Ugrás a kommentre

SW képregények


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Letöltöttem a Darth Vader And The Ghost Prisont. A Lost Command ismerete szükséges az előbbi olvasásához?

Egyelőre nincs túl sok kapcsolat a két sorozat között, szerintem élvezhető egyedül is. De mindenképpen ajánlom a Lost Command-et is.

 

Megjelent a Knight Errant - Escape #1

 

Kerra ellenséges frontvonalak mögött, megint. érdekes játékot űz ez a lány. Odion terve se kutya, így irányítani az embereket... és úgy tűnik Kerra szülei mégis élnek

 

Szeretnétek, ha küldenék linkeket a friss képregényekhez?

Szerkesztve: - Rincewind
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyelőre nincs túl sok kapcsolat a két sorozat között, szerintem élvezhető egyedül is. De mindenképpen ajánlom a Lost Command-et is.

 

Megjelent a Knight Errant - Escape #1

 

Kerra ellenséges frontvonalak mögött, megint. érdekes játékot űz ez a lány. Odion terve se kutya, így irányítani az embereket... és úgy tűnik Kerra szülei mégis élnek

 

Szeretnétek, ha küldenék linkeket a friss képregényekhez?

Jól hangzik a Knight Errant. Most sajnálom igazán, hogy nem lesz magyar megjelenés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg jól hangzik, le is töltöttem. Csak az a baj, hogy ne ismerem az előzményt (a Deluget és az Aflamet). És le se tudom tölteni :( Vki adna linket?

Knight Errant - Aflame: http://mycomicpost.com/?p=54256

Knight Errant - Deluge: http://mycomicpost.com/?p=54253'>http://mycomicpost.com/?p=54253

Knight Errant - Escape #1: http://mycomicpost.com/?p=54253

Jó szórakozást :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rincewind, köszönjük szépen!

 

Én is szurkoltam a Knight Errant-nak, még szavaztam is rá, de sajnos így is az utolsó helyet szerezte meg. Talán azért, mert a magyar rajongók körében viszonylag ismeretlen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg jól hangzik, le is töltöttem. Csak az a baj, hogy ne ismerem az előzményt (a Deluget és az Aflamet). És le se tudom tölteni :( Vki adna linket?

 

 

Knight Errant - Aflame: http://mycomicpost.com/?p=54256

Knight Errant - Deluge: http://mycomicpost.com/?p=54253'>http://mycomicpost.com/?p=54253

Knight Errant - Escape #1: http://mycomicpost.com/?p=54253

Jó szórakozást :D

 

 

Rincewind, köszönjük szépen!

 

Én is szurkoltam a Knight Errant-nak, még szavaztam is rá, de sajnos így is az utolsó helyet szerezte meg. Talán azért, mert a magyar rajongók körében viszonylag ismeretlen.

Szükségem lenne egy kis segítségre!

Ahogy látom sokan olvasnák szívesen a Knight Errant-et. Nem tudom mennyit árulhatok el erről, de most éppen én fordítom ezt a sorozatot a jedirendnek. Sajnos a számítástechnikában nincs elég jártasságom, így a photosop-ot másnak kell csinálni és ami még rosszabb nem tudom lefelé tölteni a mycomicpost.com-ról a részeket. Eddig a társam meg tudta tenni, hogy egy e-mail-hez csatolva elküldte a képregény egyik felét, egy következő e-mail-ben pedig a másikat, ezt tömörítve tudtam letölteni és ahányszor megnyitom, a gépem mindig megkér, hogy vegyek WinRAR regisztrációt, aztán a következő ablakban megint, és végül a Windows Live Fotótárban jelenik meg az egyes oldalak képe. Ezt eddig sikerült megnyitnom, és tudtam küldeni a fordítást, most viszont nekem kellett volna letöltenem a Deluge 01-et és megint nem sikerült, ahogy a többit se tudtam leszedni a mycomicpost.com-ról.

Akit érdekel a Knight Errant magyarul, otthon van a számítástechnikában, le tudta szedni a képregényt, van egy kis ideje és esetleg a fenti leírásból ráismert, hogy hogyan kaptam meg az eddigi részeket nem küldené el a Deluge és az Escape megjelent részeit? Szeretnék még a nyáron végezni a Knight Errant-tel, az új Blood Ties-szal és esetleg elkezdeni a Dawn of the Jedi sorozat fordítását és ha lenne, aki elküldi a képregényeket( nem oldalcímet, nem linket a letöltéshez, hanem magát a képregényt ), akkor meg is csinálom a fordítást még a nyáron, ha addig élek is.

Az e-mail címem bimi12@freemail.hu, ha többen is elküldenétek az még jobb lenne, mert abból csak lesz legalább egy amit meg tudok nyitni, akármilyen béna vagyok is. A segítséget előre is köszönöm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez bizony jó lenne. Kár, hogy nem értek a számtech-hez.

Tényleg kár. De ha azt nézem, hogy te szállítod a Szukits-os híreket, akkor még mindig nagyobb szolgálatot teszel nekem,mint amit valaha visszafizethetek a képregényfordítással. Amelett, ha bármi kérdésem volt, 90%-ban te adtad meg a választ. Mind a két dologért fogadd köszönetem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg kár. De ha azt nézem, hogy te szállítod a Szukits-os híreket, akkor még mindig nagyobb szolgálatot teszel nekem,mint amit valaha visszafizethetek a képregényfordítással. Amelett, ha bármi kérdésem volt, 90%-ban te adtad meg a választ. Mind a két dologért fogadd köszönetem.

Köszönöm szépen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szükségem lenne egy kis segítségre!

Ahogy látom sokan olvasnák szívesen a Knight Errant-et. Nem tudom mennyit árulhatok el erről, de most éppen én fordítom ezt a sorozatot a jedirendnek. Sajnos a számítástechnikában nincs elég jártasságom, így a photosop-ot másnak kell csinálni és ami még rosszabb nem tudom lefelé tölteni a mycomicpost.com-ról a részeket. Eddig a társam meg tudta tenni, hogy egy e-mail-hez csatolva elküldte a képregény egyik felét, egy következő e-mail-ben pedig a másikat, ezt tömörítve tudtam letölteni és ahányszor megnyitom, a gépem mindig megkér, hogy vegyek WinRAR regisztrációt, aztán a következő ablakban megint, és végül a Windows Live Fotótárban jelenik meg az egyes oldalak képe. Ezt eddig sikerült megnyitnom, és tudtam küldeni a fordítást, most viszont nekem kellett volna letöltenem a Deluge 01-et és megint nem sikerült, ahogy a többit se tudtam leszedni a mycomicpost.com-ról.

Akit érdekel a Knight Errant magyarul, otthon van a számítástechnikában, le tudta szedni a képregényt, van egy kis ideje és esetleg a fenti leírásból ráismert, hogy hogyan kaptam meg az eddigi részeket nem küldené el a Deluge és az Escape megjelent részeit? Szeretnék még a nyáron végezni a Knight Errant-tel, az új Blood Ties-szal és esetleg elkezdeni a Dawn of the Jedi sorozat fordítását és ha lenne, aki elküldi a képregényeket( nem oldalcímet, nem linket a letöltéshez, hanem magát a képregényt ), akkor meg is csinálom a fordítást még a nyáron, ha addig élek is.

Az e-mail címem bimi12@freemail.hu, ha többen is elküldenétek az még jobb lenne, mert abból csak lesz legalább egy amit meg tudok nyitni, akármilyen béna vagyok is. A segítséget előre is köszönöm.

Hát én nem értek a számítástechnikához. A Deluget nem lehet letölteni, mert a linkek elavultak, én sem tudtam letölteni. Az Escapet viszont igen, azt átküldhetem, ha gondolod. Ezek szerint az Aflame már kész? Mikor lesz fenn a jedirenden? Én is küldtem mailt Eszternek, hogy segítenék a képregényfordításban, de még nem írt vissza. A Blood Ties Jango And Boba Fett már fenn van a jedirenden, a Blood Ties Boba Fett is Dead két része jelent meg, azokat is átküldhetem. Bár nem tudom, talán az utóbbit én fogom fordítani. Mert ha én megcsinálnám a BTt, akkor neked maradna időd a KE mellett a DOTJra. Akk küldöm a KE escapet, az van meg :P

 

Szerk: Nem sikerült átküldenem.Kiírja h hibás. Nemtom. Bocsi :(

Szerkesztve: - zilllosarkany
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben Eszter már elküldte a következő KE részeket bimi12-nek. :P Legkésőbb holnap felkerül az oldalra az Aflame 2. része magyarul. De ez még titok. ;)

 

Ha valaki szeretne képregényt fordítani jedirendre, tessék nekem írni: jedi.rend@gmail.com

 

Foglalt sorozatokról itt lehet tájékozódni: http://jedirend.com/multimedia/kepregenyek/foglalasi-lista/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezazz! Remélem meg tudom rendelni a Luke vagy a Halálcsillag regéénnyel :D Kb ára mennyi lesz?

 

 

Kösz a jó híreket, érdeklődve várom, reméljük nem lesz túl drága.

Mivel keménytáblás lesz, ezért az ára is magas lesz. Még nem tudni mennyi lesz az ára, de én 3000-et saccolok minimum. Tehát a vastagabb képregények még ennél is drágábbak lesznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel keménytáblás lesz, ezért az ára is magas lesz. Még nem tudni mennyi lesz az ára, de én 3000-et saccolok minimum. Tehát a vastagabb képregények még ennél is drágábbak lesznek.

Én mindenképpen megveszem őket és szerintem jó dolog a kemény táblás kiadás. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.