Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

http://www.sorozatjunkie.hu/2007/07/19/emmy-jelolesek/

 

Kiosztották az Emmy jelöléseket.

Van benne pár meglepő dolog, mint pl Heroes jelölése a legjobb dráma kategóriában..Ugyan már, lehet hogy nagyon jó a sorozat, de hogy került ebbe a kategóriába?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Dexter első részét! ZSENIÁLIS! Tartja a szintet, és mi az hogy! Ez az évad még az elsőnél is jobb lesz szerintem. Nagyon megköszönném, ha valaki dobna nekem egy magyar felirat linket a második részhez. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Dexter első részét! ZSENIÁLIS! Tartja a szintet, és mi az hogy! Ez az évad még az elsőnél is jobb lesz szerintem. Nagyon megköszönném, ha valaki dobna nekem egy magyar felirat linket a második részhez. :D

Nekem az elsőhöz is kéne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Terminator - The Sarah Connor Chronicles pilotját. Az egyetlen nagy baja, hogy magasról tojik mindegyik filmre. T3, mintha nem is lenne. T2, az volt, csak hát sajnos bő három évvel játszódik később a film, mint kéne, ugyanis a T2 '94-ben játszódik, a sori meg '99-ben, és azt mondják benne, hogy a T2 eseményei két éve voltak. Valszeg az okos író a Connor által előre jelzett '97-ben bekövetkező armageddont számolta, és hitte, hogy a film is akkor játszódik... és ilyenek csinálják ezt a sorozatot... Aztán itt van Sarah Connor, aki 33 éves, ezt jól mutatták többszőr is. Hehe, vicces, mert '59-ben született, ez benne van a T2-3-ban. '99-ben hogy az anyjába lehetett 33 éves? Az én matematikám szerint az 40 év. Amúgy az is király, hogy a csaj meghalt '97-ben a T3 szerint, de oda se neki.

A történet is kellemes T3 kopi, legalábbis az alapok. Skynet a Cyberdyne felrobbanásával áterült máshoz (CRS T3 szerint ugye, most meg a fene tudja). OK, elfogadható, elvégre nem egy ember dolgozott a projekten, nem feltétlenül őriztek ott minden kutatási anyagot, és az egész épület alapból nem dőlt le. Nagyot szólt, dehét a WTC-ből is mentettek ki adatokat törött vinyókról. De mi az, hogy a terminéni nem tudja, hogy ki készítette? Mikor elfogták az ellenállók, véletlen kitörölték a fejéből? A T2-3-ban is mindent tudott a termi a készítőjéről, sokkal többet, mint pl. Kyle.

Aztán itt vannak ezek a deffektes termik. Na jó, csak a gonosz deffektes szerintem, a csajt csak szimplán nem nézném terminatornak. Szóval, gonosz termi, hát, nem valami fenygető, sőt. Halál pontosan tud mellé lőni, buszt felborítani (ezt nem értem, mire volt jó), egyre inkább lerongyolódni, illetve Connort életben hagyni. Ahogy a trailerből már sejthető volt, itt bebizonyosodott, Sarah-t lazán életben hagyta, csak éppen nem volt értelme. Hiába mondta, hogy felhasználhatja, de mire? Semmit nem kezdett vele és szükségtelen is volt. Aztán a combfelvágós Glockos jelenet meg mindennek a teteje volt. Ekkora baromságot régen szültek. De ha még egy cool jelenet lenne, de nem, ostoba, szörnyű, vontatott. Végül megtalálja Johnt, rázummol, TARGET-olja, de mi a pöcsért nem lőt? Azt már csak félve kérdem meg, hogy milyen logikai együtthatóval számolta ki, hogy a célpontjai majd a megboldogult Miles Dyson családjához mennek? Persze, ő meg gyalog ment utánnuk. A film elején a szemvilágítós momentum meg egyenesen csúcs volt.

 

De azért néhány pozitívum: tetszett az ötlet, hogy valakit visszaküldtek '63-ba jövős cuccokat építeni. Persze ennek az a hátulütője, hogy ha ez így van, akkor Kyle-t már lazán odairányíthatták volna, és elmaradhatott volna a "Csak ő van itt és én." szöveg. Jó volt az időben utazás is, bár az meg fölösleges momentum szvsz, mivel Skynet csak 2011-ben törné ki a háborút. Akkor meg lenne közelebbi dátum is, ahol gyorsabban és könnyebben kideríthetnék, ki is építette. Na, azt hiszem ennyi pozitívum van.

 

Ez egy borzalmas sorozat, pedig én messze nem vagyok Terminator rajongó, sőt, az elsőt nem is tartom túl jó filmnek, a másodikat annál inkább, a harmadikat meg jó folytatásnak vélem. De ez. Ez szutyok.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az előnyére fog alakulni. Te magad mondtad, hogy unalmas, gyér és lassú, pont erre találták fel a filmvágó ollót :lol:

Annyira vágják át, hogy az iskolában történő lövöldözést megkurtítják a mit tudom én hol lezajlott iskola lövöldözés miatt... szóval ennél már csak rosszabb lesz, mivel az egy amúgy is idióta jelenet, ha meg tovább vágják, még idiótább lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó. Csak ismerem a derűlátását :lol:

Ez nem derülátás kérdése, hanem ízlésé. Neki nem jött be, ezért nem kell bántani. Van sok más, ami meg bejött. Ennyi a történet. Igazam van Dzséjt, vagy igazam van? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.