Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Figyelj Oldie, ebben a sorozatban nincs olyan, hogy gyenge évad, szóval nem kell meglepődnöd többet. :D Mondjuk volt egy olyan rész, amin szerintem mindenki leesett a székről.

Spoiler! :D

 

5x1ben mikor kinyírják az első részben Palmert és rögtön Michellet és Tonyt is megpróbálják, meg Chloet...na az ütött a legjobban szerintem.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk volt egy olyan rész, amin szerintem mindenki leesett a székről.

Spoiler! :D

 

5x1ben mikor kinyírják az első részben Palmert és rögtön Michellet és Tonyt is megpróbálják, meg Chloet...na az ütött a legjobban szerintem.

 

 

Jack után pont ők voltak a favoritjaim, úgyhogy képzelheted, mennyire ütött. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler! :D

 

5x1ben mikor kinyírják az első részben Palmert és rögtön Michellet és Tonyt is megpróbálják, meg Chloet...na az ütött a legjobban szerintem.

 

5. évadhoz:

 

Szerintem is ez volt a legütősebb az egész sorozat folyamán, ráadásul pont kezdés is volt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerkőcök, ha lehet, még a spoiler gomb elé írjátok ki, hogy melyik sorozat hanyadik évadjához/részéhez tartozik a spoiler, ahogy Karrde is csinálta. Köszi!

 

24 2. évad

Remek évad volt ez. Már tegnap éjszaka befejeztem, de csak most van lehetőségem írni róla.

 

Nagyon tetszett ez az atombombás szál, különösen az, hogy nem volt utolsó pillanatban érzete (ellenben a háború megkezdésével...). Mikor megtalálták, még volt hátra bőven idő, és hatástalanítani sem tudták (oké, a gép a robbanás előtt pár másodperccel csapódott be, de fogjuk rá, hogy ezt már direkt így számolta ki a CTU :)).

George Mason története volt szerintem az igazi jó karaktersztori az évadban, annak ellenére, hogy sorsa már akkor tudható volt, amikor előkerült a repülős ötlet. Igazi hős volt, annak ellenére, mekkora seggfejként indított az első évadban. Bár nekem már az első évadban is szimpatikus volt.

A másik karakter, aki sorsa tragikus volt, az Yusuf. Szerencsétlen! Megmenti az USA valagát, erre néhány fajgyűlölő büdös bunkó (börtöntöltelékek, láthatóan a nyolc általánoson sem igazán túl) agyonüti. Hát nagyon drukkoltam, hogy Jack összefusson velük. Sajnos csak egyet ölt meg, pedig mindhárom golyót érdemelt volna.

Golyót érdemelt volna Sherry is, sajna csak kést kapott, és pofátlan módon túlélte. Nem csak a szezon első felében volt pofonra érett, de a másodikban is. Mindaz után, amit tett, még volt pofája azt hazudni, hogy Palmerért teszi. Még jó, hogy Jack csak az agresszív tárgyalást ismeri. Egyből elment a kedve a dumálástól, amikor a golyó összekócolta a haját.

Ami abszolút fölösleges volt, és az évad második felében már kifejezetten idegesített, az Kim szála. A gyerekes azért, mert a kislány roppant idegesítő volt, és Kim is idiótán viselkedett a közelében. Az apja viszont megérdemelte mindkét golyót, biztos ami hótziher alapon egy harmadikat is belé plántáltam volna. De vissza Kimre, miután elkezdett kujtorogni az erdőben, és belefutott a második elme hibbantba (ráadásul pont egy olyanba, aki atombunkert épített a pincébe, és amúgy is összeesküvéselmélet-hívő), aztán jött a harmadik, a negyedik... És végül persze az első elmeháborodott pont akkor ért haza, amikor ő is ott volt. Hát úgy tűnik, Kim vonzza az őrülteket. Szóval ez a végén már nagyon idegesített.

Meg kicsit az is, hogy a bizonyítékok és tanúk sorra elpusztultak, néha már nagyon idióta módon. Hewlet már-már Darwin-díjas lehetett volna.

Palmer szála viszont nagyon ott volt, az évad vége felé már jobban érdekelt az ő története, mint Jacké (a fenti okok miatt). Mike egy aljas áruló, jó, hogy kirúgták, csak kár, hogy nem derült ki, mit tett Lyne-nel. Apropó, alapból kár, hogy a néző számára sem derült ki, mi lett Lyne-nel. Kedveltem, jó lett volna tudni, mi lett a sorsa.

Tony hozta a formáját, egyszer éreztem csak azt, hogy kiesett a szerepéből, mikor átment első évados köcsögbe. Szerencsére hamar visszatalált a helyes útra, és megmaradt rendes, becsületes CTU-snak. Michelle is jó karakter, bár egyelőre nem tudott nagyon kibontakozni, leginkább csak Tony árnyékában tengődött. Az a Carrie viszont egy rohadt kis kígyó, Cheppellel együtt távozhatna a porondról (bár ha jól vettem ki, ő távozott is).

Remek volt Ninát is előhozni, igazi kis túlélő a csaj, csak kár, hogy nem áll semelyik oldalon. Remélem szerepelni fog még, mondjuk mint főbb ellenség.

Összességében jó kis évad volt. Ugyanazokkal a hibákkal és erősségekkel, mint az első évad, csak jobb, feszültebb történettel. Talán kevesebb akcióval.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt 24 s2

 

Masonnak már az 1. évadban is volt egy-egy jó húzása, így én is csíptem, a 2. évadban meg főleg.

Palmer meg a kezdetektől nagy kedvenc, már az 1. évadban is jobban szerettem az ő szálát nézni, mint Jackét, Kimről nem is beszélve.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amit még kihagytam az előbb, pedig elég fontos az s2 eseményei tekintetében.

 

A CTU felrobbantása. Nagy ötlet volt a "mindenható" központ kivonása, így Jack sokkal inkább magára volt utalva, ami jót tett a karakterének, illetve hasznos volt a többi CTU-s szereplőnek is. Csak az volt a kár, hogy fontosabb szereplő nem halt meg benne. Az a számteches csaj újonc mivolta miatt nem volt annyira jelentős, és hosszútávon Tony-ra sem hatott.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Kihagytál valamit.

 

 

Mit szóltál a kis szöszihez az ártatlan báránykához akiről kiderült, hogy egy rohadék terrorista. Ez engem nagyon sokkolt. Az apja és a nővére szerette őt, mindent megtettek érte és akkor ez a hála hogy egy nyomorult arab miatt meggyűlöli őket és azt az országot fenyegeti melynek a szabadságát és a jólétét köszönheti? Elképesztő hogy valakinek így ki lehet mosni az agyát. Én addig vertem volna Jack helyében amíg mozogni bír. Akár halálra is. Hálátlan kis dög.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Kihagytál valamit.

 

 

Mit szóltál a kis szöszihez az ártatlan báránykához akiről kiderült, hogy egy rohadék terrorista. Ez engem nagyon sokkolt. Az apja és a nővére szerette őt, mindent megtettek érte és akkor ez a hála hogy egy nyomorult arab miatt meggyűlöli őket és azt az országot fenyegeti melynek a szabadságát és a jólétét köszönheti? Elképesztő hogy valakinek így ki lehet mosni az agyát. Én addig vertem volna Jack helyében amíg mozogni bír. Akár halálra is. Hálátlan kis dög.

 

Hupsz, ez tényleg kimaradt, pedig bele akartam írni. :oops:

24 s2

 

Marie árulása nem lepett meg, már pár résszel korábban kitaláltam, hogy ő a család fekete báránya. Ennek ellenére én nem mentettem fel azzal, amivel Jack hitegette Kate-et, hogy szegény párának kimosták az agyát. Kimosták ugyan, de eleve elcseszett, elkényeztetett, buta liba lehetett (azért is tudhatták könnyen átmosni az agyát). Túl sokat kapott, túl sok mindentől óvták, hát ez lett belőle. Valahol sajnálni kéne, de nem tudom. Azt nem tudom, aki a családja ellen fordul, és aki ilyen könnyen kivégzi a vőlegényét, akit állítása (és könnyei alapján) szeretett. Ha a halálos ítélet nem is garantált (elmeháborodottsággal még felmenthetik alóla), de remélem, hogy örökre egy szép rózsaszín szobába dugják egy olyan börtönben, mint amilyenben az első évadban az öreg raboskodott.

 

Ja és még valami. Kíváncsi vagyok, Jack és Kate összejön-e. Nagyon arra hajtottak, :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jobb oldalán a fickó meg nagyon is jelen van :)

 

Remélem, gyorsan visszahozzák valahogy, mert különben nagyon morci leszek :angry:

 

Én nem igazán tudom hogy mi van feléjük. A harmadik szezon utolsó két részét még nem láttam pedig már a megjelenésük idején leszedtem őket.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck forever! :rock: Persze a legjobb sorozat a Supernatural, ehhez kétség sem férhet részemről. :D

 

Amúgy Phoboson és kudaron kívül nézi valamelyikőtök itt ezt a sorozatot?

Örök kedvenc, mindenkinek ajánlom, aki szereti a legendákat, poénokat, rockot, és társait. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze a legjobb sorozat a Supernatural, ehhez kétség sem férhet részemről. :D

Úgy ahogy mondod. A Supernatural a legjobb sorozat, ehhez kétség sem férhet részemről se.

Az előzetest ma láttam, nagyon ütős. És hát a Halál is feltűnik, akkor már rossz évad nem lehet. De hát ezen sorozatban egyáltalán van még a tökéletesnél rosszabb rész is akár? Naná, hogy nem.

Szóval még 1 hónap és :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számtalanszor beterveztem már őket csak épp a kedvem nem jött még meg hozzájuk pedig a negyedik előtt tényleg jó lenne túl lenni rajtuk.

Á, én az utolsó pár részt egyben megnéztem, izgalmas volt, szerintem kedv ide vagy oda, nézd meg őket hamar :) Főleg ilyen trailerek után :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy ahogy mondod. A Supernatural a legjobb sorozat, ehhez kétség sem férhet részemről se.

Az előzetest ma láttam, nagyon ütős. És hát a Halál is feltűnik, akkor már rossz évad nem lehet. De hát ezen sorozatban egyáltalán van még a tökéletesnél rosszabb rész is akár? Naná, hogy nem.

Szóval még 1 hónap és :rock:

Érdekesen hangzik, de

Halál egész jó arc az eddigiek alapján. A készítők nagyon értenek hozzá, hogy megváltoztassák a normál értékrendeket. A Halál rendes, az angyalok szemetek, stb. Kíváncsi vagyok, tényleg ő fogja-e elkaszálni Istent (jelen esetben Cast), mert korábban ezt mondta. Félek, hogy így lesz, mert állítólag Misha nem lesz főszereplő a 7. évadban, és azt is emlegették, hogy lehet, hogy csak az 1-2. részben kap szerepet. :roll:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 3x7

 

Bazz, ha nem lenne Spartacus ( ami amúgy a sorozatok istencsászára :P ) a 24 lenne a favorit az ordenáré nagy baromságaival is. Ez a fent jelzett rész betett. Örömlány jó csattanója lett. :)

 

Bauer padawanja jó ötlet, de Kim elemzői erőltetése piszkosul nem kellett volna. Amúgy kikupálódott a kiscsaj, de Michelle dekoltázsa jobban bejön :P

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.