Ugrás a kommentre

SW képregények


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Mi a helyzet a legújabb számmal? Megjelent már egyáltalán, vagy csak hozzám nem juttatták el, szokás szerint? :)

Nem, még nem jelent meg, de a Pókember szeptemberi száma sem jött még ki, úgyhogy nem lepődnék meg akár egy hónapos csúszáson sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, még nem jelent meg, de a Pókember szeptemberi száma sem jött még ki, úgyhogy nem lepődnék meg akár egy hónapos csúszáson sem.

Nem valami jó hír. Én is lesem már az újságost, és már úgy... Érzem, hogy kéne lennie új számnak, de nincs. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem valami jó hír. Én is lesem már az újságost, és már úgy... Érzem, hogy kéne lennie új számnak, de nincs. :)

 

 

Jó lenne tudni, mi az oka ennek a késlekedésnek. :D

 

Állítólag a nyomdával vannak a gondok. Az októberi Pókember is lekészült már, úgyhogy szerintem az októberi SW is kész.

Már olvasnám az Igazságtétel 2. részét. Azt se bánnám, ha most a második felében nem Hagyaték, hanem Az Igazságtétel 3. része lenne. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eddigi legjobb képregényben. :yes:

A KotOR-nak olyan az Igazságtétel, mint a Legacy-nak a Claws Of The Dragon. Te nyilván tudod, hogy miről beszélek. :yes:

 

Hol olvassátok angolul? Már kerestem, de eddig csak fizetős oldalakon találtam rá...

Én letöltöm torrentről, egy csomó fel van szkennelve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben én is rátaláltam.

A Ghosts 1. részét kezdtem el fordítani, bár az angol nyelv ismeretének hiányában, néhol elég "érdekes" mondatok születnek. :)

A topik legelső hozzászólásában egészen a 27-dik számig mindegyikről írtam egy összefoglalót, ha érdekel. Bár nem helyettesítheti az eredeti elolvasását, de nagyjából megismerheted, hogy mi történt benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A topik legelső hozzászólásában egészen a 27-dik számig mindegyikről írtam egy összefoglalót, ha érdekel. Bár nem helyettesítheti az eredeti elolvasását, de nagyjából megismerheted, hogy mi történt benne.

Szerintem vannak azok az összefoglalók olyan jók, hogy akár még az elolvasását is helyettesítik. Örök hála neked, nem valószínű, hogy a Semic visszatér a kihagyott részekre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A topik legelső hozzászólásában egészen a 27-dik számig mindegyikről írtam egy összefoglalót, ha érdekel. Bár nem helyettesítheti az eredeti elolvasását, de nagyjából megismerheted, hogy mi történt benne.

Elolvastam és valóban remek "kis" összefoglaló. :) köszi.

 

Jövő héten megjelenik a Pókember szeptemberi száma. Lehet, hogy a SW is vele jön. :)

Azt lehet már tudni, melyik számmal folytatják, mert a legutóbbi végén nem írtak semmit?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Tudom miért néz Ahsoka ilyen csunyán az új képen a rohamdroidok már megint Négyszögekben kilyukasztották az új harisnyáját :)

http://www.wired.com/images_blogs/underwir.../ahsoka_660.jpg

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.