Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én néztem a reteken, nem volt semmi hiba..Az AXN elég amatőr néha.

Amit én írok az utolsó részben lesz de ezelőtt én se találkoztam ilyennel a retkesen.

Soká lesz az még ott hogy kiderüljön mi lesz meg hát nem is érdekes annyira.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most látom hogy nem írtam be először hogy melyik részről van szó benne pedig nem mind1.

Méghogy az első jelenet. Te jó ég.

De mit izélek itt ha azóta már úgyis helyre tettem a dolgot.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy lehet h csak azért mert angolul még nem láttam, de nekem jobban tetszik a szinkron. Na jó talán kicsit elfogult vagyok. :)

Az is lehet hogy ha megnéznéd angolul is akkor úgy is megtetszene aztán kiderülne hogy melyik jönne be jobban.

Nekem se jön be teljesen az angol igaz csak azért mert amit spanyeszul karattyolnak azt nem írják ki angolul. Olyankor legszivesebben beszólnék az éppen spanyeszolónak hogy "English, dude! English!" mint a Transformersben az egyik hapi a spanyeszkodó krapeknak. :D

A szinkrósban eddig csak azt tartom jobbnak hogy Dex csaja normálisabban dumál mint az angolban. Abban egy csomószor úgy szövegel mintha be lenne lőve.

Ebben a jelenetben meg az zavar hogy nem figyeltek oda jobban a fordításra.

Amikor Dex nekinyomja a gyereket a falhoz akkor mondhatná hogy "Most (már) az enyém vagy.", a gyerek meg mondhatná azt hogy "Te elmondtad volna?" mikor Dex megkérdi tőle hogy miért nem mondta el hogy mi történt vele, és ott van még a "vagy eltöröm a kib*szott nyakadat" szöveg amit így is befordíthattak volna.

Az utolsó mondat zavar a legjobban mert Dex nem azt mondja hogy "Ezt ne felejtsd el/Emlékezz rá, egy nap megmentheti az életedet.". Jó kis Dexes szöveg amiből az jöhet le hogy a gyerek azt hiheti hogy a halálbüntetéstől mentheti meg míg Dex magára céloz hogy kinyírja ha megint rosszalkodik.

Ez csak néhány példa amik nem olyan nagy "bakik" de nekem hasonló kisebb változtatásokkal jobban tetszene a szinkronja.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a végére értem szinkronosan lehet h megnézem angolul. :D

 

Amúgy megnéztem a heroes s2e2-őt!

Marha jó rész volt!

Sokkal jobb volt mint az előző! Végre történtek is benne dolgok. Peternek külön örültem, de nekem akkor is a Hiros rész jött be a legjobban. Az összeállnak majd lassan a kis csapatok. Visszajött a Haiti csávó is. :) Külön tetszett a rész amikor megtámadták Mrs. Petrellit. Na az ki lehetett. Mert én még mindg azt hiszem hogy aki megölte Hiro apját az a Kensei volt. De végülis visszamehet oda is a Hiro és megmentheti ha akarja. Clairenek szép volt mikor lecsapta az úját. CSak néztem és reménykedtem h nem teszi meg. :D Maya képességére is kívácsi vagyok, de ez mi a franc valójában. Egyre jobb az egész, csak hát túl sokan vannak, és amíg nem fonódik újra a történetük, addig megint mindenkből csak keveset láthatunk... :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy olvastam az első négy rész spoilereit, elég gagyi lesz ez... :) Sajna nem tudnak mit kitalálni. Azt hiszem leteszek erről a sorozatról.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó rész volt a Heroes-ból, de a Prison Break nem volt a legjobb.

Heroes

Kudar: Hiro biztos nemtudja majd megmenteni az apját, mivel ahogy az első évadban is említették, a múltat nemtudja nem megtörténté tenni.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma néztem meg a Hősök első részét...immár a második évadból, hála a kisszívemnek. :)

 

Hiro szála szerintem nagyon jó lett. Végigröhögtem az egészet :D Továbbá örülök, hogy van benne némi drámaian komor szál is, bár tartok tőle, hogy ez a része, úgy mint az első évadban le fog ülni és gagyi fordulatok lesznek benne.

Szóval nálam Hiro továbbra is nagy kedvenc....illetve klassz lett a Benetti család vacsora közbeni párbeszéde is :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PB

 

Hát abba már tuti nem fej lesz, pedig reménykedtem, hogy Sarát kiírják, ha már úgyse szerepel. Gonosz vagyok? :) Ha rész végén van feszültség, akkor a kövi rész elejét már nem fogják nagy feszültséggel kezdeni. Lesz benne egy kéz vagy valami. Ja és bennem kezdett körvonalazódni, hogy fognak kijutni, muhaha...
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, onnan nem tudtam várni, olyan izgalmas volt, megnéztem az egészet egyben :D

Nekem is csak kicsin múlik hogy a maradék 6ot le ne szedjem. :D

 

Amúgy megnéztem a Rome "új" két részét, amit tegnap adtak, és igencsak jó volt. A szinvonalat tartja, de azért még várok a szép dolgokra. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megnéztem a Heroes második részét. Egész jó volt! Sokkal érdekesebb, mint amire számítottam. Ismét bebizonyosodott, hogy csak a saját szemünknek lehet hinni. :D

Hát a negyedik(vagy az ötödik?) rész cliffhangere nagyon béna.Nekem egy kicsit összecsapottnak tűnik ez az évad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Túl vagyok a Hősök második részén és számomra egyre egyöntetűbb, hogy akár Hiro karaktere is elviheti az egész filmet. :D Fantasztikus a karaktere, nem is beszélve a kalandjairól :D Sokkal érdekesebb vígjátékként kezelni ezt a sorit, mint valami komoly eszmefutatásként(?). :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Túl vagyok a Hősök második részén és számomra egyre egyöntetűbb, hogy akár Hiro karaktere is elviheti az egész filmet. :D Fantasztikus a karaktere, nem is beszélve a kalandjairól :D Sokkal érdekesebb vígjátékként kezelni ezt a sorit, mint valami komoly eszmefutatásként(?). :D

Én most még mielőtt megyek be a suliba megnézem a 3.at. :D Jónak ígérkezik!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.