Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Castle

Micsoda rész volt!

 

Nagyon elvetélt ötlet arra gondolni, hogy valójában Alexist rabolták el, és a másik lány csak ott volt vele? Persze az se biztos, hogy csak ott volt vele, de az már nagyon összeesküvésszerű volna. Ez járt a fejemben közben. Nagyon várom a folytatást!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a legutóbbi három Castle -el le vagyok maradva mert nem találtam hozzá feliratot. Van esetleg valahol vagy csak én vagyok a béna?

A Castle feliratok átkerültek ide:

http://dantesubs.weebly.com/feliratok.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fú, Karrde, elfelejtettem, hogy már új hét van (nem röhögni! :nana: ), és azt hittem, hogy még a valentin naposról írsz. Jól elolvastam az első mondatot (lehet gratulálni az ügyességemért! :facepalm: ). De legalább emlékeztettél, hogy van új rész. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fú, Karrde, elfelejtettem, hogy már új hét van (nem röhögni! :nana: ), és azt hittem, hogy még a valentin naposról írsz. Jól elolvastam az első mondatot (lehet gratulálni az ügyességemért! :facepalm: ). De legalább emlékeztettél, hogy van új rész. :D

Nem nevetek, velem is volt már olyan, hogy megkavarodtam, melyik rész is jön :peace: Sajnálom, hogy elolvastad az első mondatot, de végül is minden nem volt leírva :)

Ody, ha gondolod, kihagyhatod az előző részeket, és megnézheted a mait, nem fogod megbánni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem már ennyi eszem nem volt. :)

Gyakorlott vagyok, több sorozat esetében is inkább ott követem a feliratok helyzetét :) Meg aztán több általam nézett sorozathoz is előbb elkészültek/készülnek az ncore tagok által készített feliratok, mint a "hivatalosak", így aztán igyekszem észben tartani, hogy ott keresgéljek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A heti The Walking Dead is jó volt, hozta a formáját. Kis karakterdráma, kis akció kellő egyensúlyban...

 

Várható volt, hogy a kormányzó nem hagyja annyiban a dolgot, ahogy remélhetőleg Rick is észhez tér, és minimum megtorolja a történteket! Daryl jó, hogy észhez tért, egyre jobb emberré válik a körülmények ellenére. Az, hogy az emberek ilyen krízis szituban is egymás ellen háborúznak, sajnos nem meglepő, sőt reális... mivel java részük önző és felszínes, csak akkor cselekszik "jót", ha az érdekei úgy kívánják, bőven kinézem a társadalmunkból, hogy ha valaki igazán szomjas, akár egy pohár vízért is megölné, vagy elárulná a legjobb barátját. Tisztelet a kivételnek persze...

Azt nem értettem, hogy Maggie-nek mi baja volt Glennel? Mintha a srác hibája lett volna, ami történt. :pfff:

 

 

 

Nekem is tetszett de én már csak nyugtatókkal fogom ezt nézni. :D

 

 

Én továbbra is tartom hogy ez csak a forgatókönyvek fantáziájában van. Egyszerűen el nem tudom képzelni hogy évtizedekig normális emberek elkezdjék egymást gyilkolni ha jön egy katasztrófa. Természetesen vannak agresszív emberek de azok a békés időkben is azok voltak. Ez a Kormányzó tuti pszichopata volt régebben is nem most lett ennyire aljas. Milyen durva már hogy gyerekekre is lövöldöz. Amit utálok benne az a rossz helyzetfelismerés és az önismeret hiánya. Mert nézzük mi történt. Az ő embere(Merle) kapta el Glennt és Maggiet. Ő verette őssze őket, tőlük akarta megtudni hol tanyáznak, ő ölette meg majdnem őket. Tehát ő kezdte a rossz bánásmóddal. Namost ezek után azon felháborodni hogy a két ember barátai bejönnek és kimentik őket nagyon nagy agybajra vall. Nem kellett volna őket elkapni és tissztességesen ,békésen kellett volna tárgyalni Rickékkel. De mivel ő volt az első erőszakos ezért a másik fél is így reagált és nem is várhat el mást. Azaz semmi jogalapja nincs a börtönbe menni és bosszút állni a 6 embere miatt akii amúgy is önvédelem miatt haltak meg. Na ezt úgy elmondanám neki. Én most azt remélem hogy Rick észhez tér ,mert már baromi zavaró ez az őrülete. Túl kéne már lépnie Lorie halálán ,és a valós dolgokkal törődni. Szóval azt szeretném látni hogy Rickék csapata visszamegy és csak lő mint az állat.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszett de én már csak nyugtatókkal fogom ezt nézni. :D

 

 

A Kormányzó az előző életében valószínűleg egy kis senki volt, és most lehetősége adódott rá, hogy ő legyen az úr a szemétdombon. Tőle függnek az emberek, mindent ő irányít... biztos remek érzés lehet neki. Na már most Rickék ebbe a hatalomba rondítottak bele, mikor megjelentek a közelben.

 

Sajnos az emberek tényleg ilyenek, én elég reálisnak látom az ábrázolást. Egyébként nem mindenki vetkőzött ki magából. Pl. az a mexikói család normálisnak tűnt.

 

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég kár, bár nekem már a második évad is csalódás volt az elsőhöz képest.

 

Ha nem csal emlékezetem, suttogtak arról is hogy Porter visszatér. Ebből lett/lesz valami?

 

 

Nem, még nem. Nehéz is elképzelni, de szerintem Tölzspajzsú Thorin úgysem engedné. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, szeretni fogod a mait :D

AAAAAAAzzz igeeeeeen! Ez nagyon durva volt. Pláne a vége, hát attól letettem az arcom. Nathan Fillion pedig zseniális! Ez volt eddig szerintem a legdrámaibb epizód az egész Castle sorozatban.

 

Amúgy már rég készültem egy ilyen részre, amiben Alexis kerül bajba, bár én mindig úgy gondoltam, hogy majd Castle zsaruténykedése miatt esik meg. Hát az írók legalább nem kilsézték ezt be, más megközelítést használnak.

Azért az nem semmi, hogy Castle hogy megborult. Amikor megkínozta a fickót, és ezt letudta annyival, hogy "hatott az emberségére." De nagyon jó volt, hogy Beckett sem avatkozott közbe, sőt, látszik, hogy nem tetszett neki a dolog, de megérti. Mi több, szerintem ő is simán megtette volna, szereti annyira Alexist.

Amúgy szépen lebuktak Gates előtt, de nagyon tetszett, hogy az Iron Lady félrefordította a fejét. Meg az is, ahogy az ügyet kezeli. Tetű tud lenni Castle-vel, de mindig helyén kezeli a fickót.

A következő rész érdekes lesz. Párizs, van egy olyan gyanúm, hogy Castle és Beckett az első géppel fog odarepülni. És szerintem Castle is fegyvert fog ragadni. Amikor Beckettet fenyegették, akkor is lazán lelőtt egy embert. Aki Alexist elrabolta, szerintem leveskockává lesz aprítva.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

AAAAAAAzzz igeeeeeen! Ez nagyon durva volt. Pláne a vége, hát attól letettem az arcom. Nathan Fillion pedig zseniális! Ez volt eddig szerintem a legdrámaibb epizód az egész Castle sorozatban.

Örülök, hogy így tetszett :D

 

A tegnapi felvetésemhez mit szólsz? Mármint hogy valójában Alexist rabolták el, ő van a képben, persze rajta keresztül pedig az apja. Csak félreértelmezik, mert a másik lány apja sem éppen átlagember, és a másik lányról derült ki előbb, hogy elrabolták, ő volt szem előtt, így aztán senki nem gondol arra, hogy más a helyzet.

Castle félelmetes volt azzal, hogy kiszedte a fickóból az infokat. A laza aranyifjú énje mögött azért van egy sötét oldala is, persze ezt tudjuk, de olyan ritkán látjuk, hogy mindig rácsodálkozom. Szerintem ezzel még lehetne valamit kezdeni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle

 

Szerintem több dolog is szól az ellen, hogy ez Castle miatt volt. Egyrészt, az emberrablók arabok, Castle és Kate pedig még nem futottak bele közel-keleti ellenfélbe. Azt meg kétlem, hogy valamelyik regénye annyira bántó lett volna, hogy ilyenbe kevernék. Ami ezt még jobban erősíti, hogy Párizsba vitték a lányokat, vagyis mindenképpen nemzetközi helyzet állt elő, ehhez Ricknek még kevesebb köze van. És elég gagyi lenne, ha a második részben nyuszi a kalapból ez derülne ki, amikor ebben a részben semmi utalás sem volt rá.

Amit viszont csavarnak el tudnék képzelni, az a Taken (Elrabolva) című film lekoppintása (ami nem lenne furcsa, a sorozatban sűrűn van áthallás filmekre, sorozatokra), vagyis, hogy nem a másik apa, se nem Castle áll a háttérben, hanem prostitúcióval foglalkozó emberrablók. Alexis a videóblogjával megmutatta magát, csinos, okos, fiatal, térképet adott az életéhez, stb. A képeken ott voltak a barátnői is. Simán kiszemelhette egy ilyen csoport. A dolog azért is passzolna, mert a Takenben is Párizsban működtek az emberrablók. Az irodaház is ezt a benyomást erősíti, és az a tény, hogy jól tartották a lányokat. Volt vizük, törülközőjük, rendes WC-jük, jó kaját kaptak, nem tipikus emberrablási, zsarolási helyzet. inkább olyan, hogy jó állapotban akarják tudni az árut. Lehet az emberrablóknak hót fogalmuk sincsen, hogy kiket raboltak el.

És ez magyarázná azt, hogy Alexis miért van még életben. Ha az egyiptomi apán akarnának bosszút állni, Alexis felesleges teher lenne. Nemhogy két kontinens között nem fuvaroznák, két város között sem. Valószínűleg már rég megszabadultak volna tőle, mert csak teher. Zsarolás meg ugye kizárt, egyik féllel sem vették fel a kapcsolatot, márpedig Castle is elég gazdag ehhez.

Plusz, korábbi Castle részekre is visszautalna, amiben Rick kiborult a videóblog megtalálásakor.

Szóval a felvetésed szerintem annyiból igaz lesz, hogy nem az egyiptomi apa áll a háttérben, hanem a Castle család, azaz Alexis volt a célpont, de nem az apja, hanem önmaga miatt.

 

Lehet kezdeni fognak valamit ezzel a sötét énnel. Castle mondta is, hogy az élete most megváltozik. Lehet ezután kicsit átszellemül a bűnüldözési stílusa.

Amúgy erről a rejtett, de nagy ritkán előbújó sötét énről eszembe jutott valami. Nem tudom, emlékszel-e, amikor az első másfél évadban volt az a kis intró az epizódok elején, amikor Rick mondja, hogy két embertípus gondolkodik gyilkosságon: a pszichopaták és a krimi írók. Ő a jobban fizetőt választotta. Hát lehet, hogy icipicit ő is pszichopata. Azért ezután az emberkínzás után már lehet nem lesz olyan felhőtlen a mosolyom, ha újranézve a sorozatot hallgatom ezt a kis vidám intrót. Pláne, ha Castle tényleg zordabbá válik.

 

 

How I Met Your Mother-t nézi itt valaki?

Az utolsó két évadot már nem láttam, addig néztem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak a mostanit nem nézem, de csak azért mert majd darálom ha vége amúgy az eddigieket láttam.

 

Én is úgy voltam vele, hogy majd egybe megnézem, de aztán valamikor januárba véletlenül ráakadtam... aztán elkezdtem nézni és egy nap alatt lenyomtam az addig megjelent részeket, azóta meg hetente nézem (még 7 rész van hátra azt hiszem, szóval már nem kell sokáig várnod) amúgy az e heti rész kifejezetten jó volt :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt! Szerinted gyenge volt a Castle 12-13?? Szerintem nagyon jók voltak. :D Főleg a 13! Eddig ez magasan a legjobb évad.

A 13-as jó volt, arról akkor írtam is, csak a sorrendet nem tudom, mikor melyik volt. De a 12 nagyon átlagos volt nekem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.