Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

"I have a bad feeling about this."

Két szereplőt is lecserélnek, hogy fogja ezt átvészelni? Legalábbis nálam a történetnek akkorát kell ütnie, hogy elfelejtsem ezt. Spartacusra egy remek színészt váltottak le, Naeviánál meg egy szép nőt egy enyhén szólva sem szép nőre...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kemény volt a mostani Supernatural...

 

 

Tehát Cas és Crowley végig összejátszottak egymással, hogy lelkeket szerezzenek a Mennyben dúló polgárháború megnyeréséhez. A kérdés csak az, hogy mi Crowley érdeke ebből az egészből. Mert mint kiderült, nem a Purgatórium...

Eve kinyírása szép volt, bár reméltem, hogy Azazelhez és Lilithez hasonlóan 2 évados főellenség lesz, elnéztem volna. :P

Maryt is jó volt viszontlátni, még ha valójában nem is ő volt. Kíváncsi leszek, mit hoz a folytatás, egy biztos: érdekes lesz. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van olyan verzió is ahol sose találták meg a testét, ergó nem derül ki pontosan, hogy meghalt e a csatamezőn.

Tudtommal az az elterjedtebb és elfogadottabb verzió, hogy leverték a felkelést, Spartacust pedig a többiekkel együtt keresztre feszítették.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kemény volt a mostani Supernatural...

Nem biztos, hogy a mennybeli lélekgyűjtéshez aszisztál Crowley.

Szerintem Castiel a mennyhez, Crowley a pokolhoz gyűjti a lelkeket. Castiel a háború miatt, Crowley meg csak azért, mert ő démon :)

 

 

Fringe

 

Nagyon bedurvult a rész, kíváncsi vagyok, évadzáróra mit tartogatnak. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

Remek rész volt, érződik, hogy közel a finálé, így nem is vár mást az ember. :D

 

Érdekes volt elejétől a végéig, a befejezés pedig nagy betűs WTF? :o Mit keres Peter 2021-ben? Mondjuk a Szeptember 11-es dátum se lehet véletlen. Mi értelme ennek az egész időutazásnak, és miben befolyásolja ez a 2 univerzum fennmaradását?

Az sem tiszta, hogy az első emberek, honnan tudták, hogy valamikor a jövőben lesz egy Peter meg egy Olivia, akik működtetni fogják a gépet? A rajz alapján elég egyértelmű, hogy nem csak egy férfi-nő felállásról van szó, hanem konkrétan Peterről és Oliviáról. Az is nagy kérdés, hogy miért csak Peter működtetheti a gépet?

Kérdéseim vannak még bőven, minden esetre várom az utolsó részt. Aztán nyomatom is az újradarát, hogy tisztuljanak a dolgok. :D

 

 

 

Nem biztos, hogy a mennybeli lélekgyűjtéshez aszisztál Crowley.

Szerintem Castiel a mennyhez, Crowley a pokolhoz gyűjti a lelkeket. Castiel a háború miatt, Crowley meg csak azért, mert ő démon :)

 

 

Elképzelhető, bár a végén Crowley mondata elég kétértelmű volt. Másrészt, Cas minek rendezte volna meg Crowley kinyírását, ha nem azért, mert szüksége van rá?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supnat! Nagyon jó rész volt, tele megint remek poénokkal és a végén anyuci is szuper volt. És hát a cliffhanger elég érdekes volt, de az évad eseményei miatt azt hiszem erre lehetett kicsit számítani. Durva évadzáró lesz. És mikor Dean épp feltört egy ajtót azon gondolkoztam, hogy mennyire jó hogy folytatták ezt a sorozatot, és milyen jó, hogy még több lesz! :)

 

Fringe. Kicsit lassú rész volt megint, de tele kódfejtéssel meg ereklyékkel szal ez bejött. Sam egy állat, jó kis karaktere van. Kíváncsi vagyok nagyon mi lesz itt a végén. :)

 

Smallville. Még egy rész és ebből is duplarészes finálé, és vége is a sorozatnak 10 év után. Ez a rész is remek volt, jó volt Zodot jra látni, de még mindg úgy érzem és remélem hogy a fináléra tartogatják a puskaport.

 

SGU: Hát igen látszik hogy itt a vége a sorozatnak. Ezzel a résszel szépen ráhatottak az érzéseinkre, leéltünk velük egy egész életet, ha már 5 évadot nem érhetett meg a sorozat. Bár nem volt izgalmas, jó volt látni szerintem, hogy kivel mi lett volna nagyvonalakban. Az utolsó 2 rész biztos jó lesz! Kíváncsi vagyok hogy zárják majd le... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt! Ma lesz új Chuck?

Bázony, már le is lehet tölteni. Ha minden igaz, most már nem lesz több szünet a maradék két rész előtt, és elvben pont aznap fog eldőlni, hogy lesz-e ötödik évad, amikor leadják az utolsó részt, azaz két hét múlva hétfőn.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Game of thrones

 

Jó rész volt ez is. Sajnálom szegény Brant, de arról nem vagyok meggyőződve, hogy tutira nem emlékszik (bár a múlt kor ezt a lehetőséget nem vettem számba). Lehet, hogy inkább nem mond igazat.

A kislány meg egyre jobban tetszik, és a szőkeség is kezd rájönni, hogy ő mostantól már nem a kis húgi :D

Ami pedig az északi határt illeti, kezd egyre érdekesebb lenni a sorozat ezen része. Pár pillanatig azt gondoltam, hogy a törpe végül elmegy a vadonba szétnézni, mi van ott valójában.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Game of thrones

 

 

Jó rész volt, bár nekem most azaz érzésem, hogy picit leült a sorozat. A konfliktusok elkezdtek kicsit szappanoperásodni, legalábbis mindneki mindenkit utál, de a kavarások nagyon lightosak. Azt a jelenetet speciel nem is értettem, amikor az idősebbik Targaryen nyakát elkapják ostorral csak mert kardot emelt a húgicájára. Most akkor nem arra ment ki ez a házasság, hogy szövetséget kössön a barbárokkal, akik neki kvázi a hadserege és megszerzik a koronáját? Erre beszolnak neki, hogy menjen gyalog... nem értem. A kislány viszont tényleg nagyon jó. És a következő részt persze ettől függetlenül várom.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Game of thrones

 

Szövetséget kötöttek, de a lány a királynőjük lett (nem rabszolgának adta oda a bátyja), így szerintem elsőbbséget élvez, státusza, hatalma van, akármilyen okból is lett azzá, aki. Nem tudom, mikorra jegyzem meg az összes nevet rendesen, főleg a kicsit kacifántosabbakat (fene a pocsék névmemóriámba), így remélem, érthető lesz, kikről írok.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Game of Thrones

 

Igaz, hogy most nem volt annyira monumentális az epizód, de én nagyon élvezem.

Egyre jobban kedvelem Targaryen családot, csak sajnos elég kevés szerep jut nekik.

Szerintem Rhaegar azért rántott kardot a hugára, mert megállította a menetet és ezzel együtt neki is parancsolt. Azt pedig ő, mint a Hét Királyság száműzött hercege nem viselte el, hogy egy barbár királynő parancsoljon neki, még ha ő a huga is.

 

Viszont az, hogy a terhességet a Nagy Csödőr áldásának mondják a Khalessik, azon nagyot mosolyogtam :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Game of Thrones

 

 

Phobos: Azt értettem, hogy miért rántott kardot. Ami utána jött azt nem értettem (egy barbár elkezdett a hercegnek parancsolgatni). Amit MissKarrde az jogos, csak akkor innentől nem értem, hogy mire számít a herceg. Ha ennyire semmibe lehet nézni és még egy sima sokadik beosztott is csonkitással fenyegetheti akkor innentől miért számithatna rájuk mint hadseregére?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismerős felállás. :D

Akkor valóban a Purgatóriumot keresik még. Furcsa, hogy Castielt is az érdekli :hmm:

Kíváncsi vagyok, mit jelent, hogyha nem találja meg Crowly, akkor az idők végezetéig újra és újra meg fognak halni. :hmm:

 

Nagyon várós a rész :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mostani SGU elégé töltelékrészes volt, főleg annak tudatában hogy a végső véghajrában vagyunk és a Destiny küldetésének céljáról semmi érdemleges előrelépés nem történt. Van egy mintázat a háttérsugárzásban....no és? Ennyi és semmi több?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mostani SGU elégé töltelékrészes volt, főleg annak tudatában hogy a végső véghajrában vagyunk és a Destiny küldetésének céljáról semmi érdemleges előrelépés nem történt. Van egy mintázat a háttérsugárzásban....no és? Ennyi és semmi több?

Véghajrában vagyunk, de a készítők, mikor ezt a részt forgatták, nem tudták, hogy ez véghajrá. Ők még abban a hittben éltek, hogy legalább még egy évaduk lesz véghajrának. Koppantak egy nagyot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.