikerült rájönnöm, ki a hunyó. A pizzások meg halálosak voltak. Vérre menő Pizza Háború. :lol:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit gyengébb volt azt hiszem a mostani SGU mint az eddigiek, de nekem ez is nagyon tetszett.

http://www.youtube.com/watch?v=xlZGUpMcHI4

http://www.youtube.com/watch?v=Df0f7K7XQu4

 

Bones 4. évadzáró. Bár ennyit egy részen nem röhögtem, most már 100% hogy a Bonesban vannak a legrosszabb évadzáró cliffhangerek... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck felirat mikor szokott lenni általában?

Mindkét fordító készen van, már a lektorálás folyik, szóval estére már biztos lesz.

Eddig egyszer volt olyan, hogy két napnál tovább tartott a fordítás, általában már másnapra készen van (sőt, volt olyan is, hogy már aznap készen volt).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

 

Marha jó rész volt! Amikor House várt a börtön előtt, és kijött egy nő, csak nem látszott, ki az, rögtön rájöttem, hogy 13-as lesz, totál éreztem, hogy más nem lehet :) És bejött :) Örülök, hogy visszatért, bírom a karakterét. Nem semmi, ami miatt eltűnt a színről (a sorozat szerint), nagyon nehéz lehet ilyesmivel megbirkózni is. Azt meg külön vártam, hogy House felajánlja, hogy megöli, ha más lehetőség nem lesz.

Az eset sem volt rossz, de várható volt, hogy 13-as egyszer úgyis beleszól :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck 4x20

Kicsit össze-visszának éreztem a részt. Mintha sok mindent bele akartak volna szuszakolni, csak nem találták el a megfelelő arányt.

 

Ez látszik azon is, hogy rengeteg szereplőt tettek bele, sok-sok saját eseménnyel: Casey és Alex kapcsolata, Volkoffék kapcsolata, Volkoff és Mary kapcsolata, új gonosz Vivian, Intersect sztorivonal, Sarah és Chuck kapcsolata, Csodálatosék-Mary és a számítógép, és még valami akciót is próbáltak. Valamit jobb lett volna kihagyni, mert így elég tömör és szétszórt lett. Például Volkoff nyáladzását lazán kihagyhatták volna, idegesített.

Az X ügynök meg... hát, Stephenben volt egy Intersect, tetszene, ha kiderülne, ő volt az (bár kétlem). Az viszont már nem biztos, hogy tetszene, ha kiderülne, Chuck előtt volt még egy Intersect. Éppen elég pre-Intersectünk van (Chuck és apja), nem kell ide még egy, pláne nem egy idegen karakter.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7. évadi House

Most, ahogy néze a 6. évadot, jutott eszembe, hogy ezeh a 7en volt House :D

 

Nagyon jó, hogy 13-as visszajött és ami kiderült róla :o

House nagy király ezzel a krumplilövéssel, meg amit a kissráccal csinált :lol:

A vége meg áll-leesős, bár eutanáziát már láttunk (Cameron 2. évad) de nem House-tól.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.