Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hát nekem közülük csak és kizárólag a második jön be...

Nekem meg csak ez a Kaylee.A többinek elég mű feje van.

Ilyenkor mutatkozik meg, mennyit számít a smink és a karakter. Morena Baccarin gyönyörű nő, mégis szebb Adriaként, mint Inaraként (pedig Adria még gonosz is).

Jewel Staite szintén gyönyörű, de esetében Kaylee szebb (aranyosabb), mint Dr. Keller (bár Kellert eddig csak egyetlen Atlantis részben formálta meg, bár én már láttam pár 4. évados videót is, ahol elég aranyos volt).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ugye fegyvert nem lehet azzal az időgép féleséggel szállítani, akkor hogy került a bőre alá a pisztoly?

Az egy mi korunkbeli stukker. Ha a jövőből lenne akkor biztos lézersugarakat lőne ki vele és nem ma használt lövedékekkel pufogtatna. A surmó fogott egyet, felvágta a lábát és belerakta.

Szerintem lehetne fegyverrel időutazni. A termik belül fémből vannak és a stukkerek is fémből vannak így megoldható lett volna ez a testberejtős dolog egy lézerstukkerral is. A filmesek biztos nem akartak ilyet berakni mert azokkal a termik még halálosabbak lennének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog nagyon jól mondja. Ha egy jövőbeli stukkert rejtett volna a bőre alá, simán áthozhatta volna (mint a TX). De ez egy Glockot húzott elő, ami manapság az egyik legnépszerűbb kézifegyver, példáúl USA-ban majdnem minden hárombetűs védelmi hivatal (CIA, FBI, NCIS - ez mondjuk négybetűs) ezt használja. Ennek így viszont semmi értelme, mivel USA-ban ráadásul törvény adta joga lenne annak a Terminatornak viselnie, de minimum egy Glockot a méreténél fogva akár el is rejthet bárhol a ruhájában (bedugja az övbe és csók).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az számomra is egyértelmű volt hogy nem a jövőből való a fegyver, de kizártnak tartom hogy felvágta a pali a lábát hogy beletegye a stukkert.Mert minek?Feltalálták már a zsebet is.Max azért mert a suli kapujánál fémérzékelő van, és a pali csak úgy tudta becipelni mint háborúban szerzett repeszt.De látszik hogy ezt csak a nézők kedvéért tették bele, mert értelme semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kizártnak tartom hogy felvágta a pali a lábát hogy beletegye a stukkert.Mert minek?

Ahogy írtad a nézők kedvéért meg talán a fémérzékelők miatt. De az is lehet hogy a detektor kiszúrta volna benne a fémvázával együtt.

Ez a termi lehet hogy tudott vmit az iskolai mészárlásokról és úgy lehetett vele hogy a lábában biztos nem veszik volna észre a stukkert. Ha lebukik akkor Johnny fiú a pánikhangulatban meg könnyebben elpucolna előle és akkor még jobban lehetne unatkozni amíg történik vmi. :)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1 hétvégén kezdem a Lostot! Nagybátyám megkért hogy várjam meg, és akk majd együtt nézzük. Már kíváncsi vagyok. :)

Good.Gooood.

 

Ne feledd, hogy amit az első évadban látsz az merőben különbözik a másik kettőtől(főleg a harmadiktól), szóval ne ítélkezz első látásra.

 

De abban teljesen biztos vagyok hogy tetszeni fog.Tesóm egy évig ferde szemmel nézett rám hogy mit szeretek ebben a sorozatban annyira, mire végignézettem vele a teljes sorozatot.Ott tart hogy ő is felkel reggel 5-kör csak hogy minnél előbb megnézhesse az adott új részt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Max azért mert a suli kapujánál fémérzékelő van, és a pali csak úgy tudta becipelni mint háborúban szerzett repeszt.

Hát ez valóban elég ostoba magyarázat lenne, mivel az egész faszi fémből van, ráadásul pont egy Glockot húz elő, ami, bár nem kiszúrhatatlan, a mezei fémérzékelők nem veszik észre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

nem kiszúrhatatlan, a mezei fémérzékelők nem veszik észre.

McClane is erre célozgat a DH2-ben Lorenzónak.

Ez oké de áruldd "el, a magasságos Zeusz szent segglyukára kérem." Honnan tudod hogy a csákó egy Glockeszt bányász elő a lábából?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

nem kiszúrhatatlan, a mezei fémérzékelők nem veszik észre.

A Zeuszos szövegem csak egy poén volt a Sziklából ha félreérthető volt.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Zeuszos szövegem csak egy poén volt a Sziklából ha félreérthető volt.

Nem értettem félre, sőt, egyből tudtam, honnan idéztél :) Csak eddig nem néztem be a topicba, azért nem válaszoltam rá.

Onnét tudom, hogy fegyvermániás vagyok és ennél fogva elég jól ismerem a modern lőfegyvereket, a Glock meg spec az egyik kedvenc pisztolyom (a Beretta mellett), így bármikor felismerem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább spoiler mögé teszem a reagálást a cikkre azok kedvéért, akik a tv2-ön követik a Hősöket.

Igen érdekes, de legalább hivatalos megerősítést kapott, hogy Sylar volt van és lesz :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Vajon Sylar melyik oldalon fog feltűnni? Továbbra is rossz lesz? Az infók birtokában már érthető miért is volt a befejező rész vége olyan, amilyen.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Ha valaki milliónyi SW vonatkozású poénos beszólást akar hallani, nézze meg a 30ROCK nevezetű sitcom sorozatot. Én tegnap végeztem az első évaddal, mondjuk még eddig 1 évad van. Alec Baldwin valami hatalmasakat alakít benne. Tina Fey, a sorozat írója, aki egyben főszereplő is nem tudom honnan szül ennyi baromságot.

 

Bővebben talán itt olvasható róla:

 

http://www.sorozatjunkie.hu/2006/10/11/30-rock/

 

Ajánlani csak olyanoknak merem, akinek már a Pilotja is tetszeni fog. Nem akarok senkire semmit ráerőltetni, csak megemlítettem a friss élményemet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.