Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hatalmas nagy 'Tűzvonalban' fan lettem. :) Állati jó sorozat. Jó kis szövegek vannak benne, mindig szétröhögöm magam ha nézem. :) Ja és köze nincs a 24-hez, az csak reklámfogás volt, hogy azzal reklámozták. Nem kell hasonlítgatni semmihez, csak élvezni a poénokat.

 

"-Na és lőttél valamit a hétvégén?

-Bakot, bazmeg" :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet én is belenézek majd, de lehet h kicsit már sok lesz a sorikból és válogatnom kéne. :)

 

Amúgy most néztem meg még suli előtt a Heroes S2E1-et. :)

Jó kis rész volt. Tisztázza a dolgokat az előzőből és már most felvet még egy csomót. :P Nathan jó, Peter jó volt a végén. Parkmant nagyon bírom, és Molly is aranyos, de engem valahogy Hiro sztorija kötött le a legjobban. Imádom mikor japánul beszélnek. Főleg h rengeteg animét nézek most eredeti nyelven, és tanulok is kicsit japánul. Örülök ha elkapok pár ismert szót. :) Amúgy kár h Sylar még nem volt, de hát nem lehet mindent elsőre. Az szereplők sem rosszak. A Maya csaj bejön, meg a képessége is, de Claire sulitársa még nem igazán. Még1 repülős csávó??? minek? Hát most hirtelen ennyi...
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg jó rész volt.

De 1-2 dolgot nemigazán értettem.Például azt hogy Nathan miért látja magát megégve(a robbanástól?) ha a tükörbe néz, vagy hogy ki gyilkolta le Hiro apját.

A promo alapján a következő rész se lesz rossz.

Most pedig jöjjön a Prison Break!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miről szól? Mert csupa jót hallok felőle, de ezt még nem tudom (utánna nézni meg lusta vagyok :) ).

Alapszitu. A kommandós Bordás őrnagyot (Stohl Buci) egy akció során elkövetett hiba miatt, visszaminősítik egy angyalföldi kapitányság vezetőjévé. Többet nem is igazán érdemes mondani róla, inkább meg kell nézni. :)

 

Itt megtehetd: http://tuzvonalban.blog.hu/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, majd megsasolom.

Csak egyszer kóstold meg Dzséjt. :)

 

"

- A parancs fentről jött

- mennyire fentről?

- onnan már látni az Istent

"

 

:)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudtam eldönteni, hogy a sorozatokhoz, vagy a vicces dolgokhoz tegyem, de inkább ide teszem.

Az egyik külföldi csatorna elkezdi újra adni az eredeti Battlestar Galacticát, és ehhez összedobott egy poénos trailert:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PB S3E02

 

Hát jó kis rész volt. 2 rész után még merészség lenne kijelenteni, de eddig nagyon tetszik az évad. Meg jók az új színészek. Szerintem ez a Whistler gyerek is valami észkombájn lehet, mint Scofield.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hatalmas volt a House évadnyitója!Tele jó poénokkal és egy jó fordulattal a végén. :)

És a Star Warsot is emlegették az elején, hogy újra megy az eredeti SwIV változat a moziban.

 

A Family Guyt is meglestem, nekem nagyon tetszett!A Robot Chickennél százszor jobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na én is megnéztem a PB-t. Remek volt! Ugyanaz a feszültség mint eddig, és ez csak jót jelent. Az új karakterek valóban jók

kedvencem a néger főnök. :) . Vajon honnan tudta Scofield, hogy mit kell robabntani? Nekem kicsit mesés volt ez a rész. Kicsit olyan mint McGaywer. :D Ez a Whistler meg nagyon hasonlít Van Damme-ra.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PB

 

Scofield mikor a csöveket tapogatta, mikor előszőr ment Whistlerhez, felötlött az ujjbegyei receptorsejtjeiben, hogy hoppácska, itt van egy hirtelen hőmérséklet változás, ott a dugulás. :] De lehet, hogy csak belemagyarázom. És igen, hasonlít Jean Claudera-ra:].
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem igazán tudok mit kezdeni ezzel az új Heros-al. Hiro szála teljesen felesleges. A többi meg nem akar összeállni...

 

A vége valóban jó volt, és Peter nyakában az a jel, amit a képekre festettek.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

 

De ez az angol bevándorló, Kensei. Ez valami borzalmas. Ezt viccnek szánták? Elég gagyi lett.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne írd még le Ody. Úgy érzem hogy nagy dolgokat várhatunk még tőle. Hiszem Ő az új főgonosz ha minden igaz. Ha úgy vesszük és halhatatlan, akkor lehet hogy van lényege ennek a szálnak, amit én kifejezetten imádok. Hiro betesz neki a múltban, gonosz lesz, bosszút esküd vagy mittomén. Sztem lesz benne ráció! Meg az írónak annyira bejött a kari, hogy szinte egyből főszereplőt akart belőle csinálni...Sztem várjuk még. :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze nem írtam le, csak elsőre kicsit kaotikus volt. Na de most nálam a Tűzvonalban a number one sorozat, úgy hogy nem is sír a szám tovább. :)

Hát ha a Tűzvonalban a kedvenced, akkor a 24 nagyon tetszene neked. :D

Na jó, abban nincsenek ilyen "fergeteges" poénok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hatalmas volt a House évadnyitója!Tele jó poénokkal és egy jó fordulattal a végén. :)

És a Star Warsot is emlegették az elején, hogy újra megy az eredeti SwIV változat a moziban.

Valóban. Nagyszerű volt, továbbra is remek poénokkal. Remélem a minőséget továbbra is tartani tudják. Minden esetre már előre sejthető, mi lesz az első fél évadra a metaplot. Kiváncsi leszek erre a szadizásra :D

És úgy tűnik, ezt az évadot sem úszta meg a Star Wars, újabb utalás (bár ezúttal igencsak érdekes volt... vagy csak a felirat készítője nem értette a dolgot).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban. Nagyszerű volt, továbbra is remek poénokkal. Remélem a minőséget továbbra is tartani tudják. Minden esetre már előre sejthető, mi lesz az első fél évadra a metaplot. Kiváncsi leszek erre a szadizásra :)

És úgy tűnik, ezt az évadot sem úszta meg a Star Wars, újabb utalás (bár ezúttal igencsak érdekes volt... vagy csak a felirat készítője nem értette a dolgot).

Az eddigi Star Warsos poénok alapján nemigazán prequel fanok az írók.Egyszer mintha House is kérdezte volna a komás betegtől, hogy emlékszik-e hogy mennyire okozott csalódást az újtrilógia.

Meg a szezonnyitóban is elcseszettnek nevezte a pali a felújított részeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eddigi Star Warsos poénok alapján nemigazán prequel fanok az írók.Egyszer mintha House is kérdezte volna a komás betegtől, hogy emlékszik-e hogy mennyire okozott csalódást az újtrilógia.

Meg a szezonnyitóban is elcseszettnek nevezte a pali a felújított részeket.

Hát igen, vagy nem rajonganak a felújításért és az ep1-2-3-ért, vagy csak direkt azokon élcelődnek, akiknek nem tetszik a felújítás és az ep1-2-3, ami még bele is férne a sorozat gúnyolódó jellegébe. House új részekre vonatkozó megjegyzése szerintem inkább az utóbbi. A 4x01-ben lévő... hát az mindkettőbe passzol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eddigi Star Warsos poénok alapján nemigazán prequel fanok az írók.Egyszer mintha House is kérdezte volna a komás betegtől, hogy emlékszik-e hogy mennyire okozott csalódást az újtrilógia.

Meg a szezonnyitóban is elcseszettnek nevezte a pali a felújított részeket.

Ennyire azért ne vedd a szívedre azt, hogy vannak akik élcelődnek az SW-n :) Elvégre nem egy művészeti alkotásról van szó hanem meséről. Gondolj bele hány poén született a Piroskáról és a fakasról. Másrészről meg jó reklám a filmnek ha olykor gúnyolják :D

Amúgy a rajongók tudják a legjobban gúnyolni a filmet vagy legalábbis olyanok akik már vagy tucatszor látták. Szóval nem kell komolyan venni ezeket :D Szeretik ők is ettől függetlenül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.