Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hát van rá sansz :D Ha jól tudom ezen a fórumon egyedül Lok Durd-nak sikerült ez a mutatvány. Jómagam is belevágtam, de én a 17-dik évadig jutottam. Attól felfelé már inkább csak kiválogattam az érdekesebbnek tünő sztorikat.

Pláne akkor embert próbáló ha a legelső évadtól kezded. Ugyan van egy rakás kifejezetten jó történet, de át kell menni pár retek unalmason is. Én például rögtön az első évadban eléggé szenvedtem a The Sensorites-on, ami 6 darab 25 perces részből áll. És aztán még jönnek ilyenek. Ugyanakkor meg van pár olyan történet, amit szerintem minden fannak érdemes előbb-utóbb sorra keritenie. Az ilyen kiemelkedő sztorik főleg a Negyedik Doktornál sűrűsödnek össze. Pl.: The Ark in Space, Terror of the Zygons, City of Death, de lehetne még sorolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát van rá sansz :D Ha jól tudom ezen a fórumon egyedül Lok Durd-nak sikerült ez a mutatvány. Jómagam is belevágtam, de én a 17-dik évadig jutottam. Attól felfelé már inkább csak kiválogattam az érdekesebbnek tünő sztorikat.

Pláne akkor embert próbáló ha a legelső évadtól kezded. Ugyan van egy rakás kifejezetten jó történet, de át kell menni pár retek unalmason is. Én például rögtön az első évadban eléggé szenvedtem a The Sensorites-on, ami 6 darab 25 perces részből áll. És aztán még jönnek ilyenek. Ugyanakkor meg van pár olyan történet, amit szerintem minden fannak érdemes előbb-utóbb sorra keritenie. Az ilyen kiemelkedő sztorik főleg a Negyedik Doktornál sűrűsödnek össze. Pl.: The Ark in Space, Terror of the Zygons, City of Death, de lehetne még sorolni.

 

Akkor én leszek a második :D Persze, hogy az első évadtól kezdem. :) Szerintem "újkori" DW-ben is vannak unalmas részek, szóval annyira nem aggódok. Nyáron végignéztem összes Bond-filmet Brosnan-ig bezárólag ami jó 23-24 film szorozva 2 óra, na azt a végére már kicsit untam főleg a Moore-érát de hát ha már elhatároztam, akkor végignéztem :) Szerintem mire kezdik a 8. évadot talán végzek. Mikorra várható egyébként tudni már?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor én leszek a második :D Persze, hogy az első évadtól kezdem. :) Szerintem "újkori" DW-ben is vannak unalmas részek, szóval annyira nem aggódok. Nyáron végignéztem összes Bond-filmet Brosnan-ig bezárólag ami jó 23-24 film szorozva 2 óra, na azt a végére már kicsit untam főleg a Moore-érát de hát ha már elhatároztam, akkor végignéztem :) Szerintem mire kezdik a 8. évadot talán végzek. Mikorra várható egyébként tudni már?

Bond maraton? "Oh sweet summer child..." A klasszik DW részek összesen kb. 290 órát tesznek ki. A Bond maraton nálam is megvolt, de ez a Doctor Who darához képest szinte semmiség. Mindenesetre semmiképp sem beszéllek le róla, mert rengeteg jó sztorit fogsz látni szóval hajrá :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bond maraton? "Oh sweet summer child..." A klasszik DW részek összesen kb. 290 órát tesznek ki. A Bond maraton nálam is megvolt, de ez a Doctor Who darához képest szinte semmiség. Mindenesetre semmiképp sem beszéllek le róla, mert rengeteg jó sztorit fogsz látni szóval hajrá :)

 

Eddig csak Brosnan-Craig Bondokat láttam, gondoltam ha már gyerekkorom óta szeretem a szériát akkor megnézem már a kimaradtakat is, ami végül is nem volt rossz döntés :D 290 óra szeptemberig csak meg lesz. Egyébként azért is gondoltam rá, hogy végignézem mert ugyan érteni anélkül is, de szerintem teljes képhez nem árt megnézni a maradék inkarnációkat. Azt sajnálom hogy összes részhez nincs még magyar felirat, de remélem angollal is érteni fogom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldogan jelentem, hogy Norbihoz hasonlóan jómagam is rávettem magam a Classic Who-ra. Bár tőle eltérően sanszos, hogy én nem nézem meg az összes részt, csak az igazán jókat. Szóval kérném mindazok segítségét, akik ismerik a Classic Who-t, mely részeket, sztorikat érdemes megnézni? Nem kell azonnal mindet felsorolni, lehet részletekben is :P :P

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beajánlanám a témában pár korábbi irásomat. Anno vezettem egy Doktor Who blogot (másfél éve abbahagytam mint annyi más projektemet is) és itt értékeltem pár évadot sztoriról sztorira. Talán segít a döntésben.

 

Klasszik első évad

 

Klasszik második évad

 

Klasszik harmadik évad

 

Klasszik hetedik évad

 

Klasszik nyolcadik évad

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhh nekem is folytatnom kéne, csak meg kéne találnom, hol hagytam abba. Néha kicsit nehéz folytatni, amikor 6 részen keresztül valami nagyon nem jó rész megy, talán nekem is rá kéne állnom erre a csak a jó részeket nézzük meg dologra. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldogan jelentem, hogy Norbihoz hasonlóan jómagam is rávettem magam a Classic Who-ra. Bár tőle eltérően sanszos, hogy én nem nézem meg az összes részt, csak az igazán jókat. Szóval kérném mindazok segítségét, akik ismerik a Classic Who-t, mely részeket, sztorikat érdemes megnézni? Nem kell azonnal mindet felsorolni, lehet részletekben is :P :P

 

Örülök, hogy te is kedvet kaptál :D

 

Kérdés:

 

 

Dokinak az unokájával, a Susan-el mi lett? Egyszer csak eltünt mint 10.-nél a lánya?

 

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick és Norbi, én is csak bíztatlak titeket, de szerintem ha az első évadba beletörne a bicskátok, kezdjétek a 3. Dokival. A Hartnelles részek ugyanis kissé lassúak egy mai néző számára. Egyébként, korábban én is írtam egy "bestoffot" anno, a régi sorozatos témában megtaláljátok, ha érdekel, de szívesen írok még ajánlásokat, ha szükségetek van rá.

Norbi: Susan sorsa ki fog derülni, a második évadban ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick és Norbi, én is csak bíztatlak titeket, de szerintem ha az első évadba beletörne a bicskátok, kezdjétek a 3. Dokival. A Hartnelles részek ugyanis kissé lassúak egy mai néző számára. Egyébként, korábban én is írtam egy "bestoffot" anno, a régi sorozatos témában megtaláljátok, ha érdekel, de szívesen írok még ajánlásokat, ha szükségetek van rá.

Norbi: Susan sorsa ki fog derülni, a második évadban ;)

 

Akkor jó ha kiderül :D Első két rész alapján nekem nincs bajom a classic-al, egyedül a formátum az ami szokatlan, meg lassabbak is mint a modernek, de majd megszokom a végére :) Másik ami szokatlan a Doki karaktere, olyan goromba :D

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Átlagos évad közepi rész: nem rossz, de semmi extra

Am nekem a Sátán kutyája az egyik kedvencem. Lehet nem ér fel az évadzárókkal, de valahogy annyira jó a hangulata az egésznek. Remélem lesz ez is annyira jó. Mindjárt nézem is. :) De legalább az 1x2nél jobb. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who Season 8 - forgatás elkezdve: MA!

NAgggyon jó! :D

 

Sherlock 3x2 - Hát esküszöm ezen a sorozat már többet röhögök mint egy szitkomon. Ebben a két részben valahogy háttérbe szorultak a nyomozós részek, és inkább a karakterekre mentek rá, de én nem bánom, mert imádom őket, és persze azért így is szuperül össze vannak rakva a részek, mint ahogy azt már megszokhattuk, és mindig minden apró dolognak fontos szerepe van a végén. :) Ez a mostani rész kicsit a Cluedo-ra emlékeztetett. :D Viszont úgy érzem, hogy a mostani rész csak amolyan pihenés volt az utolsó rész előtt, ami nagyot fog ütni.

 

Azt már korábbi hírekből tudhattuk ki lesz az új ellenség, és most már a trailerből is. Azt mondták komolyabb ellen lesz mint Moriarty. És ahogy a cím, last vow is mondja: ahogy Sherlock a rész végén, hogy mindig ott lesz Watsonékért, elég drámai véget sugall nekem. Ja és a mostani rész címét tuti Moff adta, mert csak ő tud ilyet kitalálni, hogy Sign of Three, aminek alig van köze a részhez. :D :D

 

Imádom a sorit, a szereplőket és sajnálom, hogy hamarosan máris vége. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem eddig ez volt a legjobb szerkó, amit az újraindítás óta viselt a Doktor. Az előzőek mind olyan hétköznapiak voltak, hogy ihaj.

Mondjuk szerintem nem ez a ruha marad, inkább csak az első részben, bár én azt sem bánnám ha ez maradna, mert ez tényleg Dokihoz illő cucc. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.