Ugrás a kommentre

SW képregények


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Tényleg nagyon jó fordítás, csak így tovább!

 

 

Nagyon jó lett, bimi :D Remélem sok szép képregényt olvashatunk még tőled :P A Jedik Hajnala: Erővihar #01 50% kész ;)

Köszi a dicséretet, és csak így tovább, zillo! Én ma végzek a Deluge 01-gyel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Vader and the Ghost Prison #2

http://mycomicpost.com/?p=64256

Egyre jobban érdekel ez a sorozat. Az első része nem fogott meg annyira, de ez most nagyon tetszett.

Fura volt látni, hogy a császárral így elbántak, és érdekes, hogy Vader még csak nem is gondolt az árulásra. Mondjuk még nagyon keveset tanult mesterétől. Trachta megjelenése meglepett, azt hiszem, ő az első Birodalom sztoriban volt benne, a Cselszövésben (semic #36-37), és ő se nagyon gondolkodik még a puccson, bár ki tudja mi lesz a sorozat végefele...

 

Dawn of the Jedi: Force Storm #5

http://mycomicpost.com/?p=64180

Ez a sorozat mikor elindult, nagyon érdekelt, de ahogy ment, kicsit csalódtam, nem egy pörgős sztori, és talán kicsit zavaró, hogy egy teljesen ismeretlen érában vagyunk... De ez a befejező rész nagyon bejött.

Éreztem, hogy valami ilyesmi fog történni, Xesh visszajön segíteni és beáll Je'daii-nak, a befejezés tökéletesen váratja az emberrel a folytatást.

 

A Dawn of the Jedi novemberben folytatódik, úgy tűnik, megismerhetünk még több force hound-ot, akik az Aurebesh betűinek nevét és jelét viselik (Xesh az x, és még talán az első fejezeben volt Trill a t)

Jó olvasást :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjelent a Darth Vader And The Ghost Prison #02 és a Down Of The Jedi: Force Storm #05 :D

 

Jó dolgok ezek. Végre befejeződött az első Dawn of the Jedi.

 

Darth Vader and the Ghost Prison #2

http://mycomicpost.com/?p=64256

Egyre jobban érdekel ez a sorozat. Az első része nem fogott meg annyira, de ez most nagyon tetszett.

Fura volt látni, hogy a császárral így elbántak, és érdekes, hogy Vader még csak nem is gondolt az árulásra. Mondjuk még nagyon keveset tanult mesterétől. Trachta megjelenése meglepett, azt hiszem, ő az első Birodalom sztoriban volt benne, a Cselszövésben (semic #36-37), és ő se nagyon gondolkodik még a puccson, bár ki tudja mi lesz a sorozat végefele...

 

Dawn of the Jedi: Force Storm #5

http://mycomicpost.com/?p=64180

Ez a sorozat mikor elindult, nagyon érdekelt, de ahogy ment, kicsit csalódtam, nem egy pörgős sztori, és talán kicsit zavaró, hogy egy teljesen ismeretlen érában vagyunk... De ez a befejező rész nagyon bejött.

Éreztem, hogy valami ilyesmi fog történni, Xesh visszajön segíteni és beáll Je'daii-nak, a befejezés tökéletesen váratja az emberrel a folytatást.

 

A Dawn of the Jedi novemberben folytatódik, úgy tűnik, megismerhetünk még több force hound-ot, akik az Aurebesh betűinek nevét és jelét viselik (Xesh az x, és még talán az első fejezeben volt Trill a t)

Jó olvasást :D

 

A Dawn of the Jedi-től egyelőre nem is vártam pörgős kezdést. Sőt, sokkal jobb ez így, mert van idejük bemutatni ezt az ismeretlen korszakot. Ez még csak az első történet szál volt. Majd a későbbiekben jobban felpöröghet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MÉg nem találkoztam ezzel sehol szóval gondoltam beteszem ide hátha vki ezt is szeretné agyűjteményébe. . :)

Ez elég nagyot ütött nálam. Valaki nem tudja, hogy lehetnék a Star Wars Klub tagja? Megvan a Csillagok háborúja 1. rész és A Birodalom visszavág, így ha lehet erről se szívesen maradnék le. Előre is köszi a segítséget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez elég nagyot ütött nálam. Valaki nem tudja, hogy lehetnék a Star Wars Klub tagja? Megvan a Csillagok háborúja 1. rész és A Birodalom visszavág, így ha lehet erről se szívesen maradnék le. Előre is köszi a segítséget.

SZinte esélytelen hogy elfogyjon, úgyhogy másnap a képregénybörzén meg fogod tudni venni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SZinte esélytelen hogy elfogyjon, úgyhogy másnap a képregénybörzén meg fogod tudni venni. :)

De én valószínűleg nem leszek ott Pesten. Kemecsén (Nyíregyháza mellett) lakom és Debrecenben tanulok, és jóformán esélytelen, hogy valaha eljutok egy pesti CSH Klub rendezvényre, vagy képregénybörzére szánalmas kis életemben. Ráadásul eddigi tapasztalataim szerint ezeket mindig olyankor tartják, amikor már beindultak a ZH-k vagy a vizsgaidőszak. Ezért érdekelne, hogy lehetek-e attól klubtag, hogy nem járok rendezvényre, mert amennyire tudom ők elég sok ilyen aprósághoz hozzájutnak. És ha igen megtehetem-e, hogy postai utánvéttel rendelem meg a képregényt, illetve mik a további feltételei a tagságnak? Ha valaki tud valamit és megírná előre is köszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De én valószínűleg nem leszek ott Pesten. Kemecsén (Nyíregyháza mellett) lakom és Debrecenben tanulok, és jóformán esélytelen, hogy valaha eljutok egy pesti CSH Klub rendezvényre, vagy képregénybörzére szánalmas kis életemben. Ráadásul eddigi tapasztalataim szerint ezeket mindig olyankor tartják, amikor már beindultak a ZH-k vagy a vizsgaidőszak. Ezért érdekelne, hogy lehetek-e attól klubtag, hogy nem járok rendezvényre, mert amennyire tudom ők elég sok ilyen aprósághoz hozzájutnak. És ha igen megtehetem-e, hogy postai utánvéttel rendelem meg a képregényt, illetve mik a további feltételei a tagságnak? Ha valaki tud valamit és megírná előre is köszi.

Jól van én majd utána kérdezek neked, aztán ha lesz eredménye megírom. Mert ez az 500 db sztem nem fog elfogyni, és akkor talán még a képregényboltokba is bekerül, onnan meg lehet rendelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól van én majd utána kérdezek neked, aztán ha lesz eredménye megírom. Mert ez az 500 db sztem nem fog elfogyni, és akkor talán még a képregényboltokba is bekerül, onnan meg lehet rendelni.

Úgy legyen!!! Köszönöm ezt a szívességet! Jó lenne, ha sikerülne. Közben azért még én is próbálok szervezkedni. Bár nincs sok esélye, de hátha mégis sikerül eljutnom a rendezvényre. Más dolgom is lenne az SW klubbal: meg akarnám szerezni a Starfighter klubújságnak azt a számát, aminek Anakin és Obi-Wan vannak a címlapján a TCW-ből és van benne egy cikk Mara Jade-ről. Majd én is megírom, mit sikerült összehoznom. Egyébként ha megkérdezhetem te ismered valamennyire az SW klubot vagy valakit aki tudna mondani róla pár ezekhez hasonló dolgot? Eddig senki nem tudott róluk semmit azok közül akiknél érdeklődtem és azt mondták, hogy az e-mailekre sem kaptak választ. Még egyszer köszi, hogy megpróbálod.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De amire még gondolok, hogy SZolnoki Oli az egyik tagunk talán ott is klubtag és ha szóltok neki, és kifizetitek akkor sztem küldene. itt írjatok neki, mert szerintem ott lesz, legalábbis az összes ilyen feszten ott van beöltözve is.

https://www.facebook.com/szolnok.oliver

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez igen :clap: Jó gyorsan haladsz :D Sok sikert a toábbi fordításhoz :P Az Erővihar-t csak július végére tudom befejezni :(

 

 

Ez szép teljesítmény. :clap:

Nagyon köszönöm mind a kettőtöknek. Most másfél-két hétig nem tudok majd fordítani, de utána Blood Ties: Boba Fett is Dead, Star wars: Jedi: The Dark Side és Nomi Surider következnek gőzerővel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon köszönöm mind a kettőtöknek. Most másfél-két hétig nem tudok majd fordítani, de utána Blood Ties: Boba Fett is Dead, Star wars: Jedi: The Dark Side és Nomi Surider következnek gőzerővel.

Nagyon köszönjük szépen előre is. Alig várjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjelent a Blood Ties - Boba Fett is Dead #3

http://mycomicpost.com/?p=64558

 

höhö Connor ezt most benézte XD rossz fazon nőjével kezdett kavarni :P Fett megoldásai a feladata megoldásához nagyon jól ki vannak találva. Egész jók voltak a poénok is a fejezetben :D

 

A Hálózsákon pedig megjelent a Birodalm #8 Darklighter

http://halozsak.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=4408&catid=24

Szerkesztve: - Rincewind
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma beszéltem Recsivel, aki a KotOR-t fordítja és azt mondta, hogy nem hátrányos ha a képregények külföldi kijövetele és a fordítás felkerülése közt eltelik legalább egy év, így valószínűleg Nomi lesz az első és Fett az utolsó a fordításban, de ha várni is kell rá egy kicsit mindenképpen lefordítom. Addig is kitartást kívánok azoknak, akik ezt várják a legjobban (köztük magamnak).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.