Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A sorozatba húzzák csak ezt a farmos történetszálat, a képregénybe 3 fejezet alatt letudták az egészet.

Csak ide generáltak egy pár "érdekfeszítő" eseményt, aminek a képregényhez semmi köze sincs.

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem kóros.. csak a rajongás egy "mellékhatása" :P

Doktor 6x1 :o

 

BAzzé, de utálom magam, hogy nem nézem meg a köv részt egyből, pedig nagyon akarom. Még nem tudom mi történt ebben a részben, de olyan OMG, székleesős pillanatok voltak benne, hogy csak na. A doktort megölik, bakker, aztán ugyaz a lény csapdába csalja őket. És ha jól sejtem akkor ők a Csend. Nagyon durván ki vannak találva. És ez a hang full mint az alieneké, de kinézetre sem sokkal szebbek. :D Ahol pedig Riverék vannak, az az űrhajó, vagy egy hasonló, ami az 5x11ben volt. Elméletileg időgép, legalábbis a Doktor azt mondta ha jól emlékszem. Nem tudom miért, de úgy érzem, hogy a Csend fél az űrhajóstól, és a doktornak kéne végeznie vele, ami logikus is lenne, hiszen ha most nem ölik meg, akkor később meg ő fogja a doktort. Hát nagyon kíváncsi vagyok mi lesz ebből főleg hogy a köv rész bemutatója állati durva. :D :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=mvi8-WIjN7s

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerk.: megy mellettem a TV-ben a Castle. Na ennek is frenetikus szinkronja van. Lanie-t most Lenny-zte le Beckett...

Jaj, ez elég szörnyen hangzik. Felirattal megint nem állnak olyan jól, minimum egy hét csúszás, még jó, hogy Ody berakta a múltkorit is ide, vagyis mások is készítenek hozzá. Mindegy, most úgyis késésben vagyok sorozatokkal, majd megnézem őket a téli szünetben :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sorozatba húzzák csak ezt a farmos történetszálat, a képregénybe 3 fejezet alatt letudták az egészet.

Csak ide generáltak egy pár "érdekfeszítő" eseményt, aminek a képregényhez semmi köze sincs.

 

Hát akkor haladjanak a képregény szerint mert így uncsi már. :/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, ez elég szörnyen hangzik. Felirattal megint nem állnak olyan jól, minimum egy hét csúszás, még jó, hogy Ody berakta a múltkorit is ide, vagyis mások is készítenek hozzá. Mindegy, most úgyis késésben vagyok sorozatokkal, majd megnézem őket a téli szünetben :)

Már ha addigra lesz felirat... :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelentem, letudtam a Doctor Who 6. évadát. Most elvonulok egy sarokba és emésztem az élményt valamint a látottakat.

HAAAGGGYAD! :D Szal azért tűntél el ennyire, mert közben sutyiban megállás nélkül nézted a Doktort...hát szép mondhatom. :D Most várhattok még 30 napot az új részig... :):P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már ha addigra lesz felirat... :para:

Jah... de van olyanom is, amihez van felirat, pl House, ezek mind mennek december végére, január elejére. Főleg, hogy jól keresztbe tettek vizsga terén, kénytelen vagyok bevállalni egyet decemberre pluszban, de majd abból megyek a kettesért, arra szép jegy lesz az is (ez most kivételesen nem az igénytelenség mondatja velem :hehe: ), na mindegy, ez már off. A lényeg, hogy addig majd csak megszületnek a feliratok mindenhez, amihez kell. Dexit és Chuckot azért nézek közben is, csak a többieket nem igazán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor 6x2 :o :o

 

Nagyon gyorsan újra kell néznem ezt a részt. bakker nagyon durva volt. Mondjuk a felét nem értem még, sőt minden egyes jelentettel egyre több kérdésem van, de ezért lesz jó ez az évad. A csend eszméletlenül durva. Iszonyú jól néznek ki és nagyon parák. ahogy a doktor a végén elbánt velük, hát nem semmi öltet volt, és ahogy River meg leszedte őket...áááá. most akkor ki a kiscsaj, ő is egy időlord lenne? az a baj már annyi szál van hogy rengeteget lehet rajta agyalni, mert eléggé összefüggenének, függenek. mert ha a gyerek a doktoré, aki Amytől van, akkor lehetne Időlord. De már arra is gondoltam, hogy a gyerek a fiatal River. uhh. és vajon miért kellett a gyerek a Csendnek. Jajj és akkor most úgy néz ki, hogy a doktor meghal mindenképpen mert nem lehet megváltoztatni ezt a pontot...hát azért ezt kötve hiszem. jujj ezen nagyon sokat lehet majd agyalni, mázli, hogy egy lájtosabb rész jön. :) SILENCE WILL FALL! most csak ennyit tudok írni, de igazából minden percre felvet valamit, és minden perce tele volt szuper ötletekkel. a vonalkázás, a chip, ahogy river becsapódott a medencébe... XD

 

Ja és egy kis poén. CSak azok értik akik már látták ezt a duplarészt:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért majd gyere ki a sarokból és mesélj mire jutottál :D

 

 

Nehéz összeszednem a gondolatamat, hogy valami épkézláb dolgot biggyeszthessek ide. Ez az évad nagyon kész volt.

 

Ebben a sorozatban mindig is rengeteg kreatív ötlet volt és igen sok nem várt fordulat is és feszültség... az izgalmakról nem is beszélve. Mindegyik korábbi évad nagyon nagyon tetszett nekem, de amit ebben a 6.-ban összehoztak, azt nehéz szavakkal jellemeznem. Itt már minden hatványozva volt: kreatív ötletek, izgalom, feszültség, na és a fordulatok. A fő történeti szál (A Csend és River Song) egyszerre volt lehengerlően zseniális és fantasztikusan ötletes, na meg a kivitelezés és megvalósítás is parádés volt (színészi játék, látvány, zene, oeratőri munka, rendezés, scriptek... minden minden! ... a Csend lényei zseniálisnál is jobban ki voltak találva és megvalósítva, tényleg lehetett fo*ni tőlük!) de a lazább epizódok is mind egytől egyik a zsenialitás magasiskoláját képviselték. Kedvenc Doktort nem választanék, mert már egy korábbi kommentben leírtam, hogy én mindegyiket valami másért kedvelem, de mindegyiket NAGYON kedvelem ;) ... évadokat tekintve a korábbi (szintén erős évadokat) ez a hatodik kegyetlenül elverte. Csak azt nem tudom, hogy ezt hová tudják még fokozni a 7. évadban? Mert fokozni fogják, ez tuti... és szerintem gond nélkül meg is fogják ugorni a készítők a saját maguk elé állított magas lecet. Ezt eddig is mindig megtették!

 

A kérdés... ááááá Doctor Who! Erre nincsenek szavak. Komolyan mondom.

 

Ami a leg megdöbbentőbb, hogy rezeg a léc a LOST-nál. Nem, még mindig nem gyűrte maga alá a DW, de ha a 7. évad tényleg megugorja ezt a már említett igen magas lecet, akkor sanszos, hogy a LOST csak a 2. kedvencem lesz :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=-bSQ4Zn1rKc&feature=related

 

 

 

És bocsi, hogy ez nem egy megszokott értékelés lett, sokkal inkább a saját érzéseimnek egyfajta kivetítése az évaddal kapcsolatban... nem "szakmáztam" most direklt sokat... mert a szakmai része egyértelműen parádés volt! :P :P Tanítani kellene!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez volt a legjobb évad Riddick? :D vagy milyen jelzővel illetnéd a "készen" kívül? :D

Kiragadtam neked a spoiler kapcsoló mögül a válaszát a kérdésre:

évadokat tekintve a korábbi (szintén erős évadokat) ez a hatodik kegyetlenül elverte.

Szerintem ez mindent elmond. :D Tényleg kolosszális évad volt, a legjobb (az új) szériában. Riddick:

 

Hogy tetszett a rész, amikor kiderült, kicsoda River? Szerintem az eddigi legjobb Doctor Who epizód volt. Mind történetileg, mind minden szempontból, de kifejezetten a fordulat terén. Én percekig csak tátogtam utána, mint egy partra vetett hal.

 

Amúgy érdekes, a Csendet viszont nem tartom olyan nagyon veszélyes ellenfélnek. A dalekok, de még a cybermanok is vészesebbnek tűnnek. Meg coolabbak. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick:

 

Hogy tetszett a rész, amikor kiderült, kicsoda River? Szerintem az eddigi legjobb Doctor Who epizód volt. Mind történetileg, mind minden szempontból, de kifejezetten a fordulat terén. Én percekig csak tátogtam utána, mint egy partra vetett hal.

 

Amúgy érdekes, a Csendet viszont nem tartom olyan nagyon veszélyes ellenfélnek. A dalekok, de még a cybermanok is vészesebbnek tűnnek. Meg coolabbak. :)

 

 

 

Én sajnos korábban már belefutottam véletlenül egy spoilerbe ezzel kapcsolatban :( de ennek ellenére is kegyetlenül jó volt. Nagyon ki volt találva ez a szál! Ami engem nagyon földhöz vágott az az utolsó rész utolsó néhány perce volt... és az ősi kérdés: Doctor... who? :D áááá besz*rtam :D:P

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szóltam előre, hogy Moffat írói tevékenysége nagyon jót tett a Doktor Who univerzumnak :D

 

A River fordulat nálam is nagyot ütött és jópofa utólag visszanézni ezek után a Doctor's Wife epizódot, ahol a megtestesült Tardis már előre elakarta mondani a csattanót: Rory fülébe súgja, hogy az erdő egyetlen víze a folyó... a végén meg is kérdezi Rory a Doktort hogy ez mégis mit jelenthet :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Én sajnos korábban már belefutottam véletlenül egy spoilerbe ezzel kapcsolatban :( de ennek ellenére is kegyetlenül jó volt. Nagyon ki volt találva ez a szál! Ami engem nagyon földhöz vágott az az utolsó rész utolsó néhány perce volt... és az ősi kérdés: Doctor... who? :D áááá besz*rtam :D:P

 

 

Igen, az volt az évad másik nagy jelenete. Én is csak pislogtam. Baromi hatásosan van megkomponálva az az egész jelenetsor. Már az, ahogy a Doktor túlélte a kőbe véset időt hatalmas, de aztán jön ez a kérdés. Gyááá... Hatalmas, na! De kékkobaki Dorium monológjában azért engem ez is mellbe vágott: "On the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no creature could speak falsely or fail to answer, the question that must never be answered would be asked."

Azért kíváncsi vagyok, kapunk-e választ az első kérdésre. Szerinte nem.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doktor 6.évad

 

A Doktor már Churchillnek is elmondja, hogy van egy ember aki tud egy titkot, aminek sose szabadna kitudodnia. Aztán a végén megtudjuk hogy ez konkrétan hozzá köthető. Én azt gondolnám, hogy ki fog derűlni. Most Moffat egyébként is olyat nyilatkozott hogy valami nagyon nagyra készülnek a következő évadban... én arra számítanék, hogy az Idő Háborúról, de legalábbis a Doktor múltjáról fog kiderülni valami borzasztó ütős

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen...

 

 

... Trenzalore mezeje és a 11. eleste... nagyon érdekes.

A karácsonyi epizód stáblistája után lesz egy rövidke 7. évados trailer! :D

 

Bomarr az nagyon jó lenne, nekem egyébként is Gallifrey, az Idő Lordok / Idő Háború és a Doktor multjának története a személyes gyengém :D:P

 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.