Ugrás a kommentre

Jubileumi Kvízforduló


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Nehogymá' kodexeket kelljen átbújni ahhoz, hogy az angol kifejezést értelmezzük amikor magyar emberek vagyunk :S

De nem erről van szó! Pl. hogy lehet a 'short'-ot is törpének fordítani? Egyszerűen nem ez a szó jelentése. Ezzel megváltoztatja a mondat jelentését is. Szóval próbálni kellene nem hozzá költeni, hanem megmaradni a szöveg értelménél, és úgy magyarosítani. Szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nem erről van szó! Pl. hogy lehet a 'short'-ot is törpének fordítani? Egyszerűen nem ez a szó jelentése. Ezzel megváltoztatja a mondat jelentését is. Szóval próbálni kellene nem hozzá költeni, hanem megmaradni a szöveg értelménél, és úgy magyarosítani. Szerintem.

Csak nem biztos, hogy mindenki üti-vágja az angolt :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez a csaj! Megelőlegezzük neki az első helyet? Na azt még azért nem, de most érkezett el abba az állapotba, hogy mostmár ha akarna se tudna nem továbbjutni. Gratulálunk MissKarrdenak.

Még egyszer köszi, de a többiek egy része nem is játszik igazándiból, csak azért :D

Különben meg kár, hogy nem pontokért megy most :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 10 kérdés immáron fel lett téve. Most következik a következő forduló, de záró forduló is részben. Minden egyes feladványhoz ugye mellékeltem egy képet és egy kódot. Valaminek konkrétan az adott képet fürkészve eszetekbe kell jutnia, és aszerint sorrendbe rakni a képeket és az azokhoz tartozó kódokat. HA végeztetek, kapnatok kell egy 10 jegyű kódot, és ezt az alábbi linken belül a 00-ák helyére kell beilleszteni. Ha jó a link, kaptok egy végső kérdést, és aki arra a helyes választ Privát üzenetben elküldi nekem a leggyorsabban, az nyer.

 

http://coceplant1.extra.hu/0000000000.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.